Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Pa nije ni Wenger lud da plati Lamelu preko 30m...
    Moze li jednom da se izbahati, zasluzio je nakon svega, a ima preko 70 miliona funti budzet.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      ....
      Ispravi me ako gresim, ali kapiram da je ovaj retweet-ovao Morganov tweet (Morgan uvek ima negativne komentare o Wengeru, i uostalom, on je novinar iz potpuno druge sfere) uz komentar da to nije istina.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Wenger on possibility of buying Benzema,
        Ozil & di Maria: "I don't know, it's not like a
        supermarket where if you buy two you
        get one free!"

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Ispravi me ako gresim, ali kapiram da je ovaj retweet-ovao Morganov tweet (Morgan uvek ima negativne komentare o Wengeru, i uostalom, on je novinar iz potpuno druge sfere) uz komentar da to nije istina.
          Nemam pojma iskreno, nadjoh na red cafeu tw, vidjoh da lik ima bruka followera i to je to
          Yup, Morgan, a ovaj mu je odgovorio da to nije slucaj

          https://twitter.com/karlsentk
          sigpic

          Comment


          • Arsenal have made an £8.6million bid for St Etienne midfielder Joshua Guilavogui.
            Klasicni Wenger.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Ode Joshua u Atletico, ponudili ovi vise od 10m evra, Wenger ce i ovde da ga ispusi...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Saint-Etienne have accepted a €12m bid from Atletico for Joshua Guilavogui.
                Dakle, i ovo otislo.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Moze li jednom da se izbahati, zasluzio je nakon svega, a ima preko 70 miliona funti budzet.
                  Ja ne volim da kupujem stvari koje ne rade, a Lamela za te pare nece raditi...

                  Jebem ti 30m, a Persia prodat za 24m. Samo lud covjek bi mogao platiti njega 30m...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja ne volim da kupujem stvari koje ne rade, a Lamela za te pare nece raditi...

                    Jebem ti 30m, a Persia prodat za 24m. Samo lud covjek bi mogao platiti njega 30m...
                    Преплаћен, али знаш како наш анрод каже "Где има ту се и просипа".

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ja ne volim da kupujem stvari koje ne rade, a Lamela za te pare nece raditi...

                      Jebem ti 30m, a Persia prodat za 24m. Samo lud covjek bi mogao platiti njega 30m...
                      dobro Aki, neće niko od navijača Arsenala žaliti što niste kupili Lamelu ali problem je kada se desi nešto slično kao slučaj Luis Gustavo

                      Comment


                      • Ma nemaju oni prebijene pare, samo mlate.

                        Comment


                        • Fazon je sto navijaci Arsenala prvo placu zato sto ovaj nece da potrosi. A kad se pojavi informacija da hoce da plati 19-ogodisnjaka 40m onda prigovaraju dje ce to kako ce to. Lamela ne vrijedi tih para i jebo vas vise Lamela. Giroud ce imat duple njegove brojke...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Yesterday Arsenal offered Schalke 30 mill Euro and @Podolski10 to get Julian Draxler.
                            Rekoh ja sinoc.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by DelBoy View Post
                              dobro Aki, neće niko od navijača Arsenala žaliti što niste kupili Lamelu ali problem je kada se desi nešto slično kao slučaj Luis Gustavo
                              Kakav Luis Gustavo? Šta je vama, ljudi?! Preko 150 imena je povezivano sa klubom. Mediji! Špekulanti! Ništa od toga se zapravo ne dešava! Wenger hoće igrača - Wenger ga dovede. Tu posao mogu pokvariti Real, Barsa, Juve, Bajern, Mancester i eventualno ovi superbogati kvaziklubovi sa svojim nemoralnim ponudama. Ne mogu Atletiko, Wolfsburg i slični da preotmu igrača koga je Wenger zaista naumio dovesti. To se ne dešava u realnom svijetu, van medijskih okvira. I prestanite više sa tim komentarima tipa " žao mi vas, navijača" , " Arsenal tanak ove sezone " , " Wenger nesposoban " ! Svaki dan po nekoliko postova na isti kalup. Koga briga! Slušamo to svake godine! Svake godine Arsenal ostvari osnovni cilj. Jeste mali u odnosu na tradiciju, ali je ogroman u odnosu na ulaganja. I nije isto kao do sada! Očistili smo napokon ekipu od beskorisnih igrača sa ogromnim platama. Zbog toga neće biti isto kao ranije! Sačekajte kraj roka! A kad završi, ukoliko niko ne dođe, onda opet šutite i ne kritikujte Arsenal dok ne završi sezona. Kad završi sezona i budemo u top 4, onda se pitajte kako je to moguće, 10 timova ispod mjesta na kom se mi nalazimo već godinama ulažu neuporedivo veća sredstva na pojačanja a Arsenal iznad. Ne gledajte Arsenal kao veliki klub sa Highbury-a, već kao mali klub sa Ashburton-a, koji će jednom, uskoro, postati veliki, a onda ćemo se drugačije gledati!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Pa ajnstajne ne mozes porediti Girouda i Lamelu,to nema nikakve veze s mozgom da si ti meni ziv i zdrav...

                                Wengeru bjeze igraci za miliona,dva ...nikakvo to nije pretjerivanje ni preplacivanje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X