Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Bez straha. Znam da momci mogu do pobede .
    Tome se svi nadamo

    Evo da se okusam malo kao prognozer,da pogadjam rezultat onako navijacki 2:3 za nas,pa videcemo sutra da li sam bio blizu.
    sigpic

    Comment


    • Mi sto manje pisemo u temi momci sve bolje igraju i sve bolje rezultate ostvaruju.

      Sto se danasnjeg meca tice, mislim da mozemo da pobedimo jer ipak nije mala stvar pobediti Liverpool i Dortmund u Nemackoj i pri tom ne primiti gol. Tako da mislim da su igraci puni samopouzdanja. Jel se zna ko se vratio od povredjenih? Spominjali su se Walcott i Flamini, a na slikama sa treninga sam video Wilshera i Flaminija, a Walcotta nigde nije bilo.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Super Bob ‏@Arseholic 43m

          Both, Rosicky and Mertesacker are out of today’s match with a flu
          Rosicky ne bi bio toliki hendikep, tu ce ionako da uleti Flamini, ali ako Pera ne igra...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • ARSENAL: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Flamini, Ramsey, Cazorla, Ozil, Giroud

            Subs: Fabianski, Jenkinson, Monreal, Hayden, Gnabry, Wilshere, Nema Roze Verminator vracen,Per prehladjen Persi za ove ipak igra
            sigpic

            Comment


            • Svidja mi se sto je Flamini tu ali opet nema Pere
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sramotna igra, motkom po glavi svakoga, pogotovo Ozil-a, Remziku i ostatak veznog reda.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ozil vec par meceva ocajan, ali bas ocajan, nevidljiv kao Henderson prosle godine.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Pustite covjeka, guzi svaku noc po 5 puta fali mu teste malo pa izgleda isto mlohav kurac na terenu zadnjih par tekmi..

                    Valja ce ga Leow malo natjerat u karentenu pa da napuni baterije..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Guzio je i Chamberlain vise nego iko , pa je davao preko 50 poena u prosjeku

                      Vrijeme je da se trgne , krajnje .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Jebiga mjesas BIJELE turke i CRNE amere
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Meni se nimalo ne svidja ono pipkanje oko gola. Van 16 metara su sutnuli Ramsey i Gibbs samo. Ne ide to tako!

                          Drugo poluvreme je bilo dobro, ali prvo katastrofa!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Bili smo tu i kad su gubili 8-2 i kada su pilici bili konstantno ispred nas. I 8 godina bez trofeja... Jedan poraz je mala stvar za sve to. Ako sam i tada bio uz njih i sada cu. Nista me ne zanima. Pesimizmu nije mesto kada se prica o Arsenalu.

                            COYG!
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • U II ste bili dosta bolji, ali mislim da ste na zelju/srce izgubili mec. Kao mi protiv Sitija ne Etihadu. Imali ste posed, mnogo vise suteva, od 65. pa do, recimo, 85. ste nas bas imali, ali onaj mali deo energije koji je potrebno uloziti je bio tada na nasoj strani. Tako se meni makar cinilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma na vasoj strani u tim posljednjim minutama je bilo sto nama igra majstor Bandera, a ne neko BILO KO
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X