Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Par informacija o ubedljivoj pobedi Arsenala večeras:
    1) Ove sezone 11 puta se dešavalo da tim u Premijer ligi postigne 5+ golova, od tih 11, 5 puta je u pitanju bio upravo Arsenal.
    2) Lukas Podolski je prvi igrač koji je ove sezone upisao tri asistencije na jednom meču.
    3) Volkot je u poslednjih 11 prvenstvenih mečeva dao 8 golova i upisao 6 asistencija.
    4) U poslednja 3 meča u kojima je Podolski dao gol, Arsenal je davao 5+ golova.

    Last edited by Урош94; 24-01-13, 00:56.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Nashko je jos mlad i zelen tada bio, ne sudi mu olako veliki Wada...

      Moras priznati da je Adam imao ubojite pasove...
      Ja sporijeg coveka nisam video, doduse Big Andy konkurise. Okretni kao sleperi.

      Cucemo se i za Allen-a i njegovih 19 milki Frehskaro.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post


        Odusevljava me slika.
        Dobit ces ga na avatar, samo u drugom izdanju ako wenger dovede dva igraca
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Samo neka on dovede 2 igraca, i grb Spursa bi prihvatio.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Odo da sanjam vermalena kako dize pehar lige prvaka na wemblyu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jacku bi bolje stajao taj trofej.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Cucemo se i za Allen-a i njegovih 19 milki Frehskaro.
                Sto bi se culi kada smo odmah na pocetku govorili da je preplacen Wadislave...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Shall we continue?

                  HK Arsenal ‏@HK_Arsenal
                  Olivier Giroud has got 8 goals in 13 starts in the Premier League. 31 matches (19+12 sub) 11 goals and 10 assists. Definitely a flop.. #AFC
                  Retweeted by Geoff Arsenal
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sta je uradio protiv Celzija ili Sitija, ili ti nekog jaceg protivnika?!

                    Mislim ako si ti time zadovoljan, ok nemam nista protiv... A to sto necete igrati LS sledece sezone, time si isto zadovoljan?

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Sta je uradio protiv Celzija ili Sitija, ili ti nekog jaceg protivnika?!

                      Mislim ako si ti time zadovoljan, ok nemam nista protiv... A to sto necete igrati LS sledece sezone, time si isto zadovoljan?
                      Manjih klubova je mnogo vise nego velikih, pa kao sto Ferguson kaze na malim klubovima se titule osvajaju.

                      Hoces da se kladimo da ce Arsenal da igra LP naredne godine?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Niste se proslavili ni protiv nekih malih klubova...

                        To zavisi sta ce biti od prelaznog roka... Sacekaj prvo da prodje, posto i tu vec imas jednu opkladu! Pa cemo videti dalje, ali verovatno ces morati da nosis "tudje" avatare sledecih godinu dana. A mozda i vise!

                        Comment


                        • Mali Ajnštajne, moram ti čestitati na zalaganju i odličnoj odbrani teze da je Giroud klasa igrač. Neki od nas su branili Remzija, drugi Kosijelnog, treći Mertesakera, ja lično Frimponga, Aršavina, Dženkinsona i Artetu, ali niko to ne radi tako dobro kao ti. Toliko želje, truda i ažurnosti nisam još zapazio, kao da ti je rod rođeni. Još jednom - čestitam!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Red Army ‏@RedArmy49
                            We never bid for Zaha, we agreed a package with the player (verbally) but no further.
                            Giroud: "It is good thing to reach this number [11 goals], but I want to keep going and score more goals.” #Arsenal
                            Giggsy prijatelji polakoo, uzdam se ja u svog matorog druga Arsena, da ce da dovede 2 igraca do kraja prelaznog, pa da mi Fedo moj ostane na avataru

                            Ves prijatelju, branio sam Walcotta, branit cu svakog igraca u kojem vidim potencijal i cija mi se igra svidja, a Giroudova mi se mnogo svidja. Inace volim ljude koji ne komplikuju previse, vec traze najjednostavnije rjesenje neke situacije.

                            Evo za Girouda, toliko jednostavnih poteza je napravio, a dovoljno je reci one dvije asistencije za Podolskog i Gibbsa, i sinoc lopta preko obrane za Podolskog koji je asistirao Cazorli. Mnogi igraci bi tu primirili loptu, zadrzali je, vratili je nazad, gradili se, dok Giroud izabere ono "najjedostavnije" dupli pas iz prvog dodira za igraca preko obrane, koji je apsolutno STRASAN!

                            Bit ce on dobar, dajte mu jos malo vremena.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Definitivno nista od Diamea. Potpisuje novi ugovor, ali zahtijeva da u njemu postave odredjenu klauzulu. Tako pisu twiterasi.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Arsenal - jesenji vicešampion drugog poluvremena:

                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X