Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kakva glupost od Wengera sto je propustio Vidala to je show
    Kako ce biti zanimljivi avatar i potpis

    Comment


    • Jos uvijek ne vjerujem kakav je Wenger idiot.

      On ce da mu igraju Coqelan, raspadnuti debil Flamini i dedo bez nogu Arteta na poziciji zadnjeg veznog cijelu sezonu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nista od #triplete.

        Comment


        • Ako Wenger nastavi da se glupira, nece ni u top 4 uci
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sa ovakvim Wilsherom, Coq i Ramsijem koji su mladji od Vidala nema sta mnogo zalimo za ovim transferom... A tu je i Cazorla... Mada naravno ne kazem da ne bi bio dobro pojacanje ali mozda je hteo garancihu da ce biti First team player a to bi znacilo da bi nego od ovih nabrojanih bio zakucan za klupu. Ovako je Venger pokazao da im veruje a na njima je to da opravdaju. Ako Coq bio nase najvece pojacanje u prosloj sezoni onda ce to sada biti Vilserica

              Comment


              • Maliajnstajn,sa ce nama kog djavola Arturo Vidal kao da nemamo dovoljno takvih veznjaka u nasem timu,sta cemo onda sa Wilshericom i Ramizom,koji ce u njegovim godinama biti bolji igraci od njega,pa nije ti ovo football manager,to sto Siti dovodi precenjenog Sterlinga i Jedinstvo povredim se na svakih sest meseci Svanstajgera,doci ce jos neko sigurno ali Vidal je najmanje neophodan.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ako Wenger nastavi da se glupira, nece ni u top 4 uci
                  #gasiklub

                  #upravaodlazi

                  #wengerout

                  Comment


                  • Meni je dosta cudnije sto nije isao jako na Morgana nego na Vidala kad vec pravis dramu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Čini mi se da su pisali kako je Morgan hteo neku enormnu platu tipa kao Ozil tako nešto i da su tu pukli ugovori, a ovo za Vidala nam je čisto bila mala naučna fantastika da se zanimamo
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        #gasiklub

                        #upravaodlazi

                        #wengerout

                        Nisam rekao nijedno od navedenih.

                        Zakljucak je izveden na osnovu toga da se svi pojacavaju, wenger se zajebaje i gubi na ukupnom kvalitetu trku j to je to, logicno je da bi mogli ispasti i iz top4.

                        Prica on o koheziji tima, slazem se ja, ali kicma tima je tu, da se dodaju 3 igraca i problem rijesen, nema ni problema sa kohezijom, kao ni sa kvalitetom.

                        Navodno hoce Wengerica stopera.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Tržište je takvo da ne možeš samo da sedneš i da kupiš igrača ne kupuješ piliće na pijaci. Setite se samo kako su došli Sančez i Ozil , ljudi su kidali u klubovima i nije bilo ni priče da će ići ali eto morao je da se stvori prostor u oba kluba za dolazak Bejlare i Suareza tako da smo to iskoristili . Ista priča sa Čehom , situacija je bila fantastična za nas čovek bukvalno oteran iz kluba mi smo se tu našli .

                          Što se tog Mvile tiče dečko nije došao ne zbog nekog šatro incidenta što ti Aki pričaš nego zato što ga nismo ni hteli jer smo našli jeftiniju varijantu koja je služila svoj posao. Pogledaj sad gde je i šta radi i on i Kapue i mnogi sa kojima smo se povezivali . Prosto skauting služba radi svoj posao i za sad sam zadovoljan svakim transferom što jesmo i što nismo uradili .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ceh nije oteran iz kluba.

                            Comment


                            • Znaci otisli Konda, Morgan, Vidal, Karvaljo povredjen, Flamini ostaje . Ma dajte onu opet anketu o smeni Vengera, dajte referendum

                              Comment


                              • Ma kakv crni referendum, previse ih je u zadnje vrijeme opcenito u svijetu

                                Ja sam jos uvijek pri tome da je Wenger trenutno najbolji covjek za Arsenal, ali me ljuti to sto propusta igracne bezveze

                                I ozbiljna prica je sad oko stopera, nesto je i Di Marzio pricao o tome, al nisam fino vidio
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X