Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Statisticki, Arsenal je tim koji igra najbolje drugo poluvrjeme u EPL-u. Najvise golova su dali u zadnjih 10 min, daju kamaru golova u drogm poluvremenu. Najmanje golova u zadnjih 10 min su primili od svih ekipa u EPL-u. I da jos jedan vazan statisticki podatak, u prosjeku na Emiratima pada oko 4 gola po utakmici.

    Ja se samo nadam da nece biti neki kiks, i da neki sudija upropasiti tekmu, sve ostalo je na igracima i da uzivamo
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Najjaci utisak na mene u ovoj tekmi ostavio Ramzi. LIk pokido kao zadnji vezni xD. Povlacim sve sto sam o njemu lose govorio. Imamo novog Seska princ of wels mdfk-a

      Comment


      • Nije da ne zelim da se ponavljam, ali Belhanda je jos na trzistu, ajde Arsene bre, 14 miliona je nista, ajde bre!

        Maroko ce kako stvari stoje ispasti u grupama na AKN, tako da ono, brzo bi dosao i eto da se druzi opet sa Ajnstajnovim Giroud-om.

        Samo da ne dovede nekog levata..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment




        • Kako ih stid nije?!

          Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal
          Forget about Diame. Not happening.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Samo da ne dovede nekog levata..
            Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
            Arsenal contacted Verona for young brazilian midfielder Jorginho, 21
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal
              I'm sure i read a mad stat that Giroud scored 90% of his Ligue1 goals with 1 touch. Been like that with us. #OneTouchPoacher




              Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal
              Aiming a lot higher than Diame but finding it difficult in this window for the obvious reasons. Still working hard.




              Olivije
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Još veća sramota: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=48ElR81tBrk

                Sad mi je najiskrenije drago što ovaj majmun nije došao kod nas!!! Govno od čovjeka!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Preduhitrio me ajnštajn.
                  Ne vidim drugo rešenje za DM, sem Capouea...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Preduhitrio me ajnštajn.
                    Ne vidim drugo rešenje za DM, sem Capouea...
                    Kako ne vidis, vidis da stize neverovatni Jorginho... Guglao sam posto ne znam nista o momku, zadnji veznjak je u pitanju, slucajnost ??? I think not...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ako je anonymous nema razloga da ne bude odlican. Klasicno Wengerovo pojacanje
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ima gotivno ime (nadimak), jos da u napadu dovedemo Ćebinho-a i ceo zimski set je tu.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Arenal made formal approach for Olimipiakos star Marko Pantelic
                          Ma da. Dosta smo se zajebavali. Vrijeme je da se ozbiljnjo krene na preostala 3 trofeja. Ne znam samo da li je Pantela igrao CL ove sezone?
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment



                          • Ves, je l' ovo tvoj lik sa avatara preneo kao vest? Ili mozda njuz.net?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Bogotac sa brojem 13 na leđima! Zamislite ekipu u kojoj Fabijanski, Skilaći, Remzi, Žervinjo i Pantelić igraju! Pa, nema da nema, mož' samo da nestane!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Dodaj na to i debelog Santosa, a Djura stoper.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X