Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Nisam za varijantu da kapiten bude golman, treba neko u polju, ko ucestvuje u igri. Sagna bi bio neki moj izbor, ali je u uzasnoj formi. Arteta ce, ako Bog da, na klupu ako dodje zadnji vezni, tako da je meni resenje Jack. Na stranu sto je moj miljenik, momak je lider, juce je plakao nakon poraza, jedini je delovao da mu je stalo, grizao je. Meni je takodje izuzetno vazno sto je iz nase omladinske skole, u Arsenalu je od 9. godine, i smatram da je samo on trenutno svestan ciji grb nosi na grudima, i sposoban da preuzme odgovornost.
    Slazem se sa tobom, Wilshere treba vec da bude kapiten.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Slazem se sa tobom, Wilshere treba vec da bude kapiten.
      A Remzika?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ma gde ce biti igrac od 20 godina kapiten, necemo se sprdati. Jack je veoma talentovan i sve, ali nije on jos zreo da bude kapiten. Ako Vermaelen vec smatra da nije za kapitena, neka Arteta ili Santi budu, treba neko iskusan da bude. Rekao bih Diaby, ali brat cesce u bolnici nego na terenu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Wado, i Cesc je bio kapiten s 21, nema to neke veze. Momak je lider i iskreno, ako mu ne damo sve, ne vidim kako mozemo da ga zadrzimo. On vec sad odskace od ekipe, dojadice mu ovakvo brukanje za 2-3 sezone, a Manchesteri vrebaju, uz obaveznu katalonsku gamad.
          Last edited by Wilshere_10; 12-12-12, 21:35.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            A Remzika?
            Ispucao je sve kredite i kod mene, to sam vam napisao jos juce.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Wilshere batice, Cesc je imao mnogo vise utakmica u nogama kada je postao kapiten Arsenala, a i btw, to je baksuzluk, svaki kapiten sledece sezone ide ili u skorije vreme, tako da ono, ne mora Jack nikako da uzme traku, mozda tamo za pet-sest godina..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Pa onda Remzika stvarno treba da bude kapiten.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Wilshere batice, Cesc je imao mnogo vise utakmica u nogama kada je postao kapiten Arsenala, a i btw, to je baksuzluk, svaki kapiten sledece sezone ide ili u skorije vreme, tako da ono, ne mora Jack nikako da uzme traku, mozda tamo za pet-sest godina..
                  Onda Remzika definitivno .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Pa onda Remzika stvarno treba da bude kapiten.
                    Prvenstveno Gervinho za kapitena sto se toga tice. Zamislite da sada Remzika krene da se razigrava, taman kad je ostao i bez poslednjeg coveka koji ga je podrzavao na SK forumu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Realno gledano, najvise je Santi zasluzuje, ako se vec menja. Najbolji igrac, medju iskusnijima, nije problematican. Cesc kada je postao kapiten je imao 209 utakmica u svim takmicenjima, dakle, itekako je imao iskustva i tako mlad. Jack ima 43 meca u karijeri za Arsenal, rano li je?

                      EDIT: Ipak ima 49, moja greska, omasio sam mnogo..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Prvenstveno Gervinho za kapitena sto se toga tice. Zamislite da sada Remzika krene da se razigrava, taman kad je ostao i bez poslednjeg coveka koji ga je podrzavao na SK forumu.
                        Ja ozbiljno mislim da Ramsey ne bi mogo igrati ozbiljnu rolu ni u nasoj BIH ligi.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Ja ozbiljno mislim da Ramsey ne bi mogo igrati ozbiljnu rolu ni u nasoj BIH ligi.
                          Bas bih voleo da ga vidim kako bi se snasao tu na nasim prostorima. Eto neka ga Wenger posalje na pozajmicu u Spartak, Rad, Jagodinu ili tako neki nas tim.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • http://www.goal.com/en/news/596/excl...aguered-wenger

                            Raspad sistema, totalni...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Људи ево пола сата причају о овој теми


                              мсм да је стижу до закључка да ако дође не би направио ни приближно добре резулате као што је имао у Барси, и да је он свестан тога, те да и неће због тога да дође....брзо причају ови Амери, слабо успевам да похватам

                              Comment


                              • Ovo Wengeru nikada necu oprostiti, sto nije doveo Verthrongena.
                                http://marouanchamakh.wordpress.com/...ngena-na-lejn/

                                Kakve cudne ideje ima Wenger u poslednje vreme. Prvo ovo sa Vertrongenom, pa stavljanje Remzike na krilo, Gervinha kao klasicnog napadaca(pri tome ne daje Walcottu sansu da se pokaze kao klasican napadac). Pa slepac bi video da Remzi ne moze na krilo, a Gervinho kao klasicni napadac!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X