Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam ga u nekom ligaskom mecu, i oba meca protiv Arsenala. Bolestan igrac, a Belhanda se raspao...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ako se danas izgubi, utece mesto za LS. Pobeda obavezna.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Giroud.
        Subs: Martinez, Jenkinson, Squillaci, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Podolski.
        Gervinho.
        Last edited by Wilshere_10; 08-12-12, 14:15.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Giroud.
          Subs: Martinez, Jenkinson, Squillaci, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Podolski.
          Gervinho.
          Ne svidja mi se jedino Gervinho ! Ovo prosto moramo dobiti !
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Definitivno treba jos jedan napadac Arsenalu, Gervinho je smjesan, ali Huntelar i Giroud bi mogli kliknuti strasno i ubijati.

            Wilshire je s druge planete

            Arteta sigurno danas, Giroud se trudio ali nema lopti, da bar imao 50% lopti koje imao Gervinho bila bi bruka golova danas. Cazorla, prvi penal mlak, ali dobro jednom je neko rekao da Arsenal ne dobiva penale zato sto su im igraci previse fini..
            Ox vraca se u formu polako.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • 2 penala za Arsenal
              gledao sam pola sata i dosta sam bio zadovoljan igrom u odnosu na proslu utakmicu ali nije mi jasno zasto i dalje Wenger forsira Zervinja i Remziku

              Comment


              • Danas Gervinho iznenadjujuce dobar, kao da je skroz neki drugi igrac. Mertesacker u odbrani najsigurniji, Verminator i Gibbs takodje ok. Sagna mi je bio najslabiji danas(vec par utakmica je medju losijima).
                Wilshere odigrao fantasticno, za mene igrac utakmice. Arteta rutinski izveo penale, Santi znao kako da padne.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ajde i ja da pohvalim Gervinha i ako ga ne volim uopste ;D.

                  Bitna 3 boda .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Gde Zervinjo dobar!?! Pa covek ne moze da da sutne loptu iz voleja!!! U dve situacije on ne zahvati loptu odnosno promasi je skroz...

                    Imao je dva solidna prodora i to je sve. Ali dzaba i ti prodori kada ne zna da posalje loptu kako treba.

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Gde Zervinjo dobar!?! Pa covek ne moze da da sutne loptu iz voleja!!! U dve situacije on ne zahvati loptu odnosno promasi je skroz...

                      Imao je dva solidna prodora i to je sve. Ali dzaba i ti prodori kada ne zna da posalje loptu kako treba.
                      Sve tacno je rekao, Grevinho nije kalibar za Arsenal
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Znam ja to. Pa ja kad on krene da se dribla ne gledam . I ljutim se na Vengera kad on igra startnu ... I jedva cekam da ode i da dobijemo novog napadaca ako je to ikako moguce. Ne znam zasto ga jos uvek trpi. Ni naseg dragog marokanca nije toliko trpeo .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Marokanac, Chamakh je igrao dobro, ali je imao nesrecu da se vrati Robin van Persie i pocne svoju strasnu seriju... Chamakh je izgubio mjesto u timu, zelju za radom i odao se zabavama i boli ga cuna, covjek zaradjuje 50k sedmicno, realno i mene bi bolila
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jedna Genijalnost

                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://www.goal.com/en/news/2896/pre...-4m-diame-move

                              Kakav bi ovo transfer bio samo da se ostvari...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                http://www.goal.com/en/news/2896/pre...-4m-diame-move

                                Kakav bi ovo transfer bio samo da se ostvari...
                                Dace Bog da ga dovedemo ! Mnogo gotivan igrac, podseca na Yayu i Diabya. Njega i Dembu Ba u Januaru i ja prezadovoljan. Huntelaara ne zelim !
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X