Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Plasim se eventualne serije dobrih rezultata do januara, ako se to desi, Wenger i njegova sujeta ce nas ostaviti bez bilo kakvog pojacanja...
    Morat ce da potrosi u januaru, zna i sam da mu je ekipa tanka previse
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Problem Arsenala lezi u tome shto Wenger misli da je fudbal kao u doba kad je on doshao u Arsenal,medjutim klubovi mnogo ulazu u igrache,stvore od njih zvezde koje ce kasnije od tog tima napraviti neshto,dok ovde to nije tako...Arsenal,nazalost sve svoje talente rasprodaje posle 1-2 sezone u PL i ustupa drugim klubovima sav svoj trud oko njega,a u Arsenal dolaze osrednji igrachi koji nmg da se pokupe...Meni nece biti jasno shta onaj Gervinho radi uopshte u Arsenalu i Giroud...

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Mora da se dovede kvaltietan AM, da bi Santi otisao na krilo, ili da se kupi dobro krilo (mada ja nemam ideju sem Ben Arfe), jer mi u ekipi nemamo nekog dobrog krilnog igraca, koji pravi razliku...
        Meni ovo mirise da dolazi Holtbi sigurno, kontam da ce biti prodat za sitnis posto nece da mu daju platu koju on trazi.A i koliko sam nacuo, zbog njega i Huntelara vlada losa atmosfera u ekipi i zbog toga su zaredjali par losih rezultata.

        Ja iskreno mislim da ce se dovesti samo rezervni napadac i DMF, eventualno Holtbi, a da novi stoper dolazi na leto i da ce to biti Toby Alderweireld iz Ajaksa, samo da ga ne pokupi Totenhem kao Vertongena.Ako ne njega, onda Hovedes.

        Vilsara, Mbiva je produzio ugovor do 2015 i cisto sumnjam da ce se na njega Arsenal prvo fokusirati.Ovoj dvojici ugovor istice 2014 godine, a 100% sam siguran da Tobi nece produzavati.

        Comment


        • http://www.sportklub.info/ba-transfe...punjenje-snova

          Dovede ga Wengeru, bre ! Pa da se delimicno iskupis jer nisi doveo Verthrongena !
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Podolski

            OX i Theo zajedno u timu ! Izgleda Theo kao napadac !
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Wenger izgleda sada javvno pokazuje da zeli zadrzati walcotta dajici mu sansu j vrhu napada
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nista smesnije nisam video kada sam video da je Volkot krenuo da izvodi kornere i slobodnjake... Smesno sta Venger dozvoljava da bi ga zadrzao.

                Comment


                • Veoma vazna pobeda, a sto je jos vaznije, dosta dobra igra u vecim delovima meca. Samo tako da se nastavi.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Nista smesnije nisam video kada sam video da je Volkot krenuo da izvodi kornere i slobodnjake... Smesno sta Venger dozvoljava da bi ga zadrzao.
                    Pa izvodi stalno kornere kad igra ne znam sta je tu cudno.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono Å¡to je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Verovali ili ne Ramsey nije imao nijedan pogresan pas za tih 20 minuta koje je igrao. Sjajna igra veceras, Santi igracina ! Svi su dobro igrali. Koliko smo samo konkretniji u napadu sa Walcottom i kada nema Gervinha u timu.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Polako ljudi, u losoj smo formi, jedan mec to ne menja, posebno ne protiv ovako smesno Readinga. Dobro smo odigrali, ali je ovo nedovoljno za TOP 4, nazalost...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Kod 2:4 sam se bojao da se ne ponovi Newcastle sa 0:4 do 4:4. Mec protiv Wigana ce pokazati da li ova pobeda danas znaci da polako izlazimo iz lose forme. Sada je vreme da udjemo u seriju dobrih rezultata, jer imamo dosta pristojan raspored.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Pa izvodi stalno kornere kad igra ne znam sta je tu cudno.
                            Izvodio je na par utakmica, inace je uvek pre izvodio Arteta...

                            Posle ovako dobre partije, morace sneg da padne sutra!

                            Comment


                            • Nakav zambijski defanzivac nam dolazi za 8 m pa jesul oni zdravi tako im boga na nebesima? 8 m za nakog anonimusa. O boze
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • To je ono o chemu sam ja govorio,prodaja dobrih igracha i dovodjenje nekih shkartova i ako se za desi neko manje popularan da nam se zamazu ochi kao shto je ove godine uradjeno sa Podolskim Ponekad me podsecaju na sistem iz nashe lige,prodaj sve dobro shto imash a dovedi mnogo "talenata" od kojih ce mozda jedan ili dvoje da budu na klupi!!! Nikad nisam verovao da ce Arsenal ovako nisko da padne... Od kad su napravili ovaj Emirates Stadium i otishli sa Highbery-a bije nas zestoki maler...Setite se samo pre nekoliko sezona,nzm koja je tachno bila u pitanju kad smo imali 10-tak bodova vishe od tada drugoplasiranog MU i 10 kola pred kraj,da bi smo izgubili titulu... Nadam se da Wenger zna shta radi,jer ovim nachinom mi necemo ni u Evropa ligu da stignemo... Mislim da su se igrachi malo povratili od shoka u Bretfordu,mada su i owde imali padove,ali sve u svemu nadam se iskreno da cemo se izvuci iz ovih sranja i nastaviti dalje... Pre nekoliko dana sam chuo da Reina hoce u Januaru da predje kod nas i to bi bio najbolji potez,jer svi dobro znamo da na golu imamo osrednjeg golmana....Nadam se da je to istina jer u suprotnom i LS i LE ce nam biti samo pusta mashta...

                                Comment

                                Working...
                                X