Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Nista jos nije potvrdjeno od oficjelnih, on ne zeli da ide to je sigurno.. samo mu se ne svidja plata
    Nemoj se tesiti, evo citam da mu mi mozemo ponuditi blizu 100k, ono sto Wenger ni u ludilu nece dati. Stvar je jasna...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ne bi mu ja dao 100 k...Theo je solidan bio prosle sezone, ne treba sada da ispadne da ce biti hendikep ako ode. Taman ce Ox vise igrati. Decko je megatalenat i mora da igra..Tu je jos i Rosicky koji bi mogao biti ofanzivni vezni, a da Santi bude krilo.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • samo da navedem momak je najpouzdaniji izvor i ovo je njegov clanak ;)

        http://sulia.com/channel/arsenal-fc/...source=twitter
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ajnstajne, brate, zasto ti toliko tesko pada ako Theo ode? Ne navijas valjda za njega, nego za Arsenal. Decko nije prva postava, Ox bi svakom navijacu imao prednost u odnosu na njega. Santi ce igrati krilo verujem, cim se Rosicky oporavi. Gde vidis tu mesto za Theo-a?
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • David Ornstein ‏@bbcsport_david
            Arsenal & Walcott camp admit no agreement has been reached on a contract extension, but both say negotiations are ongoing #bbcfootball #afc
            Da smanjim tenzije... jako pouzdan izvor

            Inace pada mi tesko jer momka pratim otkako je dosao i podsjeca me na henrya koji je moj junak djetinjstva... Stoga bi mi bilo jako krivo ako ode
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Gde od svih nadje jednog od najboljih napadaca svih vremena?

              Meni Theo ne lici nikako na njega, ali dobro..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Gde od svih nadje jednog od najboljih napadaca svih vremena?

                Meni Theo ne lici nikako na njega, ali dobro..
                Ne znam jednostavno mi se tako u glavi slozilo... Iritira me kad odigra lose, a to se desavalo cesto, ali opet ta brzina i nada da ce postati novi henry jos uvijek postoji iako ne zna driblat
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Da me neko ne razume pogresno, mnogo i ja gotivim Theo-a, ali me nervira sto je isti igrac kao i kada je dosao. Nista nije napredovao. Nervira me kada ga vidim na terenu a njega kao da boli ona stvar kako igra.

                  Ali to sam verovatno samo ja, mozda i Wilshere, ne voli ga ni on.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • To sto nose broj 14, i igraju u pocetku karijere na desnom krilu je jedina slicnost izmedju njih. Inace, ako mene neko pita, sramota je sto Walcott nosi broj umetnika kao sto je bio Titi.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ide mi vec na kurac ovaj prelazni ostalo je jos 2 dana i 23.5h.... da oce zavrsit sa jos 4 igraca u arsenalu i theo da ostane.. al sam tuzan i mislim da ce otici.. jer kad se jebeni interes citya pojavio, walcottov kamp je odmah objavio da su pregovori zapeli
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Inace, da pohvalim Afobe-a, postigao gol za Bolton u Capital One Cup-u.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sutra ide eksplozija oko transfera. Uvijek se pocne 29. pricati.

                          Walcotte potpisuj jebeni ugovor!!!!
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Sutra ide eksplozija oko transfera. Uvijek se pocne 29. pricati.

                            Walcotte potpisuj jebeni ugovor!!!!
                            Ja sam citao nesto da Walcott odbija da produzi ugovor.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ja mislim da se walcott nikada nije snasao u arsenalu,jednostavno decko ne razume filozofiju arsena vengera.Ne krece se dovoljno,ne sme da ide u duel 1 na 1,jednostavno samo ga brzina krasi a to Arsenalu nije potrebno.Kad bi me pitali jesus navas ili walcott ,uvek bi odabrao jesusa navasa.Tako da mislim ako ce Jesus Navas biti zamena za njega poklonio bih ga citiju.

                              Comment


                              • meni je Ox mnogo bolji i perspektivniji od Thea tako da ne vidim poblem da uzmemo neku kintu za njega...

                                Comment

                                Working...
                                X