Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      I Cleverley je izgledao kao kao neki Scholes u početku.
      Njih dvojica su baš najbolji primeri zašto je teško pobeći od te generalizacije, patterna... engleski fudbaler koji kao pokaže neki talenat, i onda stalno tone i tone u mediokritet.
      Ni Wilshere-a ni Cleverley-a nisu povrede omele, niti su im krive što su postali mediokritet, iako su ih obojica imali posle dobrog starta. I obojica su kidali čak nekoliko utakmica iza eng. repku.

      Užasan mind set.
      Vidis li negdje Cleverley-a na ovoj listi ispod?
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Nadam se ovome danas

        Cecha
        Bellerin-Kos-Mustafi-Kolasinac
        Wilshere-Xhaka
        Ozil-Ramsey-Sanchez
        Lacazette

        Comment


        • Originally posted by Samuraj View Post
          Nadam se ovome danas

          Cecha
          Bellerin-Kos-Mustafi-Kolasinac
          Wilshere-Xhaka
          Ozil-Ramsey-Sanchez
          Lacazette
          Trebalo bi ovako nešto da izađe danas. Ja sam na nekoliko portala video da ćemo verovatno da vratimo na 4 odbrambena ali Aki kaže da je Monreal izjavio da će i dalje da igraju sa 3.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Samuraj View Post
            Nadam se ovome danas

            Cecha
            Bellerin-Kos-Mustafi-Kolasinac
            Wilshere-Xhaka
            Ozil-Ramsey-Sanchez
            Lacazette
            Ovo bilo stvarno odlično. Ali ne moze Ozil na bok duvace promaja...

            Comment


            • Jel vi to stvarno Remziku kontate na pleja?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Naravno tamo moze najvise da pruži. Ovo na dm sto igra moze da pokrije ali mu nije prirodna pozicija vuče ga da bude bliži golu. Ako si gledao nekad Vels video bi koliko je korisniji blize golu. Mada po meni moze ova ista postavka samo Ramsey na desno.
                Takodje Ozil moze najviše da pruzi kada ima nekog i levo i desno od sebe i ispred sebe. Onako je malo limitiran pa mora da se vraca nema toliko opcija itd...
                Last edited by krele90; 09-09-17, 09:19.

                Comment


                • Ramzi CM po meni, nista vise ,mnogo luta na drugim pozicijama,Umeo je Wenger i na desnoj da ga koristi dosta kao i Jacka..AL valjda nece vise,Mnogo danas zavisi od Dzake on nam je motor neki,kad smo dobijali bio je ponajbolji,a od Komj.Silda je u kanalu dobrom,kao i vecina...
                  Mogao bi Iwobi da dobije sansu po desnoj,zasluzio je posle priprema..Ko pogodi formaciju i sastav danas treba mu medalju dati
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ovako će da duva kroz sredinu i ne sviđa mi se postava, al kontam da će otprilike tako izgledati danas:

                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ne znam sta Venger čeka sa njim očigledno je da je vec sada spreman za velika dela.

                        Comment


                        • Niko ne zna šta čeka očigledno samo Venger zna Okačio sam ja u prošloj strani za Dik Lawa, samo jedna od mnogih reformi (navodno) i naravno Venger je protiv ovog poteza.

                          Sad baš gledam za formaciju izgleda će ipak ostati na 3421, Koš,Monreal,Mustafi na CB, Džaka, Remzika CM, Sead-Beljerin bekovi i Ozil-Sančez-Laka u napadu.

                          Last edited by Lord Gangarić; 09-09-17, 09:56.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Hahaha pesma pobedila
                            I ja mislim da nece biti menjanja formacije.

                            Comment


                            • Sančez izgleda na klupi.

                              edit:

                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Barem su bekovi na dobrim stranama, ja zadovoljan [emoji23]
                                Vreme da Laca proradi, a mogao bi Ozil neku asisitenciju.
                                Last edited by krele90; 09-09-17, 14:04.

                                Comment

                                Working...
                                X