Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi nešto potenciraju kako nema logike sto dovodimo Aubu jer smo doveli Laku, svi ih vide kao konkurenciju sto uopšte nije slučaj. Miki nije direktna zamena za Alexi$a nego Auba. Bez problema moze i jedan i drugi na krilo. Razne formacije su moguce napred. Miki moze da igra ono sto je Kazorla nekad igrao. Ozil ce igrati neku free rolu malo ispred njega. Xhaka i Willshere mogu igrati zadnjeg veznog za početak. Mislim da ni sam Venger ne zna kako ce ih sve uklopiti
    Last edited by krele90; 24-01-18, 11:27.

    Comment


    • Mozda proba neku 3-5-2 varijantu, u svakom slucaju vecina tih igraca mogu igrati vise pozicija tako da ne bi trebalo biti iznenadjenje i da sara sa formacijama.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Rotacije će biti, naravno, ali za one najbitnije utakmice gdje nema kalkulacija ja ne vidim drugi način da se postavi ekipa.

        Moja je bolja

        Comment


        • Jel se to nadaš da će Juve preuzeti Jacka?
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Jel se to nadaš da će Juve preuzeti Jacka?
            Imamo i mi dete kluba Marchisia koji je postao "broken goods" Ne treba nam jos jedan. Da ne spominjem Khediru

            Comment


            • Vidim da je to ključna pozicija za pojačavanje na ljeto, a jedno se Emre i Jack spominju, pa reko da se ne nadate za ovog drugog.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Jack da napusti Arsenal zbog Juventusa? Budi ozbiljan.

                Comment


                • Ja ne znam šta je sa tobom, Samuraj. Il si bezobrazan il nisi baš bistar, al nikako ti se reakcije ne podudaraju sa napisanim. Ajd da je ponekad, al baš nikako.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Koje du sanse da opet ostanemo samo sa Mikijem kao "pojacanjem"?
                    Kao vec nekoliko puta do sada, dovedemo jednog igraca zaletimo se pa ostanemo kratkih rukava..

                    Comment


                    • Auba pakuje stvari, to je od juce fotka. Treba da bude ozvaniceno za 2-3 dana. Jos su pregovori u toku, Ziru ce mozda na drugu stranu... Do kraja roka bi trebalo da ga zavrse.
                      https://youtu.be/y7-TE055nUU
                      Last edited by krele90; 24-01-18, 16:18.

                      Comment


                      • Jel igra veceras Miki?

                        Comment


                        • Mislim da je tu zastoj jer Dortmund izricito hoce Zirua a ne samo kes. E sada da li ce se Zirujkovic Manekencevic privoleti da ode iz Arsenala to je pitanje. Ali trebalo bi da pristane.

                          A za Mikija ne verujem da ce igrati.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Jel igra veceras Miki?

                            Ne. Wenger rekao da nije spreman.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Mislim da je tu zastoj jer Dortmund izricito hoce Zirua a ne samo kes. E sada da li ce se Zirujkovic Manekencevic privoleti da ode iz Arsenala to je pitanje. Ali trebalo bi da pristane.

                              A za Mikija ne verujem da ce igrati.
                              U Ziruovom slucaju koliko sam upoznat,dosta toga se pita njegova lepsa polovina

                              Comment


                              • Isti tim kao i proslu tekmu osim Cech-a.

                                Comment

                                Working...
                                X