Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi ajd da sam dosao ovde da provociram pa i da razumem ovakav njegov odgovor. Ali koliko ja znam, nikad nista lose nisam napisao za Wengera/Arsenal.
    Samo pokazuje koliko je nezreo.



    Na kraju krajeva, najmanji je problem tih 10+ god bez major trofeja. Koliko ambicije kluba i stanje na terenu, igraci izgledaju svi kao da ih boli uvo za klub/navijace/Wengera.

    I onda kad Ox ode iz takve sredine, ti se naljutis kao mala beba i pocnes da pljujes po Liverpulu gde god stignes, stvarno ne znam cime smo mi kao navijaci tog kluba ovde to zasluzili.
    A znam da ne mislis to sto napises, nego kao da imas potrebu nekome za nesto da vratis.
    Last edited by Brian McShtull; 06-09-17, 22:26.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Dečki ne bi bilo loše da se malo smire strasti, ako nastavite pustit ću Srdjana na vas.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Smejao se lonac loncu a oba su suplja

        (Dodje. Podbode. Ode. Bici.)
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ma sta Wengerica prica. Koliko je Lemar kostao prosle godine a koliko je on ponudio ove?

            Francuzi su vjerovatno trenutno najjaca reprezentacija na svijetu.

            Comment


            • On se izvlači da na tu foru da nije on nudio nego uprava Ma Francuska je previše ishajpovana čoveče ne možeš Luxemburg da pobediš o čemu dalje da pričamo a ekipa im vredi milijardu evra
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                Ma sta Wengerica prica. Koliko je Lemar kostao prosle godine a koliko je on ponudio ove?

                Francuzi su vjerovatno trenutno najjaca reprezentacija na svijetu.
                Cuj to, a gol jednom Luksemburgu ne mogu da daju. Jesu precenjeni, ni taj Mbappe ne vredi onoliko koliko je placen, a ni za Lemara ne bih dao 92 miliona. Vi koji ste prizeljkivali Lemara koliko ste njegovih utakmica pogledali iskreno? Isto pitanje i za nase i Liverpulove fanove.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Kada je neko klasa, ne treba ti puno vremena da bi to shvatio.
                  Lemar bi bio ogroman upgrade za Arsenal/Liverpul, a takav upgrade nema cenu, koliko god da kosta isplati se.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Lemar ce biti igracina, vec jeste, al ce biti jos bolji.

                    Uprava Arsenala je sjebala Lemara kad ga je za 60m mogla dovesti, zajebavali se i pobjegao voz. Sad ce ga u januaru dovesti za 100m.

                    Inace:

                    http://www.gq-magazine.co.uk/article...-arsene-wenger
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kojom logikom će da dodje januara, ako sad nije došao?

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Sutra nadam se pobedi,ne znam ni kako,ni koji sistem ce da igra ni ko ce da mu igra LB,CB,CF mnogo toga,prepostavljam da cemo se vratiti staroj formaciji to sve,a tim da nagadjam to ne mogu,verov.ni Wenger ne zna


                          sigpic

                          Comment


                          • Navodno se vraćamo na stari sistem sa 4 odbrambena
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Navodno se vraćamo na stari sistem sa 4 odbrambena :ricaD
                              Lepa avanturica bila sa onom formacijom,kad nam se moze...,mozemo jos neku sto da ne,malo i usput da se poigramo sa pozicijama Ziru CB,Ramzi DM,Kokelan GK(Tipa novi Bartez,samo tamni neki),Onda Belarin na levog beka ili Elnenia i Monreala na CBa....oh wait
                              sigpic

                              Comment


                              • Imam osecaj i da ce sa 4 pozadi Monreal da igra stopera jer je Mustafi nepozeljan

                                Comment

                                Working...
                                X