Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravoucenije, nije visina od presudnog znacaja vec umece..

    Comment


    • Definitivno smo bez Cazorle dosta tanki na poziciji veznjaka samo Xhaka i Ramsey od ozbiljnijih igraca. Ne znam koga bi tu mogli da dovedemo ne spominje se nijedno zanimljivo ime sve neki napadači i krila. Osim onog malog Serija sto je otisao u Romu ako sam dobro ispratio

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
      Last edited by krele90; 04-07-17, 10:16.

      Comment


      • Zato i furamo ovu 343 formaciju zbog tankih igrača na sredini i stvarno nam treba jedan perspektivan MC mada kao da gledam da će onaj Vilšir tu da uleće kao zamena i da zbog njega neće dovoditi nikog.Santi je urnisan operacijama pitaj boga kakav će biti kad se vrati čovek imao 20 operacija
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ima jeftin spanac iz betisa Sebaljos koji je prekuco prvenstvo za mlade sa pristupacnom klauzulom cudi me da nismo za njega zainteresovani

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

          Comment


          • Može bre laganice da se nađe neki dobar mladi kreativac i da se uzme za male pare,mi smo ih jedno vreme davali za džabe nesmalo ali ja bi definitivno vršljao Španiju za tog CM-a Kao u menadžeru pošalješ sve skaute u Španiju i Portugal namestiš ono age ispod 18 i rokaj
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ma ne mora bas toliko mlad ko ce to iscekati, nego nesto kao Holding sto je mlad perspektivan ako zatreba moze da uletu u vatru bez problema Ovaj Spanac je bas to oce ga Real ali nemaju oni gde da smeste tolike igrace kontam da bi bez razmišljanja presao kod nas ipak bi bio u rotaciji

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
              Last edited by krele90; 04-07-17, 10:54.

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Htedoh juče da ti odgovorim ali sam se napio i zaboravio Nije mi se uvukao u kožu prosto vidim koliko je on u stvari koristan igrač i uopšte nije ishajpovan kao pojedinci.Nemam ja ništa protiv ni Lakazeta ni Mbapea ali prosto mislim da Mbape nije vredan toliko para a da Lakazet nije ništa bolji od manekena.Najviše me tako iritira kada na tviteru počnu da hajpuju igrača gde svaki transfer ispada Ronaldo i Mesi a prava priča je da 80% njih se ne razume ni u taktiku ni u fudbal kako treba.Svakom režimu,svakom stilu igre treba poseban tip igrača,naravno ti imaš vanserijskih napadača poput Ibre u mlađim danima,Drogbe,Anrija itd koji bi se uklopili u svaki tip igre ali to su pojedinci koji su bogom dani i fizički i psihički.Sve je to lepo kada je Lakazet u pitanju ali budimo realni on ni blizu kompletnom igraču nije.Jeste on dao tipa 20 golova na 22 utakmice ali gde i kako je pravo pitanje,kakvi su ti golovi,protiv koga su,da li su bili ziceri itd.Poenta cele moje priče je da su nama na napadaču igrali mnogo bolji igrači od njega koji su bili fizički ograničeni uglavnom u visini i nisu uspeli da daju svoj maksimum kao što je na primer Sančez,jeste on davao golove ali brate budimo realni koliko utakmica on nije dobio loptu po 50 minuta zato što je bio markiran i levo i desno.Prosto Žiru je takav igrač koji može da igra i kad imamo loptu i kad nemamo,fizički je jedan od najboljih napadača u PL i čovek radi svoj posao na jedan tih ali ko razume fudbal bogovski način i ja smem da se kladim da sad ode u neki šatro bolji klub poput Reala ili Barselone da bi čovek izdominirao čak šta više pola PL se bori za njegov potpis sad zato što vide da vredi a mi ga pljujemo i odbacujemo.
                Pa ne mozes porediti Laku i Zirua i govoriti da Laka nije nista bolji kada taj Laka nudi potpuno razlicie kvalitete u odnosu na Zirua. Davao je Laka golove u Francuskoj istim tim timovima kojima je davao i Ibrahimovic. Da je brat dao jos 100 golova kapiram da ti ni to ne bi bilo dovoljno jer ne cenis francusku ligu. Ali dobro, bar ces sledece godine u ovo vreme da cenis Laku i drzis ga na avataru

                Comment


                • Originally posted by Dimitrije View Post
                  Lakazet je visok kao i Ian Wright, a Mbappe 3 cm visi, videcemo, treba mu dati sansu. Zirua svakako ne treba pustati..
                  Upravo to. Smeta mi što ga se kritikuje a čovjek još nije ni obukao dres Arsenala! Sjećam se ja Suareza u Ajaksu, nije se moglo ništa više očekivati od njega nego sad od Lakazeta, a čovjek sabio u Liverpulu! isto tako Abumejang. Dajte samo pola sezone liku da se pokaže pa onda da kritikujemo ako treba.

                  Jack W! Uskače iz drugog plana, baca Remziku na klupu, pravi revoluciju i preuzima kapitensku traku u Engleskoj! ( Sanjarim, al bi se isplakao od sreće da on povrati karijeru! )
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment




                  • Osecam miris triplete

                    Comment


                    • Ako se zadrzi Alexis, i odustane od LE. Arsenal je prvi kandidat za titulu.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • I zadrži i Žiru jer bez Žike nema završnog udarca kada se bude lomilo zadnjih 15 minuta.

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post


                          Osecam miris triplete
                          I jace...

                          Comment


                          • Video sam protiv Sitija i Dortmunda da je taj Mbape dobar kad ima prostor ispred sebe, ali kakav je protiv autobusa, kako će se snaći protiv Junajteda i drugih manjih ekipa?

                            Comment


                            • E tu treba Olivije masina da uleti.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by GOKU View Post
                                Video sam protiv Sitija i Dortmunda da je taj Mbape dobar kad ima prostor ispred sebe, ali kakav je protiv autobusa, kako će se snaći protiv Junajteda i drugih manjih ekipa?
                                Protiv Jedinstva, Stoka i sl. nastupa robusni Žika da razbusa defanzivce!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X