Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad se ceka reakcija djavola na ove ostre provokacije

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Sad se ceka reakcija djavola na ove ostre provokacije
      Ovo jeste dvosmisleno, ali nije provokacija.

      Kad sam napisao Junajted i druge manje ekipe nisam mislio da je Junajted mali, već da igraju autobus kao i druge manje ekipe kada igraju protiv velikih.

      A ovo je Arsenalova tema, jer i ovde treba paziti da se ne uvrede ovi drugi. Ja druge fan teme ni ne čitam.

      Comment


      • Ovo je domaćinska tema, svi vole svratit, komentarisat, provocirat itd, stoga možeš očekivati reakcije. Ja sam na temi Jedinstva pisao jednom, ono kad im ode Fergi pa upadoše u krizu. Sletili su na mene ko lešinari, haman svi počev od Olje i Vladana pa redom, a sve u fazonu " ti si našao da se brineš o budućnosti našeg kluba, imaš Arsenalovu temu pa tamo brini " ... Tad rekao da neću i više nisam ni slova.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by GOKU View Post
          Ovo jeste dvosmisleno, ali nije provokacija.

          Kad sam napisao Junajted i druge manje ekipe nisam mislio da je Junajted mali, već da igraju autobus kao i druge manje ekipe kada igraju protiv velikih.

          A ovo je Arsenalova tema, jer i ovde treba paziti da se ne uvrede ovi drugi. Ja druge fan teme ni ne čitam.
          Jeste provokacija, svesno si dvosmisleno napisao u cilju provokacije

          To mi tvoje opravdanje Gorane zvuci kao da si rekao da nije u redu udariti zenu u javnosti, ali zato kod kuce je OK.

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Tebra Aguero nemoj porediti Lakazeta i Aguera Mogu da budu rekao sam bio je i Tevez nizak pa je pržio ali Lakazet nije ni blizu ni jednom ni drugom u tome je poenta
            Pa nije kosarka Gangaricu. Eto uzmi za primjer jednog Suareza ako neces Aguera.

            Giroud je i meni drag i dobar igrac ali treba uzeti u obzir i da mu je 31 godina.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Jeste provokacija, svesno si dvosmisleno napisao u cilju provokacije

              To mi tvoje opravdanje Gorane zvuci kao da si rekao da nije u redu udariti zenu u javnosti, ali zato kod kuce je OK.
              Niđe veze ovo poređenje, možeš ti i bolje

              Originally posted by Samuraj View Post
              Giroud je i meni drag i dobar igrac ali treba uzeti u obzir i da mu je 31 godina.
              I to je puno? Kristini su 32 pa će i ove uzeti loptu.

              Može Olivije još dosta da povuče. Ne odričeš se igrača koji može igrati protiv autobusa. Ako si veliki klub samo takve igrače i dovodiš, jake na lopti, koji znaju da igraju. A ove što lete ko muve bez glave sve bi rasterao gov... motkom.

              Comment


              • BeIN kaze da bi mogli krenuti po Pjanketa jer je Kazorla propao.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Pa nije kosarka Gangaricu. Eto uzmi za primjer jednog Suareza ako neces Aguera.

                  Giroud je i meni drag i dobar igrac ali treba uzeti u obzir i da mu je 31 godina.
                  Šta je taj Suarez uzeo u Engleskoj? Prvi trofej mu je sa Barselonom sa kojom bi i ja uzeo trofej.Prosto u PL-u ti treba ili igrač koji može da igra i protiv bunkera i kada imaš posed ili dva igrača pa da ih rotiraš po potrebi.Skupe se golovi to nije problem ali se ne uzmu bodovi u tekmama gde ti dođe Murinjo i brani se sa 10 igrača 90 posto utakmice a tvoj napadač ne može da primi loptu zato što je markiran sa dva igrača i zato što ga ovi ubijaju čim primi loptu dok maneken čovek razgrće takve utakmice.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    BeIN kaze da bi mogli krenuti po Pjanketa jer je Kazorla propao.
                    Vidio sam da se to nedje pominje ali mi to nesto ne djeluje realno, a da cemo nekoga uzeti na toj poziciji vjerovatno hocemo...

                    Comment


                    • Santi ponovo obnovio povredu zaginuo je do 2018.Nema brate ovaj naš lekarski tim je sam degenerik do degenerika.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Last edited by Dejan78; 04-07-17, 14:51.
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Originally posted by GOKU View Post
                          I to je puno? Kristini su 32 pa će i ove uzeti loptu.

                          Može Olivije još dosta da povuče. Ne odričeš se igrača koji može igrati protiv autobusa. Ako si veliki klub samo takve igrače i dovodiš, jake na lopti, koji znaju da igraju. A ove što lete ko muve bez glave sve bi rasterao gov... motkom.
                          Za Wengericu je to puno.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Šta je taj Suarez uzeo u Engleskoj? Prvi trofej mu je sa Barselonom sa kojom bi i ja uzeo trofej.Prosto u PL-u ti treba ili igrač koji može da igra i protiv bunkera i kada imaš posed ili dva igrača pa da ih rotiraš po potrebi.Skupe se golovi to nije problem ali se ne uzmu bodovi u tekmama gde ti dođe Murinjo i brani se sa 10 igrača 90 posto utakmice a tvoj napadač ne može da primi loptu zato što je markiran sa dva igrača i zato što ga ovi ubijaju čim primi loptu dok maneken čovek razgrće takve utakmice.
                            Pa Suarez je najmanji krivac sto nije nista uzeo u Engleskoj. Sjeti se da je gotovo sam donio prvenstvo Liverpoolu. Covjek je top3 napadac na svijetu sasvim sigurno.
                            Nabroj mi napadace koji su bolji trenutno od Aguera, Suareza ili evo Mbappea.

                            Comment


                            • Originally posted by Samuraj View Post
                              Pa Suarez je najmanji krivac sto nije nista uzeo u Engleskoj. Sjeti se da je gotovo sam donio prvenstvo Liverpoolu. Covjek je top3 napadac na svijetu sasvim sigurno.
                              Nabroj mi napadace koji su bolji trenutno od Aguera, Suareza ili evo Mbappea.
                              Mogu ti nabrojati 15 napadaca koji su bolji od Mbapea.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by Samuraj View Post
                                Pa Suarez je najmanji krivac sto nije nista uzeo u Engleskoj. Sjeti se da je gotovo sam donio prvenstvo Liverpoolu. Covjek je top3 napadac na svijetu sasvim sigurno.
                                Nabroj mi napadace koji su bolji trenutno od Aguera, Suareza ili evo Mbappea.
                                Nije bitno ko je krivac prosto nije uzeo ništa.Jedini tim koji je uzeo PL sa niskim napadačem u ovoj formaciji je Siti koji je iskeširao milijarde evra.Pogledaj pobednike PL poslednjih nekoliko godina i njihove napadače.Prosto ove formacije što se sada igraju zahtevaju tehnička brza krila i fizički jake napadače.Retko ko može sebi da priušti da uzme ligu sa napadačem koji daje golove iz kontra napada i polu kontra napada,skauting je napredovao,ekipe su se taktički popravile i pokrivaju te rupe laganice.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X