Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Nema realno pola tima. Sead, Koss, Mustafi, Ramzi, Ozil, Alexis i Zika svi za najbolji 11 a Celzi potpuno kompletan nisam bas optimista...
    Chelsea kompletan?

    Comment


    • sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Da ako ne racunas Moratu...ne znam dal mi se ucinilo al mislim da sam procitao da je Bergkamp otisao da radi nesto u Evertonu,mozda gresim

        Comment


        • Sta pricas? I Arsenal je kompletan ako ne racunas Ozila...

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Sta pricas? I Arsenal je kompletan ako ne racunas Ozila...
            Nabrojao sam ti iznad nasih 6 standardnih igraca koji nisu u timu. A sto se tice Celzija samo Azar koji je povredjen duze, Kosta se ne racuna posto maltene nije vise ni clan Celzija...

            Comment


            • Ne mogu Welbeck i Lacazette biti zajedno u prvih 11, a ma baš nikako.

              Comment


              • Last edited by Lord Gangarić; 06-08-17, 16:28.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Xhaka odlican danas, nismo mi zavisni ni od Ozila ni od Sanceza to je ono sto mi je drago i sto treba i njima da bude jasno. Vrlo vazna pobeda pre svega radi samopouzdanja i da se udje na pravi nacin u sezonu. Cilj je zadrzati sve udarne igle i dovesti jednog CM (citaj Lemar or Serri) i mi smo spremni da se borimo za tripletu

                      Comment


                      • Ovaj Kolasinac bas Murinjovski igrac. Plus nemamo igraca na toj poziciji. Verovatno Vudvard nije aminovao jer ne kosta bar 30 miliona i niko ga ne zna.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Last edited by Lord Gangarić; 06-08-17, 19:55.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kole tenk

                            Zna se ko je glavni igrac pored alfa muskarca ekipe.

                            Granitni majstor, kakav onaj sut, steta sto mu je le Kurton skide, kakva bi ono golcina iz koljena bila
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Dosao sa mora jutros,slabo sam sta pratio,al stigoh i tekmu da pogledam malo,steta sto nije Lemar debitovao!? Al svakako ga ocekujem do kraja prelaznog,fale 2 igraca ako hocemo nesto ozbiljno,danas ovo vise prijateljska,al prija ovo slavlje na privremenom stadionu kokoski
                              Kolasinac i Iwobi samo da nastave ovako,Ox je gubljenje vremena na levoj,bolja desna pa nek se rotiraju on i Hektor,Ceh za malo da obrani penal a dobismo ubedjivo
                              Menjao bi ovo za pobedu u petak svakako,za promenu sam malo optimistican pred 1 kolo,koje 86god.nismo dobili al nisam uveren 100posto,videcemo
                              Last edited by Jack; 06-08-17, 23:00.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dje Princonovic, brinem se
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X