Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alexis ne sme biti u startnoj ovakav nikakav. Neka se malo sredi. Treba da igraju najspremniji mentalno i fizički. Dokle ce Ziru i Lakazet sedeti na klupi? Dokle ce se sve vrteti oko igraca koji nece da produze ugovore? tamo neki Alexis i Ozil da nam kroje sudbinu? Tako se ne moze napred...

    Comment


    • Ozil ok, on moze igrati, ali Alexis trenutno ne zasluzuje da igra.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • A što je to Ozil bolji? Zato što se sve vrijeme krije iza Alexisove sage? Zato što nije dobio odgovarajuću ponudu da pređe u drugi klub pa se nije morao glupirati kao ovaj drugi? Zato što pametuje javno tražeći od legendi kluba da prestanu kritikovati i krenu podržavati klub? Klub za koji on nije potpisao ugovor. Neću ga nazivati licemjerom zato što mi je drag, al forsiranje toga kako si ponosan na svoj dosadašnji boravak u Arsenalu je šuplja priča ako se ne potpiše ugovor. Do tada za mene ima isti status kao Alexis!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • U pravu si Ves. Ozil se indirektno oprostio od kluba u tom pismu. Apsolutno nista bolji nije. Za Nemačku igra 100% a za nas ga boli ona stvar. Jedan i drugi su od sada meni isti.

            Comment


            • Ako se rezultati koliko toliko ne normalizuju, ja ocekujem povlacenje Vengera jos pre zavrsetka sezone, a mozda i otkaz. Ne pamtim goru situaciju u klubu. Mogu da shvatim da nisu mogli da produze ugovore Ozilu i Sancezu, ali da im nikakva zamena nije dovedena, e to vec ne razumem. A nije da nije bilo izbora. Ova ocekivanja od igraca koji idu sledeceg leta su suluda, kao i ocekivanja od ove sezone. Bilo bi najbolje kada bi se doveo novi trener sto pre da bi mogao da prilagodi tim svom radu vec za narednu sezonu.

              Comment


              • Ja vama ljudi ne preporucujem da trazite poslove u internacionalnim kompanijama koje imaju preko 100m prihoda godisnje.

                Paniku koju ste vi nadigli i napuhali jednu malu krizicu kao da nam dolazi smak svijeta, stvarno lol.

                Ovakve stvari se desavaju na dnevnom nivou u mega kompanijama, tako da, ako cete dobivat napad panike svako 2 minute, ostanite u nasem balkanskom samoupravljanju.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Ako se rezultati koliko toliko ne normalizuju, ja ocekujem povlacenje Vengera jos pre zavrsetka sezone, a mozda i otkaz. Ne pamtim goru situaciju u klubu. Mogu da shvatim da nisu mogli da produze ugovore Ozilu i Sancezu, ali da im nikakva zamena nije dovedena, e to vec ne razumem. A nije da nije bilo izbora. Ova ocekivanja od igraca koji idu sledeceg leta su suluda, kao i ocekivanja od ove sezone. Bilo bi najbolje kada bi se doveo novi trener sto pre da bi mogao da prilagodi tim svom radu vec za narednu sezonu.
                  Slazem se samo mislim da se to nece desiti, tj.Wengerica sam nece otici nikako kad nije letos a imao je lepu priliku posle osvajanja kupa,a ne vidim ni da Kronke zeli da mu da otkaz.Jedina nada da bi sam dao otkaz,je da u nekoj ludoj situaciji Francuzi daju otkaz Desampu i pozovu Arsena,mislim da bi onda on dao otkaz i preuzeo Francusku

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Slazem se samo mislim da se to nece desiti, tj.Wengerica sam nece otici nikako kad nije letos a imao je lepu priliku posle osvajanja kupa,a ne vidim ni da Kronke zeli da mu da otkaz.Jedina nada da bi sam dao otkaz,je da u nekoj ludoj situaciji Francuzi daju otkaz Desampu i pozovu Arsena,mislim da bi onda on dao otkaz i preuzeo Francusku
                    To bi bio idealan scenario da preuzme Francusku, on i ovako vise nije za klupski fudbal.

                    Comment


                    • Desetogodisnja krizica.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Desetogodisnja krizica.
                        Vi ste u krizi pola stoljeca, hajde nazad tamo u taj nered.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Evo ga brat, mora i on da se opere(video od ozila)

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Desetogodisnja krizica.
                            Ne preteruj. To je obicna miki maus krizica iliti krizičica, neki nivo blaze prehlade na primer

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Vi ste u krizi pola stoljeca, hajde nazad tamo u taj nered.
                              Ja stvarno ne znam sto si toliko nervozan, a mala krizica je u pitanju.
                              Ne razumem zasto imas potrebu da ubacujes druge klubove u diskusiju, ovo je tema Arsenala zar ne?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Fun fact. Danas je 10000 dan kako je Liverpool osvojio PL.

                                Comment

                                Working...
                                X