Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Henryj View Post
    Nakon finala FA kupa ja se iskljucujem iz nogometa do pocetka lige. Ne mogu moji zivci podnosit vise prijelazne rokove.
    Dze ces to raditi, tada je najveci dernek kod nas
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Tada je ovde opsta ludnica

      Comment


      • Arsenal are set to hand Arsène Wenger a £100m transfer war-chest to turn his squad into title winners. (Source: L'Équipe)

        Klasika
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Što taj Venger ne stavi prst na čelo malo i ne zapita se da li će taj Volkot već jednom vezati osam utakmica takmičarskih a da se ne povredi !?

          Ima Juve dobrog DM-a po vokaciji, Simone Padoin, pa ako ste zainteresovani, 4 Skudeta brat, 2 Super Kupa Italije, jedno finale Kup Italije i evo sad igra finale LŠ, skroz ok, može i beka da poklopi, kako levog tako i desnog.
          Bolje Pogba

          Originally posted by Henryj View Post
          Nakon finala FA kupa ja se iskljucujem iz nogometa do pocetka lige. Ne mogu moji zivci podnosit vise prijelazne rokove.
          Pa tada je najludje, pravi ajnstajn show, dovodi cke sa kreativnim shvatanjem morala i obmanjuje ljude transfer glasinama


          Emirates cup 2015

          Comment


          • Polagano. Za par godina Aki ce fino imat udio u Arsenalu, barem jednu dionicu, pa kad ovdje bubnem ime da se sjebete svi u zivot. Samo jos treba da nadjem negdje oko 20k funti da uzmem tu jednu dionicu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • If Barça win the UCL Arsenal will earn another £3m from the Vermaelen deal - despite him not yet playing for the club. (Source: Telegraph)
              sigpic

              Comment


              • MD je objavio da ta takva klauzula ne postoji. Koliko god cudno zvucalo, potrebno je da Barselona osvoji dve LS u pet sezona po dolasku Vermalena (uz odredjeni broj partija Belgijanca) da bi postali obavezni da isplate Englezima tu sumu.

                Comment


                • A day in the life of Arsene Wenger

                  Comment


                  • Arsene Wenger:

                    "I expect ManUtd to be active in the market. Every player I'm offered, they're already on his case!"

                    Prvo nude Wengeru igrace, pa drugim menadzerima, vazda bilo i vazda ce biti, zato i izlete malo malo natpisi u novinama Arsenal hoce ovoga, Arsenal hoce onoga, a ustvari samo ponudjen igrac Wengeru
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Bas steta sto Wenger nema para...

                      Kakav bi to tim samo bio.

                      Ospina
                      Belerin Kos Mertesaker Gibs
                      Kazorla Ramzi Kokelan Sancez
                      Ozil
                      Ziru


                      Oh wait!

                      Comment


                      • Ne znam kako si ti shvatio da prvo nude Vengeru?!
                        Rece, svaki igrac koji mi je ponudjen je vec i na radaru Junajteda...
                        Tako je bese i Ronalda mogao da dovede, pa Ibru, itd...

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Ne znam kako si ti shvatio da prvo nude Vengeru?!
                          Rece, svaki igrac koji mi je ponudjen je vec i na radaru Junajteda...
                          Tako je bese i Ronalda mogao da dovede, pa Ibru, itd...
                          Pogresno si shvatio sta sam htio da kazem. Naravno da ce agenti ponuditi igrace vise klubova, ali ja ovdje govorim opcenito o onim medijskim natpisima da se povezujemo sa svakim zivim na planeti. Mozda imate isti osjecaj vi Unitedovci zadnjih 2 godine, ne pratim bas pomno, ali mislim da ste se i vi povezivali sa bazilion igraca.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Povezujemo se zbog Drvceta. Pre to tako nije bilo, a ovaj voli da kupuje, tako da zato i mediji to pisu.

                            Comment


                            • Sto se tice Vermalenove klauzule, to se ne tice samog igraca i koliko je nastupa ostvario, vec kluba koji se slozio da plati odredjenu sumu ako klub osvoji LP, to sto je Vermalen bio povrijedjen to je druga stvar.

                              Genijalno je ostvariti toliki profit na igracu koji nije odigrao sekunde, a isto tako je bas glupo da je on osvojio LP sjedeci na kaucu, dok Arsenal ne moze Monako da prodje.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • This time next year........

                                Comment

                                Working...
                                X