Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Kokelan na slici je pravi onaj tip "bijem ženu".

    Pogledaj molim te koliko je smrknut, a klupska fotka.
    Pa manje vise svi su smrknuti sto mozda nesto i govori

    Comment


    • Prelomio sam i ja, kao i Mesut. Uzet cu iphone 8+ na veliko zaljenje sk foruma.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pa ajnstajn,je jos prosle zime rekao da je Mesut potpisao,tj posle se ispravio ,rekao je da je sve dogovoreno a potpis je samo formalnost.
        Donekle je i u pravu sve je dogovoreno,ali oko rastanka, samo je pitanje za koji ce klub pasti potpis

        Comment


        • Odavno smo naučili da jedan igrač ne čini klub i oprostio sam se od mnogo boljih igrača od dotičnog tako da mi ovo pada kao kap kiše na rame.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Aki jedno 7-8 meseci nas ubeđuje da vam ostaju Alexis i Ozil, pa evo poruke za njega

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Prelomio sam i ja, kao i Mesut. Uzet cu iphone 8+ na veliko zaljenje sk foruma.
              Pih ja sam mislio da ti ides samo na iPhone X

              Comment


              • 'We don't calculate that this is a way to qualify for the Champions League,' Wenger said at a Wednesday press conference ahead of Cologne.

                'It is not the best chance but one of the opportunities. I came out many times saying the best way to do it is the top four of the Premier League.'

                Wengerica

                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Pih ja sam mislio da ti ides samo na iPhone X
                  Kriza zakucala i na vrata kapitalista

                  Comment


                  • Ono kad razmisljas da li da kupis Bentlya ili Aston Martina i odaberes Astona, jer si ocito u krizi, jer ti se Aston vise svidja.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jack W sutra pocinje tekmu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa i treba nadam se i nelson i ostali. Treba odmoriti tim za Chelsea.

                        Comment


                        • Raste nesto kvota na nas 1.3 bila pre 2 dana,sad 1,45..Ne dovodi see valjda pobeda u pitanje.. Jack ocekivano da pocinje,voleo bi jos Ziru,Nelson,Elneni,Ospina itd...bice dovoljno valjda za pobedu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Jack View Post
                            Raste nesto kvota na nas 1.3 bila pre 2 dana,sad 1,45..Ne dovodi see valjda pobeda u pitanje.. Jack ocekivano da pocinje,voleo bi jos Ziru,Nelson,Elneni,Ospina itd...bice dovoljno valjda za pobedu
                            Porasla je kvota zato sto se zna da nece izaci prva postava Arsenala.

                            Comment


                            • Nelson klupa sutra.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pazi kad cu ja sutra navijati za vas najvise zbog Zvezde...mada realno sutra mislim da bi morali dobiti,Keln se doslovno raspada ,primaju lako,a prodali Modesta najboljeg igraca,tako da ne mogu da daju gol nikom zivom,koliko god vasa odbrana bila tanka, tesko cete ga primiti sutra ,a i da ga primite najmanje 2 dajete Jarcevima

                                Comment

                                Working...
                                X