Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lewa je madness.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Aha, verovatno trampa Leva za manekena

      Comment


      • Ako se sastanu,Juve i Arsenal,bice dupla pobeda za Italiju, dignes svoj,a umanjis konkurentu koeficijenat,realno iz drugog sesira najpozeljni rival uz Arsenal je Leverkuzen svi drugi su jaci. A sto se tice Pereza dobar igrac za klub iz sredine tabele u Spaniji,a to mu dodje na isto za Arsenal taj su rang.I da dodje Mustafi Arsenal ove sezone nece biti Top 4 u Premier ligi

        Comment


        • Prije ce United ispast iz lige nego Arsenal iz top4 sa Wengerom.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Attached Files

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ako se sastanu,Juve i Arsenal,bice dupla pobeda za Italiju, dignes svoj,a umanjis konkurentu koeficijenat,realno iz drugog sesira najpozeljni rival uz Arsenal je Leverkuzen svi drugi su jaci. A sto se tice Pereza dobar igrac za klub iz sredine tabele u Spaniji,a to mu dodje na isto za Arsenal taj su rang.I da dodje Mustafi Arsenal ove sezone nece biti Top 4 u Premier ligi
              A u kom sesiru je tvoj klub?

              Comment


              • Originally posted by princoni. View Post
                A u kom sesiru je tvoj klub?
                S Mitjlandom
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by princoni. View Post
                  A u kom sesiru je tvoj klub?
                  Ja navijam za Zvezdu i samo Zvezdu,i volim da italijanski klubovi sto dalje prodju,nemam odredjeni klub,sem Zvezde

                  Comment


                  • Hahaha kako vas isprosipa, a on je stavio Soua na avatar ironicno

                    Inace znao sam da je Lukas Perez jedan od najboljih napadaca svijeta. Nije bio do danas, ali danas je to definitivno postao. Dovesti takvog napadaca za manje od 20 miliona eura je jos jedan dokaz velicine Vengera. S njim nije daleko ni LS, a ni titula u PL. Gamechanger.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ja navijam za Zvezdu i samo Zvezdu,i volim da italijanski klubovi sto dalje prodju,nemam odredjeni klub,sem Zvezde
                      Hahaha....da si napisao volim i Juventus, neko bi ovde pomislio da si moj drugi acc.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Prije ce United ispast iz lige nego Arsenal iz top4 sa Wengerom.
                        Veliki je problem sto ne vidis mane svog kluba i realno ne gledas na stvari,ispred Arsenala su i MUFC,CFC,MCFC a i Spursi,tu ste negde sa liverpulom dobra ofaniziva odbrana suplja na sve strane,ali dobro lazi sam sebe,to ko da ja sad od zvezde pravim evropski ozbiljan klub,voleo bih al nije.

                        Comment


                        • Ne, ne....ova tema je ludilo

                          Comment


                          • Inace to sto je Arsenal u LS mu je mnogo donijelo ovog ljeta, odbili ih Vardi i Marez, a Celsi bez Evrope doveo Kantea. Liverpul isto ima bolji prelazni bez Evrope. O Mancesteru necu, to sto je dovedeno bez LS Arsenal ne bi pa taman da je osvojio krajem maja tu famoznu tripletu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cekaj jebemu kako to drugi klubu u engleskoj ima losiji prelazni ako zavrsi spica, veznjaka i stopera od svih ostalih klubova, a te tri pozicije trebale da se dopune u klubu?

                              Neka redom svi nesto odbijaju Arsenal, ludnica.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Znaci Vardi i Marez nisu odbili Arsenal? Nije postojao interes za Mikitarjana? Kante ce sigurno biti znacajan za Celsi koliko Dzaka za Arsenal, po meni i vise, dovesce boljeg stopera od Holdiga, Batsuai je bolji napadac od Pereza. Matip je bolji stoper od Holdinga, vjerovatno i Klavan, Mane je mnogo veci gamechanger od Pereza, a ako dovedu Dauda isto imaju igraca u rangu Dzake.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X