Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potpuno je nebitno kad ce stici. Bitno je da momak potpise.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sa Watfordom igramo u gostima,a sledeci mec kuci je sa Sotonom 10.09.


      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Potpuno je nebitno kad ce stici. Bitno je da momak potpise.
      I madness moze da pocne
      Last edited by Dejan78; 25-08-16, 12:14.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Alexis bi najvise profitirao od ovog momka.

        Slicna kretnja Di Nataleu i Vargasu. Oba igraca koja su izvukla najbolje iz Alexisa.

        Cijena ovog igraca ce biti obracunata na oko 8m godisnje u zavisnosti od plate. Smijesna cifra, ima se jos para za stopera ili tog vrhunskog spica od 60+m samo je fazon da lice uprava to autorizovati.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Dejan78 View Post
          Sa Watfordom igramo u gostima,a sledeci mec kuci je sa Sotonom 10.09
          znam,napisao sam u Londonu jer sa Wotfordom igramo u Londonu kod njih samo

          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Potpuno je nebitno kad ce stici. Bitno je da momak potpise.
          Naravno da je bitno,al treba i bodove osvojiti nego da vide Ziru i Teo konkurenciju na klupi,i bice im sve jasno tj.da moraju da .ebeno pocnu da igraju kako treba, pogotovu Wolkot
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Alexis bi najvise profitirao od ovog momka.

            Slicna kretnja Di Nataleu i Vargasu. Oba igraca koja su izvukla najbolje iz Alexisa.

            Cijena ovog igraca ce biti obracunata na oko 8m godisnje u zavisnosti od plate. Smijesna cifra, ima se jos para za stopera ili tog vrhunskog spica od 60+m samo je fazon da lice uprava to autorizovati.
            Pa nema ili ako dodje, jbg. Nema smisla. Sta sad, imas Pereza, Zirua i ajde da kazemo Volkota, i ti ces na to kupovati superstar igraca? Jos pricamo o Arsenalu. Kontam ja kako ti razmisljas, Vengeru ni Ozil nije bio nuzda sto se pozicije tice, al on ce iskesirati za superstara bez obzira ako se otvori prostor. Ipak, u ovom slucaju, s obzirom na situaciju u kojoj smo, jedan stoper je neminovnost! Xhaka, Perez i Mustafi, vrhunski prelazni rok za mene.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ovo je ubedljivo najjača tema na svetu foruma, uživanje Božije.

              Danima se vrti priča Iguain, Ikardi, Morata, pa i Grizman, Levandovski i tsl. i na kraju daj da potpiše Perez...boom i svi za. BOGOVI !!!

              Comment


              • Fazon je da mi imamo 3 slobodna mjesta u ekipi. Otisao je Kembl.

                Mislim ja sam prezadovoljan ako se dovede Mustafi i ovaj se zavrsi.

                Ali jedna stvar mi ide na kurac, a to je ovaj direktni spin iz kluba kao 96m budzet. Ljudi boziji da se kupi Lewa sad za 90m funti, to ces isplatiti vjerovatno h 3 rate od po 30m, ali obracunta ce se kao 18m+7m(plata)=25m na 5 godina. Sa kes rezervom od preko 200m, ovakvi transferi se bez problema zavrsavaju. Ali neka klub nam spinuje kako su siromasni.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ovo je ubedljivo najjača tema na svetu foruma, uživanje Božije.

                  Danima se vrti priča Iguain, Ikardi, Morata, pa i Grizman, Levandovski i tsl. i na kraju daj da potpiše Perez...boom i svi za. BOGOVI !!!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Sta cemo Brajko ako se izvucemo u Lp?

                    Volio bi ja Juve ili Real cisto iz zajebancije da malo Brajku ili Akana prospemo.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kako šta ćemo !? Pa da prođemo grupu i vi i mi

                      Nebitno je u grupi, samo da se prođe, posle je bitno.

                      Comment


                      • Moj kum je veliki navijac Juventusa, vazda je ta komunikacija oko dva kluba, al rijetko se medjusobno susrecu, sto nam je velika zelja! Na PESu je Juve - Arsenal derbi! Tek kad nam dosadi nerviranje i alkohol uzme maha, odaberemo neke druge ekipe da se zajebavamo.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Poslednji put je bilo msm na nekom vašem kupu kad smo vas uzeli 1:0 golom Trezegea iz ofsajda, a pre toga ste nas isprangijali sa onom vrhunskom asistencijom Berkampa. Juve tada nikad jači ali jbg....

                          Comment


                          • Jedan je bog fudbala, ime mu je Denis Bergkamp.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Jedan je bog fudbala, ime mu je Denis Bergkamp.
                              Greska, jedan je bog fudbala, Matt Le God Tissier!
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Prvo kad sam video da se spominje Perez, pomislio sam na onog iz Njukasla, dok ovog mislim da nikada nisam ni gledao. Nadam se da ce Bogi dati neku ocenu o ovom igracu zbog neke sire slike.

                                Aki, istinski obmanjivaču, jel ti je ovaj Perez to madness pojacanje

                                Comment

                                Working...
                                X