Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko biste vi bili zadovoljni ukoliko Lucas Perez stvarno potpise?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • To je igrac koji se ne bi bunio da bude zamena Ziru koji ostaje nas prvi izbor za napadača. Mogao bi da bude solodno rešenje ali daleko od onoga sto smo očekivali.

      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

      Comment


      • Ma moze Perez ,da rastereti Zirua,ne mora da znaci da ce da greje klupu,ako se pokaze dobro moze odmah u postavu!Onako smo postali previse predvidljivi sa Ziruom...
        Perez ume i da asistira,stvara sanse,agresivan i kad se brani,videcemo,samo da dodje al cim je ovako iznenada ime se pojavilo to je tako klasika od Wengerice, mislim da je gotova stvar...Jos Mustafi i bice dobar prelazni,ne i odlican..
        sigpic

        Comment


        • Ja se slazem sa Jack-om. Samo nek dodje neko pa nek se rotiraju. Deluje da je bas agresivan i pokretljiv tako da ce Vengerica moci da igra presing kako je zamislio. Ipak, maneken ostaje udarna igla i ceka se jos stoper.

          Comment


          • Generalno malo sporiji Vardy u pitanju sa puno boljim osjecajem za pas.

            Evo kako pisem ovo i Ornstein objavljuje da smo zainteresovani. Momak ima klauzulu 16m funti, ekstra cijena koja ostavlja dovoljno para za taj moguci madness ako se pojavi prilika.

            Moze i krilo da igra koliko sam vidio.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Comment


              • Kod Vengera svako moze da igra krilo
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Comment


                  • Evo Ornsteina sa brojkom od 96m, laze. Pojma on nema, a posebno onaj AST.

                    Klubovi drugacije racunaju transfere i sve dok imas kesa nema problema.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Comment


                      • Steve Walsh je identifikovao igraca. Onaj koji je nasao Mahreza i Kantea.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Comment


                          • Gledam ga sad, covjek je izuzetno stabilan sa loptom, ima solidan pas i odlicnu zavrsnicu! Dobice 9 tku, makar nista da ne napravi, ime LUCAS PEREZ prodace gomilu dresova. Sam da se otplati.

                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ako bih za nekoga mogao reci da je u stanju postici 30+ golova u sezoni a da se ne smatra top klasom onda je to Lukas Perez. Covjek se konstantno krece ali pravilno krece, opasan sa svih strana, po radijusu kretanja mi najvise lici na Luisa Suareza. Bas cesto ulazi u odlicne sanse za gol sto valjda govori da se odlicno krece.

                              Comment


                              • Jes da je u Londonu mec,al sumnjam da ce stici , makar i na tribine..

                                Last edited by Jack; 25-08-16, 12:09.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X