Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam ja strasnog oftalmologa, sutra je zovem, imam joj bruku klijenata za poslati.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ali kakav je mag moj brat Aki . Uspeo je i za skolski crveni karton da navuce ljude na raspravu da li je za crveni ili nije

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Ali kakav je mag moj brat Aki . Uspeo je i za skolski crveni karton da navuce ljude na raspravu da li je za crveni ili nije
        Sad zamisli sta pocinim ljudima koji nisu informisani po pitanju Trumpa
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mocan je Akisha, cak je iritantniji od Trumpa, mada Trumpu i lici nekako, ima se moze se. Al Akisha i ono malo harizme sto je imao izgubio je u pokusaju da bude, ironicno, ajnstajn na forumu Ne pamtim kad je bio u pravu u nekoj raspravi, obicno iritantan a retko kad u pravu.

          Comment


          • Å arlatan, tu bih rijec upotrijebio.

            Comment


            • Nije tacno da je retko kad u pravu. Ali za ovo jeste preterao. Mada definitivno start za diskusiju, ali u mnogim situacijama i za gore startove se ne dobije crveni. Totalno nebitno za dalju diskusiju, nije uticalo na rezultat.

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Znas postoje neke stvar kada ljudi nemaju sta pametno da kazu, odnosno postanu frustrirani necime, podju da vrijedjaju.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ocigledno je Proto Hilarin placenik

                  Comment


                  • Originally posted by krele90 View Post
                    Nije tacno da je retko kad u pravu. Ali za ovo jeste preterao. Mada definitivno start za diskusiju, ali u mnogim situacijama i za gore startove se ne dobije crveni. Totalno nebitno za dalju diskusiju, nije uticalo na rezultat.

                    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                    Ma uvek je u pravu...

                    Utice na dalji tok prvenstva ,mogucu suspenziju,nebitno sto nije uticala na rezultat,a moglo je i to

                    To bi bilo ko da pucas da ubijes nekog ,al promasis pa nema veze nije kriv pocinioc,mora se diskutovti definitivno
                    Last edited by 61563; 17-10-16, 00:02.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ma uvek je u pravu...

                        Utice na dalji tok prvenstva ,mogucu suspenziju,nebitno sto nije uticala na rezultat,a moglo je i to

                        To bi bilo ko da pucas da ubijes nekog ,al promasis pa nema veze nije kriv pocinioc,mora se diskutovti definitivno
                        Nisi valjda uporedio ovaj lagani start sa pokusajem ubistva?

                        Kad nekoga podjes da ubijes i promasis, sudi ti se za pokusaj ubistva, ne za ubistvo.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa i da nije ga udario, a jeste, onda je crveni za nameru. Aguero sa Riedom protiv WHa. Sudi se i namera

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Aguero ga je udario koliko se sjecam.

                            Ne moze biti ista kazna za pokusaj i za stvarno ubistvo, ne lupajte, bar ima ovdje dovoljno pravnika, necu vam ja drzat predavanje o pravu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nisi valjda uporedio ovaj lagani start sa pokusajem ubistva?

                              Kad nekoga podjes da ubijes i promasis, sudi ti se za pokusaj ubistva, ne za ubistvo.

                              Au koliko ti nista ne shvatas,jos ti je plavom bojom podebljano,poenta je bila,da svakako mora da se diskutuje jer povlaci posledice na dalji tok prvenstva.
                              A poredjenje sam ti naveo kao primer,ako pucas u nekog i ne ubijes ga ,nema posledica i treba biti pusten,noramanlno da ne.
                              Sudi mu se za pokusaj, ne za ubistvo a kazna ce se odrediti,al svakako ne moze biti pusten jer nije ubio,ko sto ovaj start nije nebitan jer nije uticao na rezultat,a uticao je i na rezultat,i dalji tok prvenstva, ako hoces iskreno Arsenal bi mozda dao jos negi gol i poboljsao gol razliku.

                              P.S. A to sto si ti razumeo da sam ovaj start okarkterisao kao pokusaj ubistva,a ja samo naveo kao primer poredjenja ,to vise govori o tebi...
                              Mogao sam da ti ga uporedim sa bilo cim,tipa presao si kolima na crveno,nisu izazvao nesrecu i poremetio sabracaj,al to ne znaci da nema kazne,nadam se ta si sad shvatio poentu, ajnstajne

                              Comment


                              • Klasican crveni karton, kaze Aki malo ga potkacio po kostobranu i sapleo ga, a namere naravno da je bilo, nije mogao da ga stigne i ne bi ga stigao da je nastavio da trci za njim, tako da crveni karton potpuno opravdan. Isli bi 5 na 2, tako da je prekrsaj imao itekako velikog uticaja na napad.

                                Aki, ovog puta gresis u svojoj analizi, priznao ti to ili ne.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X