Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pusti Girouda, koliko god ja njega gotivim mi smo sa njim jako predvidljivi, ovako sa Sanchezom,Iwobijem,Walcotom ne znas odakle preti opasnost. Sa Giroudom se samo kruzi oko 16m i gleda kako njemu da se namesti, sto i se reklo "na tacni". Samo bih voleo da vidim ovog Pereza vise u igri, steta ako je doveden da sedi na klupi.

    Citao sam u temi da kritikujete Monreala da je bio los juce, meni je on najslabiji nas igrac od pocetka sezone. Mogao bi Gibbs vec u sredu protiv Ludogoreca da ga zameni.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment




    • Akcija 4 na 2. Tehnicki faul na sredini terena, malo ga potkacio po kostobranu, taman da ga saplete, nije ga udario, vec ga malo zakacio. Ono sto smo godinama govorili da je potreban igrac koji ce da napravi tehnicki faul za ekipu u ovakvoj situaciji dobije zuti karton i nastavis sa igrom.

      Nikad crveni karton, nikad.
      Last edited by maliajnstajn; 16-10-16, 17:03.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Crveni i jos koji tekmu suspenzije. Ides na igraca bez ikakve namere da dodjes do lopte, udaras ga onako hinjski s'ledja sa sve namerom da ga srusis... Nikad crveni samo kod Akija zvani objektivnost

        Iako tehnicki faulovi jesu neophodni, ali treba i to znati odraditi suptilnije da bi dobio samo zuti.

        Comment


        • http://arsenalist.com/f/2016-17/arse...enal-play.html

          Sto ovo nije crveni?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nisam stigao da izkomentarišem utakmicu ubi me posao. Svonsi nas je prošle godine dobio obe utakmice tako da nisam očekivao da će biti lako iako su ove godine katastrofalni. Ofanzivno smo stvarno bili na nivou igrala je i leva i desna strana , nije bilo monotono , imali smo i duge i kratke lopte stvarno sve pohvale .

            Što se odbrane tiče samo ću da kažem da je za oba gola glavni odgovoran Granit Xhaka. Baš me zanima gde je sada Ajnštajn i njegovo crtanje da nam objasni kako i zašto zadnji igrač odbrane dribla igrača iako ima tri rešenja i zašto markira igrača pa se posle sklanja od njega i ako može sa sve linijama i kružićima da se objasni , hvala. I definitivno pojačanje ove sezone Mustafi , čovek me stvarno oduševljava iako je imao ispred sebe jednu rupu sa belom kapicom . Sve u svemu belokapić zasluženo crveni i zasluženo na pauzi , sva sreća pa se vratio Kokelan a tu je i Remzika tako da može da odigra po neku utakmicu u kupu i to je to.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Nemam sta crtati, prvi go, napisao u lajv temi, ispo glup, posao da dribla i izgubio loptu. Mogao je i Ceh da barem proba da se baci na loptu, ali Xhaka 100% kriv za go.

              Drugi go, Xhaka nije kriv sto je Mustafi gledao igraca kako mu se sunja po petercu, a i Monreal se dobro obrukao. Xhaka tu nije kriv.

              Sto se crvenog tice, nikad. Na pola terena, malo ga potkacio vrhom kopacke. Sto ne kazes sta ce Kokelan da stoji 5 metara iza Xhake koji pravi faul, ako cemo tako?

              Da ga je zakacio kramponima, ili da je uletio u njega sa strane nema problema, crveni, ovako, malo ga zakacio, dovoljno da ga saplete, na pola terena nije i nece nikada biti crveni karton.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Prijatelju Mustafi mora da gleda kada Xhaka stoji na igraču i sekund pre cantar šuta ide napred , ispalio je i Koščelnog i Mustafija koji su čuvali prostor . Možeš da ga braniš do sutra svi znamo da je čovek kriv za oba gola i da je odigrao katastrofalnu utakmicu a ti možeš da nastaviš da lažeš sam sebe i da živiš u zabludi.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Covjek je odigrao katastrofalnu tekmu, a niko da kaze da je odigrao najbolje po pitanju statistike pasova. Da je napravio sam on 3 sanse saigracima.

                  Ne treba da raspravljamo o Coqelanu i Xhaki, davno smo se slozili da se ne slazemo, ovako cemo samo bezveze da se prepucavamo, a ne vjerujem da ce iko ikoga uvjeriti da promjeni misljenje, stoga, slazemo se da se ne slazemo.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jeste Gangaro, zasto cutis o statistici paseva

                    Comment


                    • Ćutim zato što je mastralni paser kriv za dva gola i što je dobio crveni karton kao sivonja
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ja sam komentarisao Xhakin crveni Taj faul Ivanovica je niskog intenziteta i obicno saplitanje.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ja sam komentarisao Xhakin crveni Taj faul Ivanovica je niskog intenziteta i obicno saplitanje.
                          Haj pogledaj kako je Xhaka sapleo ovoga, pa da pricamo. Dotako ga vrhom kopacke po kostobranu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Aki nemoj brate da zezas. Za onako bezobrazno podapinjanje se na amaterskom fudbalu dobija po njušci.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Pa eto trebao ga je prebit, a ne dat mu crveni.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Haj pogledaj kako je Xhaka sapleo ovoga, pa da pricamo. Dotako ga vrhom kopacke po kostobranu.
                                cuj zakacio ga vrhom kopacke pokosio ga covek s' ledja, a lopta miljama daleko, crveni i na tusiranje. Nek ga povuce za dres i nazovi to neophodnim faulom. Ovako se ne ide na igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X