Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pep mi je uvijek bio prva želja za nasljednika Wengera, a Jogi mi je odma iza njega, daleko ispred svih ostalih. Nebi mu trebalo puno da pohvata konce, imao bi na tanjuru servirano skoro sve ono što mu odgovara. Za razliku od Simeonea i još nekih trenera recimo koji bi morali dosta promjena raditi i mjenjati puno stvari iz korijena.
    Last edited by Mario14; 05-09-16, 17:43.

    Comment


    • Simeone i ostali antifudbal treneri sto dalje od Arsenala.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Simeone i ostali antifudbal treneri sto dalje od Arsenala.
        Pristao bih odmah na taktiku Atletika bunker i 1-0 ako bi nam to donijelo titulu. Dosta smo umirali u ljepoti

        Comment


        • Jebote bunker.

          Fudbal je igra uz koju se treba uzivati, a ne spavati (za to smo imali van Gaala prosle sezone)
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Jebote bunker.

            Fudbal je igra uz koju se treba uzivati, a ne spavati (za to smo imali van Gaala prosle sezone)
            Imali smo kad da uzivamo...pogledaj Portugal ove godine...a ako cemo realno bilo je dosta utakmica Arsenala uz koje si mogao da zaspis. Sve je to lijepo, lijepa igra, pasovi, posjed, kombinacije ali na kraju se sve svodi na pobjede i titule koje mi nemamo dugo, dugo vremena.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Jebote bunker.

              Fudbal je igra uz koju se treba uzivati, a ne spavati (za to smo imali van Gaala prosle sezone)
              a bas ste se vi nauzivali u onolikim porazima od glavnih rivala. Pevali odu radosti svakog vikenda

              Comment


              • Simeone anti fudbal. Sto sve necu procitat.

                Comment


                • Ja jos jednom napominjem, meni se Simeoneov fudbal gadi i ne treba pricat o ukusima. Ja znam sta ja volim, a posebno znam da ne volim Simeoneov nacin fudbala.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja jos jednom napominjem, meni se Simeoneov fudbal gadi i ne treba pricat o ukusima. Ja znam sta ja volim, a posebno znam da ne volim Simeoneov nacin fudbala.
                    Ti Simeoneov fudbal i ne gledas eventualno si ih pogledo u par utakmica lige sampiona a i to je upitno.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Hocel prestat ljudi da mi govore da ne gledam fudbal?

                      Dosadni ste i otkud vi znate sta ja gledam, a sta ne gledam.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Hocel prestat ljudi da mi govore da ne gledam fudbal?

                        Dosadni ste i otkud vi znate sta ja gledam, a sta ne gledam.
                        Ja bi neke stvari, recimo, volio da ne znam, al ti mi ne dozvoljavas.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Bas je velika dilema:
                          1. Lijep fudbal (ne uvjek) i bez trofeja
                          2. Ruzan fudbal(upitno) i trofeji
                          Bas teska dilema, jeste da ne postoji garancija za ovo drugo ali opet mislim da daje vise sansi

                          Comment


                          • Anti-fudbal je rec koja su porazeni izmislili. Parkiranje autobusa i te gluposti.
                            Meni ce uvek biti zanimljivije gledati dve takticki savrsene ekipe kako se nadmecu, pre leprsavosti i goleada.
                            Zasto svi moraju da igraju lep fudbal? I sta je uopste lep fudbal, a sta ruzan? Evo glup sam, ne znam.

                            Imas Grcku, Inter, Celsi, Atletiko, evo sad i Portugal. Svi su dobili tu etiketu anti-fudbal.
                            To sto je Grcka uradila te 2004. je meni u rangu sa Lesterom prosle sezone, Murinjo sa Interom,
                            imas Celsi koji se posrao po Barsi na sred Kamp Noa, osvojio LS u sred Minhena protiv Bajerna, Atletiko osvoji Primeru jbt zivot..

                            Bracani, za mene je ovo umetnost, nikako anti-fudbal.

                            Bilo bi dosadno da svi igraju isto, zar ne?

                            Comment


                            • Ja koliko znam cilj fudbalske igre je dati go.

                              Kada se fokusiras na to da ne primis go, to je za mene anti fudbal, jer se suprotstavljas cilju fudbala kao igre.

                              Igrao je i Arsenal defanzivno, ali samo dva puta su bili postavljeni da ne izgube utakmicu i jednom su izgubili.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ja koliko znam cilj fudbalske igre je dati go.

                                Kada se fokusiras na to da ne primis go, to je za mene anti fudbal, jer se suprotstavljas cilju fudbala kao igre.

                                Igrao je i Arsenal defanzivno, ali samo dva puta su bili postavljeni da ne izgube utakmicu i jednom su izgubili.
                                Dobro, tebi se ne svidja taj stil fudbala i to je ok.

                                Za mene je anti-fudbal kad polomis igracu nogu namerno.

                                Cilj fudbala je da pobedis.

                                Comment

                                Working...
                                X