Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cijena Topraka bi bila oko 15 miliona funti.

    Comment


    • Je l' gledao nekad neko Topraka? Kakav je?
      Last edited by Dimitrije; 24-08-16, 12:38.

      Comment



      • Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          Je l' gledao nekad neko Topraka? Kakav je?
          Ne mogu da kazem da je los igrac, dobar je, ali da bi digao vasu odbranu na veci nivo to ne vjerujem.

          Comment


          • Mene zivo interesuje koliko bi golova Griezman dao u sistemu kao sto je Arsenalov ako je dao 30komada u Simeoneovom defanzivnom sistemu.

            Steta sto je prioritet ranc u Texasu da se kupi.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Mene zivo interesuje koliko bi golova Griezman dao u sistemu kao sto je Arsenalov ako je dao 30komada u Simeoneovom defanzivnom sistemu.
              8-13 golova.
              Da gledaš više u fudbal a manje u digitron i svoje mape uma ukapirao bi da mu Čolov defanzivni sistem otvara više prostora nego Vengerova večna top4* kvazi-Barselona.




              *ugroženo
              Last edited by Abel; 24-08-16, 16:40.

              Comment


              • Cholov defanzivni sistem u Spaniji koja je poznata po granitnim odbranama.

                Kada imas Mesuta iza ledja prostor nije bitan, on ce ga stvoriti tamo gdje ga niko ne vidi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Govorite Arsenal neće da plati za Grizmana 100 miliona, pa i da hoće ko garantuje da bi Grizman želio da pređe?
                  A Venger ako je stvarno pomislio da će dovesti njega ili Levandovskog (još teže) onda ne znam. Ni Sančeza i Ozila nije doveo kao igrače koje su Barsa i Real silom prilika prodali. Toliko priče da Arsenal ima para, ako ima nek pukne za Lakazeta ili Mustafija pare koje su potrebne, treba malo i rizikovati pa čak i ako promaši i to se dešava, ja nisam imao pojma ko je Marsijal kad je dolazio iskreno.
                  Rival je Junajtedu ali i mene ovaj Arsenal i Venger na njegovom čelu nerviraju nesposobnošću, 7 dana prelaznog roka im ostalo, mada pući će pod pritiskom i dovesti ipak neko 40+ miliona pojačanje, ne može sve ostati na ovome, možda bude kao sa Ozilom na zadnji dan prelaznog roka transfer.

                  Comment


                  • Ovaj momcic bi najvise profitirao od Mesuta samim tim i mi..pogotovu na teskim tekmamama gde igramo zatvorenije,dok Grizman je dovoljno dobar da sam moze da izmisli gol u bilo kojem timu..
                    sigpic

                    Comment


                    • Roma je ispala iz Lige sampiona! Sad zajebati ovaj sex sa Valensijom i svim silama na Manolasa! 25-27 miliona funti i nas je!
                      Attached Files
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                        Roma je ispala iz Lige sampiona! Sad zajebati ovaj sex sa Valensijom i svim silama na Manolasa! 25-27 miliona funti i nas je!
                        Kad bi Arsenal zvanično potpisao Manolasa, ja bih zvanično otpisao Arsenal.

                        Pa ljudi moji, to je šprdačina od stopera. Radije ostavi Holdinga nek igra cijelu sezonu. Griješiti će, ali će i učiti, ovaj će griješiti a neće nikad naučiti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Onaj ga Corona iz Porta sinoc okrenu ko vrtešku.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Uskoro ocekujem da izadje neki spin kako Arsenal nema 100m da potrosi, vako nako. Da ustvari imaju oko 50-60m da potrose, bla bla bla. Ustvari vec je izasao clanak u gardijanu, oko fazona obracuna transfera itd itd.

                            Ko god sta kaze, kes rezerva od 250m funti znaci da mozes da potrosis bukvalno 150m ako hoces, ali je fazon da nece i fakat me ne bi cudila prica da se ne daju pare Wengeru za vrhunskog spica kojeg on hoce.

                            Trik je naravno da on to nikada nece javno priznati i uvijek ce on biti zrtevno janje za upravu i onog debila od vlasnika.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Juniore,fino ti je to Tom objasnio...covjek je igrac za kontranapade i u Arsenalu ne bi ovako dobro igrao sigurno(mozda bi igrao dobro,ali brojke drugacije)

                              Ves,Manolasa Roma nece prodavati jer imaju dogovor s Grcima.Ako ga prodaju prije 1. septembra onda njima ide samo 50 % transfera,a sve preko toga uzimaju skoro cijelu cifru pa se tako Romi ne isplati da on sada ode
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Nisam bas pretjerano siguran da su Francuzi na kontre igrali sad na prvenstvu.

                                Nebitno totalno kad ga gledamo kod Chola i ovu sezonu.

                                Novinari evo sad sa Silmaniem poevzuju. Ljudi su toliko spori da to nije humano. Bio interes prije 2 mjeseca, rekli Portugalci odjebaus hladno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X