Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je Mančester pametan, odmah bi ga ugrabio. Venger bi ih civilizovao, bilo bi uživanje gledati kako koristi ogromne resurse koji taj klub ima. Mišljenja sam da Murinjo koristi jedva 50% od potencijala koga ima na raspolaganju. Uz Vengera bi poleteli.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Da je Mančester pametan, odmah bi ga ugrabio. Venger bi ih civilizovao, bilo bi uživanje gledati kako koristi ogromne resurse koji taj klub ima. Mišljenja sam da Murinjo koristi jedva 50% od potencijala koga ima na raspolaganju. Uz Vengera bi poleteli.
      Gde u Champs,kao da AFC nema resurse,samo skritice(Wenger i Kronke) nisu hteli da trose...al svakako prvi korak ka boljitku je napravljen,sad je sve na upravi da ne zezne,tj. da odabere pravog trenera i da mu da kes da sredi zadnju liniju i sredinu terene, pre svega mislim na defanzivu.

      Da ste pametni lepo pritisak na Contea...pa juris na trofeje,eventualno Anceloti ,ako ne uzme Italiju,pre svega mislim na dostune i relativno dostupne,kakvi su i Konte i Carlito...ostali su zauzeti mozda Sari,al to zavisi u kom ce pravcu Napoli da ide,ostali tesko od jacih imena svi skoro pa ostaju tu gde su ,mozda onaj Nemac iz Lajpciga Hasenhutl....Enrike mislim da je los izbor,a i neki pocetnik mislim da ne bi u ovom trenutku valjao za Arsenal
      Last edited by 61563; 07-05-18, 10:04.

      Comment


      • Arsenal je klub pun kao brod. Moze da izdvoji ogromne sume novca za pojacanja.
        To sto su upravitelji potpali pod Vengerovski skrticki nacin poslovanja je vec druga stvar.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Arsenal je klub pun kao brod. Moze da izdvoji ogromne sume novca za pojacanja.
          To sto su upravitelji potpali pod Vengerovski skrticki nacin poslovanja je vec druga stvar.
          Nikad do Wengera nije bilo.

          Svake sezone je pitao koliki mi je budzet za transfere i nikad se nije zalio.

          Inicijali sljedeceg menadzera Arsenala su M.A.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nikad do Wengera nije bilo.

              Svake sezone je pitao koliki mi je budzet za transfere i nikad se nije zalio.

              Inicijali sljedeceg menadzera Arsenala su M.A.
              Nije se zalio jer mu ke savrseno odgovaralo. Uklopio se idealno u taj sistem.
              To i dalje ne menja cinjenicu da je skrtica.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Nije Alegri bas toliko lud...to je Mikel Arteta vrv ili mozda MaliAjnstajn

                Comment


                • BBC istakao Alegrija kao velikog favorita da preuzme Arsenal

                  Comment


                  • Dobro obavešteni novinar BBC-a David Ornštajn tvrdi da je slovo za Vengerovog naslednika spalo na samo dva imena.
                    U pitanju su Maks Alegri i Mikael Arteta.
                    Po nekim navodima Juve će gotovo sigurno Alegriju ponuditi novi vid saradnje tako da Španac i bivši prvotimac 'Gunera' Arteta figurira kao najozbiljniji kandidat za užarenu klupu giganta iz Londona.
                    Spominjalo se prethodnih nedelja ime Klopove "desne ruke" Željka Buvača, ali priča oko Srbina nije dovoljno progurana među zvaničnicima Tobdžija tako da od saradnje gotovo izvesno nema ništa.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Arteta najverovatnije preuzima kormilo. Hajde da vidimo sta je od Pepa naucio

                      Vengericin poslednji mec . Jesam bio protiv njega od titule Lestera, ali svakako ce nedostajati njegova pojava na klupi

                      Comment


                      • Ja imam neke druge informacije.

                        Spoiler

                        Comment


                        • Za vlasnike kluba Arteta je logican izbor.

                          Sa Velbekom i Ivobijem do titule!

                          Massimiliano Allegri wants Arsenal to pledge a £200m transfer kitty before he becomes their boss.

                          Comment


                          • Pa dosao je i taj dan

                            sigpic

                            Comment


                            • Genijalno
                              sigpic

                              Comment




                              • Za narednih 20 godina.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X