Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Pojacava se ekipa fizioterapeuta i naucnika sportske medicine. Dva nova imena su dosla, na zahtjev famoznog Shad Frosthye-a
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Real trazi rezervnog napadaca,eto toliko o tome da ce glavnog da puste pa da moraju dva da dovedu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • @ Aki

            Pipita?

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              @ Aki

              Pipita?
              Cisto sumnja, to onaj Tancredi lupa malo previse. Iako ako se pogleda statistika Pipite, bolji je u tom segmentu od Benza u zadnje 3 sezone, ako se ne varam.

              Vidjet cemo sta onaj ludak Benitez planira, mozda ima istine u onome sa Ronaldom i CF pozicijom
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nema alternative Perez prodao bi ga on,ali nema se tu koga dovesti...

                Sto se Reala tice Iker,mozda Ramos i Illarra bi mogli otici...eventualno Arbeloa i na posudbu Odegard i Lucas Silva

                Benitez se ne mora i nece rijesiti Benzeme
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Vidjet cemo sta ce da se desi u narednih par sedmica, iako ocekujem Wengera da ceka do zadnjeg dana da mu izleti pravo pojacanje.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Spanish Radio: Benzema has told Wenger he doesn't want to leave @realmadrid. #afc
                    Evo Benza Juniore
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Neke statistike sa oficijalnog PL sajta

                      Što se tiče bekova ja bih rekao da smo tu sasvim solidno pokriveni , nemamo neki preteran izbor ali sam sa desnom stranom zadovoljan u fulu, a što se leve tiče tu sam onako



                      Evo po meni najbitniji podatak u čak 9 utakmica smo primili preko 2 gola dok je Čelsi samo 3 . To je ono što sam pričao da moramo defanzivno dosta da se pojačamo ako želimo da razmišljamo o PL dok moj brat Princara hoće sa Gabrielom da juriša po triplete



                      I jedan krajnje zadovoljavajuć podatak da nismo imali neke velike promene što se prvog tima tiče tojest ključni igrači nisu puno propustili , odbrana nam se dosta rotirala zbog tu nekih povredica tako da tu zaostajemo sa Čelsijem ali nije toliko strašno .



                      I za kraj upoređivanje golmana gde brat Ospinica u većini dominira ali Čeh je Čeh

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ima li šta novo na pijaci?

                        Comment


                        • Pa nema tu sta ja hocu ili necu, Gang, prosto nije realno da se stoper dovodi, a ako treba da biram od trenutnih opcija, naravno da mi je Gabriel prvi izbor. Venger iz nekog nepoznatog razloga veruje Peru, a imas u ekipi i mladjane Cembersa i Gabriela koji zasluzuju sansu. Da se ja pitam, odmah bi trejdovao Pera za Hovedesa na primer, i u odbrani vise nista ne bih dirao. Eventualno ako Monreal hoce u Bilbao, pa piknuti Rodrigeza iz Volzburga.

                          Comment


                          • Trener Liona izjavio da Lakazet najverovatnije napusta Lion ovog leta.

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Trener Liona izjavio da Lakazet najverovatnije napusta Lion ovog leta.
                              Stoje u redu Englezi (LFC,Arsenal i United)
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ne verujem da ce u Liverpul, pre svega jer ne igraju LS, jedino ako nije Falkao u horoskopu. Junajted se do sada nije povezivao sa njim, bar ja nisam ispratio. Znaci Arsenal

                                Comment

                                Working...
                                X