Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto, i za Artetu si tvrdio da ide u trenere, a on produzava ugovor. Stvarno su ti se prokurvali ti tvoji izvori Aki, postao si daily mail aki

    Comment


    • Pa ide u trenere, odradjuje one bedzeve na colneyu vec neko vrijeme. Nece on igrati puno. Ima opasnu povredu mekog tkiva u listu, sto mu utice na cijelu fizonomiju noge i vrlo lako dolazi do nepotrebnog napinjanja misica, ne samo lista, vec i cijele noge. Tako da je on gotov, manje vise. Zadnja sezona definitivno.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Kakva šljamura ovaj Ozil svog zeta Gokaru nije stavio
        Zavidi mi ljomber što sam lepši od njega.

        Serž Gnabri zato što sedi ovde , još će mi Mesutara postati simpatična.
        Last edited by goku; 07-07-15, 08:54.

        Comment


        • Aki bem mu trunje jesi barem jedan transfer pogodio od kad si došao na forum Sećam se pre par godina ubili ste u pojam za Mvilu kao sve gotovo samo kuću da izabere , Benzemu, Pipitu svake sezone dovodimo
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gledaj kako sam Ceha i Sanceza utrefio prosle godine. Mvilu nisam ja pucao previse, to je nas brat Wilserica. Za Pipitu sam kuci vjerovatno stavio.

            Sjecam se za Ozila 5 dana prije pricam s Wadeom na fb reko ne vjerujem da ce Di Maria, Ozil najvjerovatnije.

            Al dobro, ovo je meni jako drag dio sezone iako zna iritirati
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • http://www.insidefutbol.com/2015/07/...lamini/219907/Dal ce Mesut da ga pusti da ide ja stvarno ne vidim da nam pored Artete koji ostaje da nam i on bude na platnom spisku,
              sigpic

              Comment


              • Flamini je na prodaju, da lice ga neko kupiti pitanje je. Ali ako on ode jos jedan dodatni razlog da dodje novi CM.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pa to...i pre sam spomenuo da do kraja prelaznog ocekujem jednog DM ,i bas ako se ukaze prilika CF...
                  inace sto se tice veznjaka,ne bi bilo lose ako ispusimo za Schneiderlina i Vidala,mozda William Carvalho ,pre se spekulisalo,a sasvim bi nam odgovarao,ne vewrujem da bi zahtevao po svaku cenu prvu postavu,taman da se rotira sa Kokelanom,nekad i zajedno...bese je bio i proglasen na najboljeg igraca u21 turnira u Ceskoj
                  sigpic

                  Comment


                  • Carvalho je Mendesov pulen, ne posluje Arsenal s njim.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Flamini pregovara sa Bastiljom

                      Comment


                      • Koliko sam ja skontao hoce Wenger da mu ponisti zadnju godinu ugovora, nesto kao i sa Skilacijem sto je bilo i da ga otjera, da oslobodi mjesto u ekipi.

                        Hajmo sad malo matematike.

                        25 igraca moze biti u ekipi ne racunajuci one ispod 21 godine.

                        Diaby-otisao
                        Podolski-otisao
                        Campbell-na izlazim vratima
                        Flamini-na izlaznim vratima
                        Ospina-na izlaznim vratima


                        Dosao samo za sada Ceh i Arteta produzio ugovor, on je vjerovatno dobio Diabyevo mjesto vjecno povrijedjenog.

                        Oslobodit ce se 5 mjesta najvjerovatnije, a dosao je samo jedan fudabaler. Dva veznjaka bi trebala otici, a jedan ima trajnu povredu, a Rosicky je dedo, sto znaci da je normalan slijed da dodje najmanje jedan veznjak.

                        Otisao Podolski, otici ce i Campbell, otvorile se dvije pozicije na krilu, ocekivati je da se dovede ili napadac(spic) ili krilo. Tu je vjerovatno konkurencija Benzema i Reus.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • A jeste, docice Rojs da zameni Podolskog i Kembela koji su u drugom delu sezone imali 0 minuta u dresu Arsenala. Dolazi wc napadac ili krilo samo ako ode jedan od trojke Santi, Velbek, Ziru. Ako ostanu, mozda dodje neki Pedro, Munir i slicno.

                          Comment


                          • Sto si nepovjerljiv u Wengericu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Sto si nepovjerljiv u Wengericu
                              Ma ja Vengerici verujem, ali u tvoje prognoze vise ne verujem

                              Comment


                              • Najjaci je akisha kad kaze "moji izvori"

                                Comment

                                Working...
                                X