Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Baš se pitam kome možemo zahvaliti na lošim odnosima , inače jedva sam sklopio sporazum sa Barnli temom nemojte i to da ispržite biće mrtvih
    Pa svi vi snosite deo krivice zbog toga . Sva sreca pa sam ja tu da uticem kao faktor mira i stabilnosti, inace bi izbio treci svetski
    Last edited by Lion; 16-12-15, 12:09.

    Comment


    • http://dailym.ai/1m6QNVB

      I statistika nas gura, idemooo
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Generalno ja mislim da ce Henry jednog dana biti menadzer Arsenala, vjerovatno za jedno 10 ak godina, a misljenje baziram na ovom intervijuu.



        Od 12:14, pa pitanje nakon toga kada prica da li bi volio biti menadzer Arsenala.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Aguero je spreman za derbi

          Comment


          • Originally posted by PRINCARA View Post
            Aguero je spreman za Loranov dzep
            Ispravio sam to za tebe, nema na cemu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Cele sezone ne igra nista posebno, non stop povredjen, vala nece ni sad eksplodirati. Mene najvise brine KDB.

              Otamendi i Kompany igraju?
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Od Sanceza i dalje nista?

                Comment


                • Originally posted by Dimitrije View Post
                  Od Sanceza i dalje nista?
                  Wenger: "Postoji sansa da Alexis bude spreman, on vec uveliko trci i blizu je punoj formi".

                  Comment


                  • Sanchez je odradio puni trening sa ekipom danas. Spreman je on za ponedjeljak, samo jepitanje da li starta sa klupe ili ce odma u vatru, a kako njega znamo on ce poceti 5 minuta prije svih ostalih
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...hilosophy.html

                      Dok drugi vode ankete za sljedeceg menadzera, Wengerica laganice nastavlja svoj posao neimara i pocinje da gradi jedan lijepi ofis za cika Pepa
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa Pepari bi Arsenal realno i najvise odgovarao. Dobio bi tim sa tehnicki najjacom vezom u ligi za njegovu tike taku. U Sitiju bi morao da sprovodi smenu generacije, Junajted ima skroman kadar, a i London je London. Jedino je mana Arsenala sto ne bi mogao da mu finansira svakog igraca koga pozeli, mada bi mu to bila i prilika da ucutka ono malo hejtera koji ga osporavaju jer se dokazao samo u najjacim timovima.

                        Comment


                        • Moze dobit 2 vrhunska igraca po transfer roku, a sad 5 komada od 40 m, fazon a la van Gaal ne moze vala.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Rekoh ja dok neki prave ankete zna se koji klub radi u tajnosti. Samo je pitanje tajminga i ono sto bi idealno bilo jeste Pep godina dana odmora i upoznavanje sa kulturom i historijom kluba i priprema Wengera da se popenje u upravu kluba gdje bi mogao da omoguci Pepu svemoguci tretman u kojem bi Pep nenormalno uzivao i napokon bi se mogao skrasiti i stvoriti novu dinastiju u Arsenalu.


                          • Ma dzabe Pepari i da on zeli u Arsenal, ako Vladan kaze da Arsenal ne moze da priusti sebi Peparu

                            Comment


                            • Neimar Wengerica sad se bacio na prosirenje Emiratesa, ne moze covjek podnjeti da su Spudsi bolji u necemu od njega
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment

                              Working...
                              X