Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo zbog ovakvih stvari sam se ja bunio,da se ovako nešto postalo u temi Barse ili Junajteda odma bi neko doleteo i pobrisao postove.

    Kaže Bogi il S.B.(ako je to isti korisnik) kod nas na podforumu premier lige se dosta piše pa neke stvari mogu da se progutaju,ok al ja sam sad bezveze otvarao temu,za šta,da čitam za dimenziju x i dal je neko spavao il ne

    Isto se dešava u temi Čelzi pa niko to ne sankcioniše,lepo je S.B. objasnio zašto je obrisao date postove i zato molim da se povede računa o istim situacijam i u temi Čelzi,pre svega kad su u pitanju neargumentovane,otvorene provokacije,ne kažem da treba ubiti "zajebanciju" totalno al jedno je kad se sprdaju AK,Aki i Princara a drugo je kad neko samo ispadne sa 4-5 posta i odma napravi blickrig
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Iz ovoga ispade da ne mozemo Gospon. Sesku da odgovorimo na podsecanje na tuzne trenutke u vezi sa Gospon. Arsenom, a sa druge strane da je jedino prihvatljivo da se zajebavaju Akan, Aki i Princara.. Ispravi me ako gresim..

      Comment


      • Ja tog lika nisam ni skontao sta je hteo da kaze
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Saburo je spomenuo nas trojicu jer se mi zajebajemo u tandemu pa to bude spektakularno. Kako sam ga skontao bezveze je da dodju neki likovi sa 5 postova i nesto lupaju okolo, a ne zna se ni ko su ni sta su, sto je i realno

          Samo zajebancija sa konstruktivizmom
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Onda se izvinjavam, nece se ponoviti. Razumem i nije mi tesko

            Comment


            • Originally posted by Dimitrije View Post
              Ispravi me ako gresim..
              Baš suprotno,ne odnosi se na tebe i Vesa nego protiv tih i takvih postova kao što je taj Fabregasov i to u tačno odredjenim slučajevima,a podrobnije je objasnio Aki a i S.B još detaljnije u temi Bajerna

              Ja kao da pričam Japanski,Aki već drugi put dolazi i prevodi moje postove
              Last edited by saburo sakai; 21-12-15, 12:43.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Onda sam se bas presao i pogresno protumacio, ubi me nauka. Saburo, izvini.

                Comment


                • Prica Aki povrsno 5 jezika nije problem prevoditi

                  Znam na svakom reci dobar dan gospodjice
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Причаш пет језика ал зато ћирилицу обожаваш
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Причаш пет језика ал зато ћирилицу обожаваш
                      Kad god se u skoli citala cirilica Aki, najbolji citac latinice, fasuje kecinu jer cita cirilicu na slogove
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • WENGER REGRETS STERLING PASS

                        Arsenal boss Arsene Wenger has said he regrets not signing a young Raheem Sterling when he was at QPR as the Gunners prepare to face Man City on Monday Night Football tomorrow.

                        "We had many players on the flanks, but when Sterling was at QPR - that's where we should take the players. We watched him but you miss obvious players. The history of every club is full of top players that you missed. At the time Liverpool were quicker."

                        Ovo je poenta onog posta Izaslo danas na Sky Sports-u..

                        Comment


                        • Evo zanimljive ideje: Arsen neka ide u FiFU za predsednika, a Pep da ga nasledi u Arsenalu
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Prica Aki povrsno 5 jezika nije problem prevoditi
                            Specijalni prevodilac - volume 2.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dejan78 View Post
                              Evo zanimljive ideje: Arsen neka ide u FiFU za predsednika, a Pep da ga nasledi u Arsenalu
                              Neka neka,dobar je Venger...Pep ide samo onamo dje ima tim od 1.000.000.000.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ostro demantujem da se na ovoj temi sprovode bilo kakvi vidovi neozbiljnosti ili kako je saburo izjavio zajebancije. Ova tema je sinonim za vodjenje kostruktivnih i akademskih rasprava. Da nije tako vec bi bila obrisana kakav je vec bio slucaj sa drugim neozbiljnim temama

                                Ono kada legende prepoznaju prave vrednosti

                                Comment

                                Working...
                                X