Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da se prijavim i da kazem da sam najiskrenije svim srcem uz nastavnika,Mesuta i tripletare

    Igramo na kontre,zatvorimo se i nabij loptu Ozilu...ovaj ce vec znati sta s njom da uradi

    Ima nade mada vrlo tesko

    Cech je i sa gorom ekipom provukao svoj tim tada protiv Barcelone
    Last edited by AK47; 14-12-15, 14:55.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sudbina je htjela da Akan navija za Arsenal

      Mesut rjesava tripletu pjeske
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Racunajte i na moju podrsku

        Vidim da se Gangrena tamo nesto zali da imate lose odnose sa navijacima Chelzija hahahaha
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment



        • Feb 13th – Leicester
          Feb 16th – Barcelona
          Feb 20th – FA Cup 5th Round (Away)
          Feb 27th – Man United (Away)
          Mar 5th – Sp*rs (Away)
          Mar 8th – Barcelona (Away)
          Mar 12th – FA Cup Quarter Final

          sigpic

          Comment


          • Cim sam video da smo izvukli Barsu odma mi je ovo proslo kroz glavu, koliko sam samo puta pogledao ovaj gol, i uvek se najezim

            Spoiler
            sigpic

            Comment


            • Taj period februar/mart je najtezi za Engleze jer ih ne jebe FA ni 2% kada je u pitanju LP. Al mozda se opamete pa ove sezone pomognu sa rasporedima i odgodama tekmi.

              Cijeli forum osim navijaca Uniteda i Barce ce navijat za Arsenal u toj tekmi, jer vecinom ne podnose Katalonce, a Unitedovci jebiga jer smo ih zajebavali za LE

              Ako Arsenal prezivi taj period februar/mart u Fa Kupu i prodje Barcu, a u ligi u 5 bodova razlike u trci(najbolje bi bilo u prednosti) tripleta postaje veoma realna. Iako moze sve da se raspadne u februaru kao sto se raspadalo zadnjih 10 godina, zato su 2 igraca potrebna u janauru.

              #tripleta
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Valjda ce Arsen da napokon krene da tim troskanjem para u ovom zimskom roku

                Comment


                • Igraci su dobili pauzu od 3 dana da napune baterije za tezak period koji slijedi.

                  Plus imamo u ovom periodu skoro sve tekme na Emiratesu pa ce biti lakse jer nema putovanja, poslije FA kupa, gostuje se Klopari.

                  Last edited by maliajnstajn; 15-12-15, 15:14.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    Racunajte i na moju podrsku

                    Vidim da se Gangrena tamo nesto zali da imate lose odnose sa navijacima Chelzija hahahaha
                    Pa imamo lose odnose generalno sa svim navijacima ostalih klubova, jedino smo u bratskim odnosima sa navijacima Barnlija

                    Comment


                    • Saburo je brat moj u ovim teskim momentima.

                      Limeni je bio brat moj dok ih nismo istukli na Emiratima, a onda se naljutio na mene, valjda ove tenzije sa mudonjom doprinose.

                      Akan i Nash su braca, jest da vole pljunut Wengericu, al sta ima veze pljujemo druge zajedno, pa smo u bratskim odnosima.

                      Sve super ovdje, bas onako kako treba

                      PS. Ako sam koga zaboravio, izvinjavam se
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • To si ti izuzetke naveo, ali generalno si sve mostove porusio koje su Gang i Vilserica godinama gradili usled svojih provokatorskih sklonosti . Eno Vilserica od sramote i moc govora izgubio, odnosno pisanja

                        Comment


                        • Ves je brat nas najveci, kako je brat prozvao United Jedinstvo tako se oni nisu oporavili

                          Wilserica upisao faks ko Wade brat, nestali obojica negdje u zemlju matematike, dok jedan njemo promatra drugog nema ni na mapi
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Hvala ti Romane do neba
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ide novi ugovor za Pepa i taman da bude slobodan kad Wengerica ode.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCARA View Post
                                Pa imamo lose odnose generalno sa svim navijacima ostalih klubova, jedino smo u bratskim odnosima sa navijacima Barnlija
                                Baš se pitam kome možemo zahvaliti na lošim odnosima , inače jedva sam sklopio sporazum sa Barnli temom nemojte i to da ispržite biće mrtvih
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X