Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Debuchy igra vjerovatno zadnju sezonu u Arsenalu.

    Od iduce sezone Hektor i Traktor da se bore za mjesto, iako je ocita razlika u klasi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • U jednu ruku mi je i drago što nisam gledao poštedeo sam sebe dodatne nervoze i onako mi je dan otišao u kurac ...
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Giroudova suspenzija je samo za LP?

        Comment


        • Bolje večeras nego u subotu...

          Comment


          • Koliko su zamene bile ispod proseka,Kokelan mora da izgura sam sezonu kako zna i ume,,Belarin i Monreal nezamenljivi...Ja i dalje ne verujem da se Arsen nije aktivirao na leto to je tako ocigledno da ce nas slab izbor u rotacij igraca kostati mnogo toga..al dobro verovatano ce da krpi rupe na zimu il na leto sledece

            Originally posted by Henryj View Post
            Giroudova suspenzija je samo za LP?
            Da
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Debuchy igra vjerovatno zadnju sezonu u Arsenalu.

              Od iduce sezone Hektor i Traktor da se bore za mjesto, iako je ocita razlika u klasi.
              Kao sto je i Arteti i Flaminiju prosla sezona bila zadnja. Dobar pokusaj juniore

              Sramno kako je Ziru prodao tekmu, a jos gore je sto ga Venger brani da nije zasluzio crveni.
              I nesto mi nije jasno pa ako moze Akan da mi objasni, jer ipak on trenira te petlice. Kako je moguce da na pripremama igras u onako dobroj formi i kada krene sezone ne mozes da se sastavis ?

              Comment


              • Arteta ne znam na sta je dobio produzenje ugovora, a Flamonia su se htjeli rijesiti. Debuchy ulazi u zadnju godinu ugovora i mislim da ide, a mozda i vec u januaru odjebe, ide Euro, brine se za poziciju.

                Wenger dogovorio s Mamicem neko dijete po maloj cijeni, a uslov danasnji poraz
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Kao sto je i Arteti i Flaminiju prosla sezona bila zadnja. Dobar pokusaj juniore

                  Sramno kako je Ziru prodao tekmu, a jos gore je sto ga Venger brani da nije zasluzio crveni.
                  I nesto mi nije jasno pa ako moze Akan da mi objasni, jer ipak on trenira te petlice. Kako je moguce da na pripremama igras u onako dobroj formi i kada krene sezone ne mozes da se sastavis ?
                  Pa pogresno tempirana forma ...ma kriv je Wenger opet za sve samo nece da prizna.Kriv je jer spic nije dosao opet,kriv je jer nije doveo alternativu zadnjem veznom i kriv je jer je podcijenio Dinamo veceras i katastrofalno postavio i motivisao ekipu.Jer Dinamo je vecinu utakmice igrao svoju igru i to je meni super,nisu se branili niti bilo sta slicno barem ono sto sam ja hvatao pored gledanja Specijalnog

                  Mali off,Juniorov profesor s faksa i njegov necu reci idol nego uzor je predsjednik te moje skole fudbala i ovih dana je gost Dinama gdje je dogovorena i neka saradnja s njima...mi smo neka podruznica Dinama sada
                  Last edited by AK47; 17-09-15, 00:18.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Brat radi povazdan. Mora mu se ogromno priznanje odati za sve te poslove sto je odradio
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja da sam na Wengerovom mestu pustio bih Campbella u spic, pa od Girouda ne moze biti losiji! Sad za vikend ocekujemo Remziku na desnom krilu, pogotovo jer je Ox bas razocarao sinoc.
                      Sinoc jedino Gabriela mogu pohvaliti da je barem nesto dobro radio, ostali katastrofa! Gde je onaj lik da oplete po Ozilu, njega cekam!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ja da sam na Wengerovom mestu pustio bih Campbella u spic, pa od Girouda ne moze biti losiji! Sad za vikend ocekujemo Remziku na desnom krilu, pogotovo jer je Ox bas razocarao sinoc.
                        Sinoc jedino Gabriela mogu pohvaliti da je barem nesto dobro radio, ostali katastrofa! Gde je onaj lik da oplete po Ozilu, njega cekam!

                        Ne seri druze.

                        Comment


                        • Kakav Kembel on mozda eksplodira par utakm.al to veliko mozda,Teo u spicu za sub.A sinoc kao da smo igrali liga cup utakm sa Nortemtonom,ocajna motivacija igraca od Wengera doduse i sastav je bio za liga cup
                          U sub.ocekujem mnogo bolje izdanje i ako je Celzi i gostima
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa to je tako kada u svakoj utakmici igras sa istom postavom i odjednom odlucis da promesas karte i onda vidis da su ovi sa klupe totalno van forme.

                            Comment


                            • Ma brate kad igra Remzika krilo kukate ubaci Oxa kad igra Ox kukate što nije igrala stara ekipa , daj manite se te priče ...
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ox mora igrat, ne znam kako se to dovodi u pitanje. Mora igrat i to u paru s Bellerinom, jer je Debuchy spor

                                Comment

                                Working...
                                X