Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj transfer je gotov odavno, samo porblemi sa glupim FA-om.

    Promjenili su pravila ljetos oko non EU igracima i jos uvijek ih nisu skontali.

    Prvo su odbili zahtjev za radnom dozvolom, a onda je usljedila zalba koja je bila uspjesna i sada se zavrsava papirologija oko tih zajebancija. A transfer kao transfer sa Bazelom i igracem je bio gotov jos prije Nove godine.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      Dobar transfer ako dode do njega, samo takav transfer se trebao na ljeto dogodit...
      It is complicated a little bit but we are working hard on it and hopefully in the next two or three days we will get to the end of it.
      Read more at http://www.arsenal.com/news/news-arc...S8sBYubcveG.99
      Kad bi Wenger rekao ovako nesto i bilo objavljeno na zvanicnom sajtu i ukljuceno u naslov da nije gotova stvar?
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • A tko ce ga znat vise, moze sve u zadnji tren propast. Ja uvijek kazem, dok nije uslikan u dresu na stranici Arsenala nije nas

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Pa stigao covjek iz Bazela maksuz. Nisi zadovoljan?
          Dok se ne ozvaniči taj nije stigao
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Dok se ne ozvaniči taj nije stigao
            Tu je on. Radi na fitnesu u teretani imao zimsku pauzu.

            Cista papirologija se ceka i to je to. On je igrac Arsenala od 1. januara samo nije dobio radnu dozvolu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • To ce nadam se znacit da trener omladinaca Arteta nece vise zaigrat.

              Comment


              • Originally posted by Henryj View Post
                To ce nadam se znacit da trener omladinaca Arteta nece vise zaigrat.
                Sutra od prve minute vjerovatno
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  Avatar obavezno Wenger sa leptir mašnog inače će ljudi da te olako shvataju .
                  A što se bana tiče ponašao si se kao kočijaš i nema šta da se žališ, ne treba da se pravimo gospoda ali ne treba ni da se ponašamo kao da smo u kafani ili na ispaši sa govedima .
                  Ja vala tako ni u kafani

                  Comment


                  • Sta mislite, kako ce Venger danas da postavi ekipu? Ja kontam nesto ovako:
                    Ospina
                    Debisi Per Gabriel Gibs
                    Cembers Arteta
                    Kembel Ox Dzef
                    Volkot

                    Mozda cak i Iwobe u startnoj.

                    Comment


                    • Poznavajuc Wengera startat ce Ozil, Giroud, Ramsey

                      Tko god starta nebitno, nakon dvije sezone osvajanja kupa sad je vrijeme da se posvete ligi, ne bi ni trepnuo da ispadnu danas.

                      Comment


                      • Ocekujem da odmori Ozila(mora),Zirua, Ramzija,Belarina,Monreala,jednog od dvojaca CBa,i Ceha sigurno...Treba ostati u Cupu sto duze je moguce,imacemo igrace ,ovi iz bolnice sto dolaze,i iz Januraskih transfera,par njih,dobro ne par njih..al 2 makar,ustvari ipak na kraju moguce samo ovaj iz Bazela
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam apsolutno siguran da ce Ozil startat, nadam se da ce me Wenger razuvjerit bio bi red da ga malo odmori iako ce ga on vjerojatno kao i Sancheza forsat dok se ne ozljedi

                          Comment


                          • Ospina
                            ?(Chambers ili Debuchy)-Pero-Gabriel-Gibbs
                            Arteta-Flamini
                            Ox-Remzika-Joel
                            Walcott

                            Tako ja ocekujem ili da igra Iwobi umjesto jednog od Artete ili Flaminia.

                            Jeff moze dobiti minute u drugom poluvremenu ako bude rezultat bude siguran.

                            Ozil vrlo vjerovatno ce biti na klupi iako ne iskljucujem da pocne od prve minute, jer on ne trenira u toku sedmice zadnjih mjesec dana, da bi mogao da se oporavi, ali igra tekme.

                            Ono sto mene interesuje jeste pobjeda i juris na tripletu ili barem duplu krunu, jer ovo mrtvo omalozavanje ce prestati jedino ako se osvoji dupla ili tripleta.

                            U drugim vjestima Zalalem produzio pozajmicu u Rangersima do kraja sezone. Prezadovoljni su njime tamo, cak se i nabildao malo. Sljedece sezone ga vec ocekujem da igra cijelu predsezonu i da ide na pozajmicu u neki PL klub jer ima kvalitet sigurno.

                            #tripleta

                            EDIT:

                            Iwobi pocinje danas.
                            Last edited by maliajnstajn; 09-01-16, 12:07.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Fino

                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X