Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj ponizio ga,e svasta.Wenger sacuvao ljudi dostojanstvo ovdje,a Fabregas potvrdio da je dobar fudbaler ali ne bas neki covjek...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Cuj ponizio ga,e svasta.Wenger sacuvao ljudi dostojanstvo ovdje,a Fabregas potvrdio da je dobar fudbaler ali ne bas neki covjek...
      Sta ce to biti kada ti Wengericu branis...

      U pravu si ti sto se tice tog dela. Al' jbg, ovo je fudbal i nije bilo neke price da su se ruzno rastali. Jbg, ne zove toliko cesto Barsa a i on je "njihovo dete". Malo mi smesno takve stvari uzimati kao uvredu, ali razumem i one koji(moguce u ovom slucaju Wenger) ne mogu preci preko toga. Mogao ga je uzeti kako mu se konkurencija ne bi pojacala. Mozda ne vide svi Arsenal kao pravog konkurenta Chelsea-u sledece sezone, ali su i ovakve stvari razlog upravo toga. Mogao je Wenger da ga uzme ispred Chelsea-a i da ne dozvoli da se oni pojacaju bas sa Cesc-om. Nije, jbg..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Otisao desni bek,napadac osrednji,nemas zamjenu stopera kako treba,nema zadnjeg veznog i vi bi Fabregasa za te pare...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Otisao desni bek,napadac osrednji,nemas zamjenu stopera kako treba,nema zadnjeg veznog i vi bi Fabregasa za te pare...
          I sam znas da ce doci neka taraba na vecinu tih mesta. Aurier ako dodje, nece biti previse skup. Napadac ce biti Morata. To je znaci nekih 30 miliona max. Ako Arsenal nema vise od toga, onda nemamo sta dalje da pricamo.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            I sam znas da ce doci neka taraba na vecinu tih mesta. Aurier ako dodje, nece biti previse skup. Napadac ce biti Morata. To je znaci nekih 30 miliona max. Ako Arsenal nema vise od toga, onda nemamo sta dalje da pricamo.
            Ja kontam da ce da dovedu zvijezdu Milana,Puminog pulena u napadu

            Ako su vec planirali da trose pare onda je bolje da ih potrose na neka druga mjesta,a ne na Fabregasa...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ne daj Boze. Jos samo Balonja treba pa da veselje pocne.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Najmanje im potreban Fabregas, ali bas najmanje. Potpuno razumem zasto ga Wenger nije uzeo, mada ovo sve pada u vodu, ako ne iskesira za pojacanja koja mu zaista trebaju.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Oliver Holt ‏@OllieHolt22 5h
                  Just spoke to Wenger at Arena Corinthians. Asked him if he was disappointed Fabregas joined CFC. "Nothing to say," he said with wave of hand
                  Nadam se da ima nekog keca u rukavu.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ja se samo plasim da ce se Venger zadovoljiti Remijem i Velom u napadu... Mislim da je ovaj rok jedan od najvaznijih u zadnjih nekoliko godina za Arsenal...
                    Last edited by Dimitrije; 13-06-14, 00:29.

                    Comment


                    • Originally posted by Dimitrije View Post
                      Ja se samo plasim da ce se Venger zadovoljiti Remijem i Velom u napadu... Mislim da je ovaj rok jedan od najvaznijih u zadnjih nekoliko godina za Arsenal...
                      Arsenal to loan out re-signed Vela

                      Arsenal will re-sign Real Sociedad striker Carlos Vela for £3.25 million but plan on loaning him back to the Liga club or another European outfit.
                      Source: Daily Telegraph

                      Comment


                      • http://www.sportklub.rs/as-kazorla-p...tletiko-madrid

                        Ne znam koliko je ovo pouzdano, neko je vec kacio slicnu vest u prethodnih par dana... Steta, Cazorla mi je mnogo gotivan, ali ako on odlazi sprema se onda tu nesto.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Raskukali ste se svi za fabregasom, kao neke babe na sahrani.

                          Nije Fabregas veci od Arsenala pa kad mu se igra za Arsenal da ga dovodimo, kada mu se igra za Barsu da ga prodajemo, a kada mu se ponovo digne da igra u Engleskoj da ga vracamo i zbog njega da izbacimo Ramzija iz prve. Dokazao je kakva je pizda i da je uvek gledao samo na svoju zadnjicu, briga njega i za Arsenal i za ,,oca,, Vengera. Ali nekima je ocigledno lakse da ispljuju po Vengeru nego li da pogledaju istinu u oci.

                          Moje misljenje je da on uopste nije bio Murinjova zelja, nego Romanova. Ne voli Murinjo da mu vezni igrac igra kilavo u odbrani, zato je i prodao Matu iako je ovaj bio 2 sezone najbolji igrac Celzija, a takav kilavac je i Fabregas.

                          I na kraju da zakljucim da mi je drago sto je Venger ovako postupio i pokazao samopostovanje prema sebi i velicinu kluba.

                          Comment


                          • Doveli smo konacno onog kondicionog trenera. Kazu da je jedan od najboljih na svetu. Radio je sa nemackom reprezentacijom. Uza specijalnost mu je spremanja igraca kako bi se maksimalno smanjio rizik od povrede. Ako i sledece sezone budemo imali toliko problema sa povredama onda je nekao bacio neke vracke na nas
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro meni je prvo suludo da Pep nije posao za Fabregasom. Kontam ja Wengera sto je odbio Fabregasa, ali ta prilika je dosla prerano. Da je ta prilika dosla pri kraju ljeta, bez pojacanja uzeo bi ga ne razmisljajuci. Ovako, Wenger mora da odradi fascinantan prelazni, a pri tome ne mislim na to da dovede kamaru igraca, vec da pretumba svoju ekipu pomocnika.

                              Bould i Bnafield otkako su u timu, igra se bolje. Branimo se bolje i nemamo vise problema sa bunkerima. Glavni problem su ti doktori i kondicioni treneri.

                              Desni bek, zadnji vezni i GOLMAN, jer ako nam Martinez bude branio ima da ih primamo sa 90metara.

                              Jebo Fabregasa, ljut sam na Wengera, al ko ga jebe, prodat ce ga Mou za dvije godine, ako ostane na poslu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sagna to City on a 3 year deal. OFFICIAL!
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X