Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 45 minuta su igrali perfektno, onda su zaboravili da treba da ih nabiju u sredinu, a ne da im dozvole da se setkaju po krilima.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      45 minuta su igrali perfektno, onda su zaboravili da treba da ih nabiju u sredinu, a ne da im dozvole da se setkaju po krilima.
      Vrh za tih 45.verov.cemo pola boda dobiti za to
      Falio je Mustafi danas mnogo,al sta mi da kazemo kad njima falio jedan Aguero,a o odbrani njihovoj da ne pricam
      sigpic

      Comment


      • Molio bih bez negativizma samo

        Mislim da je pravo vreme da vratim svoj stari potpis

        Comment


        • Originally posted by Prince View Post
          Molio bih bez negativizma samo

          Mislim da je pravo vreme da vratim svoj stari potpis
          Nemoj, onaj mi jedinu nadu davao
          sigpic

          Comment


          • Neka Walcott je kriv sto Mesut mazi klitoris 90 minuta, Coqelan glumi Ronaldinja i Xhaka razmislja o teoriji svemira.

            Sve je to mali Walcott kriv.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Walcott je najmanji nas problem on barem trci i radi nesto. Xhaka i Ozil i Cech podhitno van prve postave malo neka izduvaju...

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Neka Walcott je kriv sto Mesut mazi klitoris 90 minuta, Coqelan glumi Ronaldinja i Xhaka razmislja o teoriji svemira.

                Sve je to mali Walcott kriv.
                Au covece.

                Comment


                • Ama kakav crni Xhka van postave, frajer je najbolji veznjak u ekipi.

                  Covjek pored njega pokusava da izigrava Ronaldinja, danas ne da je prodo lopti, nego je glumio Deda Mraza usput. Za Ozila nemam komentara. Walcott kad se borio za jaci ugovor, igrao je ko da je na steroidima, ovaj igra ko da je usto iz kreveta prije minut.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Posteno sam se iznervirao danas zbog drugog poluvremena, najvise zbog pristupa igri, sta je ono? Svrha Ozilove i Xhakine igre? Ajde Coquelan ne zna, ali je barem borben. Walcott jedino sto je dao gol kasnije potpuno nevidljiv, odbrana nesigurna, jedino Sanchezu svaka cast.
                    U jednoj situaciji Ozil gubi loptu na sredini terena, a Sanchez se vraca i oduzima je...
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Gledao danas Napoli-Torino, pa onaj Kaljehon i Mertens su izmislili fudbal za ona nasa dva teleta iz Engleske. Ne znam dokle vise za njih opravdanja. Isto bila takva prica da je Gibs taja fudbala, i onda dodje neki levi bek iz Malage i pokaze da ima i boljih

                      Comment


                      • Koliko fanova Arsenala ovde na forumu, ubedljivo najvise komentara ima ova strana, a ekipa vam preko deceniju igra razocaravajuce kad je bitno. Svaka vam cast na istrajnosti. Nisam sarkastican. Nazalost izgleda da se ni ove godine nece nista bitno promeniti.

                        Comment


                        • Mislim da je borba za titulu završena, sad se treba treba zadržati u top 4.

                          Venger i Mesut su dva tega koja vuku Arsenal dole. Ne postoji nikakva mogućnost odigravanja bilo čega drugog sa Ozilom u timu. Ne može se menjati ni formacija, a ni način igre. Kakav je to disbalans kad vidiš njega i Alexisa. To ne može biti zdrava atmosfera nikako.

                          Vreme je za promenu načina razmišljanja. Treba igrati 4-3-3, bez AMC. Kokelan DM, dva MC: Rambo i vratiti Vilšera sledeće sezone jer je Santi završio sa ozbiljnim fudbalom, a ispostavilo se da su ovaj egipćanin i Džaka mućkovi, po krilima Volkot i Alexsis i maneken u špicu. To ako ostane Venger i niko se ne dovede, ali nadam se da je le profesor završio sa trenerskim poslom.

                          Comment


                          • Elneni barem ide naprijed s loptom, i pokusava pas naprijed, Dzaka radi nevjerovatne stvari, vraca nazad, gubi, ide u sirinu, slabo se gradi
                            sigpic

                            Comment


                            • Nemoj Goks Mesutaru da diras. Ako neko treba da ima kredita onda je to on. Ne treba ga sada nesto ni stedeti, ali nikako drvlje i kamenje.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Sva sreca pa sam bio sacuvao Goranovicev post u potpisu, inace bi vec sada pisao kako je predvideo da Celzi uzima titulu

                                Comment

                                Working...
                                X