Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajmo jednom za sva vremena.

    Arteta je bio pristojan DM dok nije se povrijedio. Sad je spor kao baba u kolicima. Haj sto ne moze igraca da zaustavi vec ne moze ni prostor da pokrije pozicioniranjem. Jebote 89% tacnih pasova, ako su oni bili sa stoperom i Santiem, tako cu i ja imat 80% bez problema. On vise ne moze da se smatra profesionalnim fudbalerom poslije one povrede.

    Mozda kao autorotet i sve to ja postujem, ali lik ne moze igrati prvu postavu u Arsenalu, tacka.

    Vidjeli smo preksinic zasto stavlja Remziku na krilo. Prvi go je primljen nakon sto je upravo Ox zaspao na tom krilu, a vala ni Arteta se nije proslavio.

    To sto je Walcott u spicu kriv je samo Olivier Giroud. On da ne igra sramno kako igra, Walcott ne bi dobio minute na CF-u.

    To neke dojave oko Benzeme, objasnio sam situaciju. Bilo je blizu, ali Real nije mogao da nadje adekvatnu bolju zamjenu za njega i jednostavno odbili su prodati, cak je to i Wenger rekao indirektno.

    Ako nekome ne treba reci da nesto hejtuje to sam ja. Najdrazi igrac mi je Walcott, a jedini sam ovdje gotivio Girouda otkako je dosao i jos uvijek ga gotivim, samo mi ide na kurac broj sansi koje promasuje.

    Artetu hejtujem od prosle sezone, ne samo zato sto je Arteta, vec zato sto je Wenger debil i nije se adekvatno pojacao na toj poziciji. Covjek od 35 godina koji je imao 3 ogromne povrede ne moze igrati tu poziciju, ne moze, to vide svi, samo je Wenger corav.

    A haj me sad optuzite da hejtujem Wengera, mene koji ga brani ima 10 godina.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Za dosta stvari strateskih na terenu je Gangara u pravu to odmah da kazem,ali da je Arteta igrao protiv Dinama kao da su mu noge u pijesku je isto tako tacno...katastrofalno

      Princara je dao pravu dijagnozu neki dan.Ne mozes majstore da drzis 6 utakmica istu postavu i odjednom rotacija 5,6 igraca iz prve napolje,a ovi koji minute skoro nisu imali odmah u prvu i to svi skupa.Klasicno podcjenjivanje protivnika i to je to.Trener bi nekom logikom trebao da ima 2,3 pozicije koje rotira po mecu da bi svi osjetili takmicarsku formu i tenziju pri cemu se lakse prilagodjavaju u ovakvim okolnostima.Ovo prije dva dana je bilo amaterski sve skupa
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Naravno da je upravu, slazem se ja sa svime time, cak sam i pisao prije 2 godine o poslu koji Arteta radi, ali on to vise fizicki ne moze da isprati. Najbolji Artetin drug i najveci otac na toj poziciji to jos uvijek radi tako opusteno da je nenormalno. Naravno rijec je o Xabi Alonsu.

        Veci je problem za mene sto je on promjenio 4/6 igraca iz odbrane. Haj dobro golmana, ali DM i dva beka od kojih su dvojica sramno spori, vala ne ide.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Alonso je daleko bolji paser i defanzivac i zbog toga se jos uvijek moze u ovim godinama nositi sa okolnostima i biti najbolji na svijetu na svojoj poziciji...Arteta je krhke gradje,covjek koji je igrao vise prema naprijed u karijeri i s godinama jeste logicno da se igraci povlace nazad medjutim on se trenutno tu ne snalazi

          Mislim spor je Xabi nema tu sta,ali igraci su mu brzi i bolje se krecu to mu olaksava dok Arteti bas i ne
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Snalazio se Arteta prije dvije godine sasvim solidno na toj poziciji, ali naravno nije to rijesenje trebalo da bude.

            Glavni problem je sto je lik sada sporiji, a vec je bio prespor. Plus mu jos stavis Cazorlu koji je isto tako spor i imas motor ekipe koji je na aparatima.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pa ja,dvije godine su ogromne + povreda ga satrala odmah ti je to drugi igrac

              Gledaj ovdje sa stopera mekano

              https://streamable.com/qh6h
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Karager i Nevil su kritikovali to sto Arsenal od Vijere nije angazovao mocnog zadnjeg veznog igraca. Nedopustivo je da su zaboravili na Aleksa Songa. On i Arteta su u onoj unapred otpisanoj sezoni 11/12 cinili odlican tandem. Song povuceniji, Arteta nesto blize golu ali bez prevelikog radijusa kretanja.

                Najveca greska je napravljena na leto 2012. godine, kada je Song otisao u Barselonu. Nije dovedena zamena jer se nerezonski ocekivalo da ce oporavljeni Dijabi, koji nije defanzivni veznjak, izneti sezonu. Frimpong je pusten na pozajmicu, cak je i zaboravljeni Denilson, koji moze da odigra defanzivnije, negde poslat. Ostao je samo Arteta. Ali cak i u tim okolnostima, on je pokazao zavidne partije. Seca li se neko meca Arsenala i Hajnkesovog Bajerna na Alijanc Areni? Arteta je na tom mecu igrao pravog defanzivnog vezistu i pruzio partiju koja se pamti. Bio je svuda, startovao, dodavao, pokrivao prostor, igrao glavom. Sve je odradio. To dokazuje da on razume igru, ali on ipak nije igrac tog tipa, i nekoliko povreda bilo je dovoljno da ga otpise ne samo sa te pozicije, na koju je bio prinudno stavljen, vec i iz planova za prvih 11. On sada jednostavno ne moze da igra na potrebnom nivou.

                Zato mi smeta da se Arteta etiketira kao los igrac i krivac za slabosti na toj strani terena. Trebalo bi kriviti Vengera i upravu. I drugo, ako tim nastavi da igra na ovaj nacin, sa Kazorlom, Ozilom i Remzijem u prvoj postavi, onda je iza njih potreban igrac koji ce raditi iskljucivo na defanzivi, startovati i kvariti protivnicku igru, bez potrebe da kreira. Kokelan je dovoljan. Bolje da se razmislja o generalnom pristupu svakom mecu, losim odlukama strucnog staba i igraca, greskama na drugim delovima terena, pravom izboru za stoperske pozicije itd.
                Last edited by Bogi; 18-09-15, 11:51.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Pa ja,dvije godine su ogromne + povreda ga satrala odmah ti je to drugi igrac

                  Gledaj ovdje sa stopera mekano

                  https://streamable.com/qh6h

                  Ovo sam gledao bas detaljnu analizu gdje se on okrece i gleda gdje ce loptu poslati prije nego sto dobije pas, a usput gleda i da li ima ikoga iza ledja. Bas bolestan mozak.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • http://www.sportklub.rs/ako-vam-ponu...bro-razmislite

                      Jadan covek.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Taj tekst ti je isto kao kad bi Englezi preveli njuz
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Kakva glupost od clanka.

                          Jadnik, naradio se i placen je za to.

                          A to sta radi u off season-u niko ne spominje. Sjedi brat sam vjerovatno u trening centru, razmisljajuci kako da radi svoj posao bolje.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Svako je procitao to i nasjeo ko zadnji debil. Da se ne zajebajemo i ja sam nasjeo, ali sam onda proucio malo finansijske izvjestaje i shvatio u cemu je fazon.

                            Arsenal ima 200 m kesa u banci koji funkcionise kao operativni novac za troskove, jer Arsenal jos uvijek ima u toku sezone troskova od preko 100 m koje mora da pokriva tim novcem, a onda se rezerve napune na kraju sezone kad legnu pare od sponzora i TV prava, plus nagrade od takmicenja.

                            Ima Arsenal para, ali do 2019. nece imati luksuz da ostane na ispod 50m funti rezervnog kesa.
                            Ima jedno godinu, dve kako se hvalis parama Arsenala u banci i sada ovako sam sebe demantujes. Ajd sto celog leta nisi pogodio nijedan transfer, nego sada dovodis u pitanje i svoje znanje iz ekonomije . Blago je reci da sam razocaran u juniora

                            Comment


                            • Pa ima se para oko 80-100 m da se hladno potrosi, ali to se ne radi iz razloga koji meni nisu poznati.

                              Pogodio sam Ceha, cao zdravo.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Pa ima se para oko 80-100 m da se hladno potrosi, ali to se ne radi iz razloga koji meni nisu poznati.

                                Pogodio sam Ceha, cao zdravo.
                                Jedan Čeh ne čini proleće.

                                Comment

                                Working...
                                X