Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce,hoce
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Princ View Post
      Nemoj da te čudi ako Ospinica posalje Ceha pre vremena u penziju, kao Vojceka u Rim
      Lijepo je vidjeti da među navijačima ima i tolikih optimista.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by legolas View Post
        Ospinica je jako kvalitetan golman ali ima jednu manu koja ga sputava: visina.
        Pogledaj ti koliki je Kurtoa,krakat i visok pa brani ubija
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Pogledaj ti koliki je Kurtoa,krakat i visok pa brani ubija
          Legolas je mislio da je Ospina mnogo nizak za golmana
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by legolas View Post
            Lijepo je vidjeti da među navijačima ima i tolikih optimista.
            Nemoj sve bukvalno da shvatis kada vidis da mi se recenica zavrsava sa ovim ajnstajnovim provokatorskim smajlijem cf

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Legolas je mislio da je Ospina mnogo nizak za golmana
              Aha,izvinjavam se
              Dobar je Ospina,potvrdio je svoj kvalitet na Kopa Americi kao i na Mundijalu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Legolas je mislio da je Ospina mnogo nizak za golmana
                Pa zar je postojao drugi nacin da se ovaj post protumaci,nego nam je bice malo odlutao
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by legolas View Post
                  Ospinica je jako kvalitetan golman ali ima jednu manu koja ga sputava: visina.
                  Lol. Casillas i Valdes su imali brutalne karijere, a visoki su 183 i 185. Kakve veze ima jebena visina, bitni su refleksi, raspon ruku, pozicioniranje.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Pa zar je postojao drugi nacin da se ovaj post protumaci,nego nam je bice malo odlutao
                    Rano ustao jutros,pratim ova desavanja na fudbalskoj pijaci pa nije ni cudo sto sam ovako lupio
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Soe se bunio prije par godina kad sam mu rekao da od dvorske lude nikad top golman nece biti
                      Meni su na jednom hrvatskom forumu svi isprva jebavali majku, oca, tetku, ujnu i ostalu uzu i siru rodbinu kad sam lika nazivao nezrelim klaunom, a to je bilo negdje 2012. Danas je famozni Szczensy fan klub presusio. Nikad taj nece bit ne top, nego i vrlo dobar golman. Ne zna se postavit pravilno, los je na istrcavanjima, los u prekidima, unosi svojim zutim minutama nemir u zadnju liniju.

                      Neka ide i nek se ne vraca.

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Meni su na jednom hrvatskom forumu svi isprva jebavali majku, oca, tetku, ujnu i ostalu uzu i siru rodbinu kad sam lika nazivao nezrelim klaunom, a to je bilo negdje 2012. Danas je famozni Szczensy fan klub presusio. Nikad taj nece bit ne top, nego i vrlo dobar golman. Ne zna se postavit pravilno, los je na istrcavanjima, los u prekidima, unosi svojim zutim minutama nemir u zadnju liniju.

                        Neka ide i nek se ne vraca.
                        Bas to sto si rekao fan klub presusio vise ga niko ne hvali okolo,a tada je bas bilo drugacije
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Bas to sto si rekao fan klub presusio vise ga niko ne hvali okolo,a tada je bas bilo drugacije
                          Postojao je taj vjecni argument mladosti i simpaticnosti. Em ta fora s godinama vise ne drzi vodu, tjs. nikad nije ni drzala jer kad vidim kakvih sve golmana danas ima koji su cak i mladi od njega, a spejs satlovi su za lika smuci mi se. Onda se drzalo te simpaticnosti, te kakti fora je lik, te zajebancija u svlacionici, vamo, tamo, Woja dragi (na istu foru je i Podolski bio omiljen) ali gospodo od simpaticnosti se ne zivi.

                          Comment


                          • Originally posted by Princ View Post
                            Nemoj sve bukvalno da shvatis kada vidis da mi se recenica zavrsava sa ovim ajnstajnovim provokatorskim smajlijem cf
                            Aha, posmislio sam da si stvarno ozbiljan

                            Originally posted by Henryj View Post
                            Lol. Casillas i Valdes su imali brutalne karijere, a visoki su 183 i 185. Kakve veze ima jebena visina, bitni su refleksi, raspon ruku, pozicioniranje.
                            Ospina - 1,83
                            Loriss - 1,88
                            De Gea - 1,92
                            Neuer - 1,93
                            Čech - 1,96
                            Courtois - 1,99

                            P.S. Zar stvarno misliš da bi Valdes imao "brutalnu karijeru" da se nije našao u ove dvije nepobjedive generacije Barcelone (Henry+Eto'o+Ronaldinho) i (Messi+Iniesta+Xavi). Drugo pitanje, zar stvarno misliš da Ospina ima reflekse, raspon ruku i pozicioniranje u stilu Casillasa?

                            De rezimiramo za kraj, nisam rekao da je on loš golman, naprotiv, rekao sam da je jako odličan, međutim visina je ono što mu fali da bude među najboljim, ovako je solidan. Ne prosječan, nego solidan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ospina je klasa i dokazuje to vec dugo. End. Nadam se jednog dana nasljednik Cecha.

                              Comment


                              • Originally posted by legolas View Post
                                Lijepo je vidjeti da među navijačima ima i tolikih optimista.
                                Aaaaa cekaj, polako... Nisi ti jos nista video

                                Comment

                                Working...
                                X