Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Avramovic View Post
    Ceh nije oteran iz kluba.
    Nije oteran ali je bačen na klupu iako je čovek izjavio da želi first team football tako da je bio na izlaznim vratima .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Originally posted by gokara View Post
      Vidal bi igrački bio strašno pojačanje, ali mu duva promaja, kad ga vidim onako istetoviranog i išaranog žiletima po glavi muka mi je. Finale lige šampiona je odigrao kao da su ga drogirali, pa onda ova vožnja u pijanom stanju za vreme Kope, budala klasična. Ne uklapa mi se njegov mentalitet u ekipu koju treba profesor da vodi.
      Ko zna zna.

      Comment


      • Ubo ga brat Gokara u centar



        Dok mi lupamo glavu ljudi uživaju brćkaju noge
        Last edited by Lord Gangarić; 16-07-15, 13:13.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ja vjerujem u igrace koje imamo. Na svim pozicijama imamo finog talenta i finih igraca. Zelja mi je jos kakvo krilo style Pedro koji ce uskocit za rotaciju, a ostalo je fajn. Nama uopce ne treba toliko pojacanja, nas previse jebe ozljedivanje igraca. Valjda ce se bozica Fortuna malo naklonit pa izduramo sezonu bez velikih gubitaka na kljucnim pozicijama. Coquelin ce izdominirat i etablirat se kao top 1 igrac univerzuma na svojoj poziciji, mark my words.

          Originally posted by Gangrena View Post
          Dok mi lupamo glavu ljudi uživaju brćkaju noge
          Kako je Cech bijel, k'o da je iz groba ustao
          Last edited by Henryj; 16-07-15, 13:16.

          Comment


          • Originally posted by Henryj View Post
            Coquelin ce izdominirat i etablirat se kao top 1 igrac univerzuma na svojoj poziciji, mark my words.
            Mislim da je ovo prva stvar da se ti i ja slažemo

            Šalu na stranu zgotivio sam ga preterano , mnogi ga ne cene ovde koliko treba i žele da mu nađu zamenu izdajnici Pogledajte samo koliko je fizički napredovao za dve godine , da mu se da pola šansi koliko je Wenger dao Remziki ima da bude životinja


            Nekad

            Spoiler


            Sad

            Spoiler
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Hummels je precijenjen.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ili se samo Bayern ukljucio u trku za njim i svi su shvatili da nemaju sansi.

                Dobar je Coquelin. Sto se tice zakljucavanja igraca, pokrivanja i trcanja, na istom je nivou kao Vidal. Samo sto Vidal moze ofanzivnije da odigra mnogo bolje od njega.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Dobar je Coquelin. Sto se tice zakljucavanja igraca, pokrivanja i trcanja, na istom je nivou kao Vidal. Samo sto Vidal moze ofanzivnije da odigra mnogo bolje od njega.
                  Coquelinu je Wenger rekao da ima dovoljno ofanzivno orjentiranih i da mu treba netko samo za defanzivu i da ako ce to igrat upada u tim, ostalo je povijest.

                  Comment


                  • Jack Wilshere has said that he wants to sit down with Arsene Wenger to discuss his Arsenal future before the start of the season.
                    Arsenal and Chelsea have been told they will have to pay at least £35m if they want to sign Lyon striker Alexandre Lacazette this summer.
                    LONDON EVENING STANDARD
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Btw Sanogo je potpisao na godinu dana s Ajaxom. Bergkamp ce da napravi masineriju od njega

                      Sto se tice napada

                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • I Gang to za Wilshera je bas izvuceno iz konkteksta, ovdje mu je puna izjava, a on govori o tome da ce da poprica s Wengerom o planovima za njega samog za sljedecu sezonu.

                        Novinari senzacionalisti

                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Cembers kao druga opcija za DM

                          Comment


                          • Originally posted by Princ View Post
                            Cembers kao druga opcija za DM
                            Neka sviju ti, zadnji put kad je igrao tu dobro smo se obrukali
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Posto je izvesno da ostaje Flamininjo,da se pomirimo da ce iza Koka za zamenu cekati Arteta i pomenuti as ako izvisimo i za napadaca ,onda ocekujem da cemo gledati Zirua,Tea,i Welbeka,mozda i Cubu ,a sa desne strane moguce da ce se rotirati Ox,i Jack,koji se solidno pokazao tu,samo pitanje koliko je on srecan tu bas,,,Iznenadio bi se da dovedemo CBa,pored Pera,Kossa,Gabriela,Cembersa,nekad mogu da uskoce i Debusi il Monreal tu,
                              Tako da sve u svemu,moze da krene sezona sto se nas tice al mislim da ce profa dovesti jos jednog...
                              Last edited by Jack; 16-07-15, 16:50.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Neka sviju ti, zadnji put kad je igrao tu dobro smo se obrukali
                                A tom logikom Kokelan je trebao da prestane da se bavi fudbalom jer je debitovao u porazu od 8:2 protiv Junajteda.

                                Comment

                                Working...
                                X