Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam stigao da odgledam doduše slabo i gledam ove kvalifikacije , vidim da je Vilšerica pokidao moram neki preview iskopati da odgledam
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Koja ste vi gamad prema covjeku. Ospina to fakat nije zasluzio. Svi navijaci Arsenala samo cekaju neki njegov krivi potez da ga poseru i skinu s gola. Covjek posteno sansu nije dobio kod nikog. Koliko se godina trpilo Szczesnyja i njegove zute minute bez da se sralo, a cim Ospina krivo nogu metne odmah je sroljo. 10 cleen sheetova u 20 utakmica za Arsenal

        Comment


        • Ja vala serem za golmana godinama vec. Woja je bio dobar, al kad je poceo da grijesi karina je postao.

          Ospina je prespor i premalen, posebno na svoju lijevu stranu kad treba da se baci. Sve greske su mu bile na tu stranu i sva 3 gola je primio na tu stranu. Nije on los golman, ali Ceh je za njega otac igrice, a za Woju je izmislio golmanski posao.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Meni je dosta opao standard posle Almunije i Fabianskog tako da ono zadovoljan sam i Wojom i Ospinom
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • A na Woju su se ovde gotovo svi lozili, Ajnstajn prvi i onda odjednom krenuo da ga naziva klaun... A vala smo svasta trpili Fabianski,Almunia,Mannone,Woja... Ospina izmislio branjenje za sve navedene!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Meni je dosta opao standard posle Almunije i Fabianskog tako da ono zadovoljan sam i Wojom i Ospinom
                  Sta ces reci za dedu Simana i Lehmana pogotovo ovog drugog

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Sta ces reci za dedu Simana i Lehmana pogotovo ovog drugog
                    Seaman je bio sasvim solidan golman , Leman je bio lud na svoj način ali nije bio kiksara kao Almunija i Fabianski imao je jednu lošu sezonu sećam se pa ga je nesto rotirao Wengerica ali ovo ostalo je bio ok
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Niko da nam isprica da je Gazidis potvrdio sinoc da se pregovara za Cecha.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Last edited by maliajnstajn; 16-06-15, 10:47.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • lol kakav hejt Murinja pa tom čoveku možeš gomilu stvari prebaciti što se može videti iz nekih mojih postova
                            al ovo je stvarno opterećenje Ne znam stvarno šta je sad tolko loše izjavio da ga razapinju

                            a nastavlja se praksa da branite Vengera za apsolutno sve i svašta dok se hejtaju,pljuju i ponižavaju drugi klubovi,jer svi su krivi samo ne Venger molim te

                            neobjektivnost na nivou
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Pa Jose ne dozvoljava prodaju, a sam Abramovic rekao da moze da ide gdje mu je volja. Veliki raskol u klubu bi mogao nastati zbog ove situacije, a svi znamo kakav egomanijak je Mourinho.

                              Nema ovdje puno rasprave cim prije Mou prihvati da nema rijec u ovom transferu to bolje, jer Arsenal ce dobiti Ceha, a Chelsea ce dobiti negdje izmedju 10-15m funti, kratko jasno.

                              A Mou se toliko boji Wengera da mu ne da starog golmana koji nije igrao godinu dana, al zna ga pljuvat po medijima povazdan.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa mogao je i Venger biti seljober pa iskoristiti Seskovu klauzulu kada je Celzi krenuo po njega, iako mu takav profil igraca ne treba, sto bi Murinjo npr. sigurno uradio da je suprotna situacija bila. Ali Venger je gospoda, kao i Ceh.

                                Comment

                                Working...
                                X