Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veciti talenat koliko su u njega polagali nade skauti ali lik je jos dovoljno mlad da bi napredovao nzm da li je pametno tako ga sutnuti

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

    Comment


    • Na pocetku 2012/2013 sezone je skolovao protiv Liverpoola i mislio sam da je napokon prebrodio te ozljede, ali jebiga. Ne mogu ni zamislit kakve je psihicke kalvarije prosao i kakva razocaranja. Treniras ko budala i onda opet ozljeda i dugotrajan oporavak. Bas mi ga je zao.



      Steta i za Myachia, trebali smo se ugledat na United i ostavit ga da se naslikava za postere i bere milijune na azijskom trzistu lo style Bench Park. Treba pod hitno nekog kosookog dofurat ili necemo nikad dostic brend Uniteda.

      Comment


      • Chelsea goalkeeper Petr Cech is looking to stay in London should he leave Stamford Bridge, according to Sky sources.

        London rivals Arsenal are the favourites to sign the 33-year-old who is eyeing a move having been displaced as Blues' No 1 by Thibaut Courtois.
        Mi pričamo o ovome već duže vreme ali nigde se nije ozbiljnije pisalo o ovome uglavnom nagađanja , sada nekoliko poznatijih novinara i novina ozbiljnije pišu kako smo favoriti za dovođenje
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Evo izgleda i Kasiljas resio da napusti Madrid, mozda se Venger okrene njemu...

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            https://vimeo.com/130081944

            Kompilacija oca igrice. Gokara ce da nam uziva
            Ne prave se kompilacije o veznim igračima koji se guze na sredini terena, okreću oko sebe i odlažu loptu na stranu prvom igraču do sebe. Šokiran sam da je neko ovo napravio.

            Volkot treba da ima kompilaciju, a ne ova prevara.

            Comment


            • Ne znam brate kako mozes da izjavis da je prevara, lik stvorio najvise gol sansi u ligi, a nije igrao 3 mjeseca.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ne znam brate kako mozes da izjavis da je prevara, lik stvorio najvise gol sansi u ligi, a nije igrao 3 mjeseca.
                Izgleda da je istina ono sto se prica da Gojko ne prati fudbal

                Comment


                • Reportedly, AW offered a pay-per-play contract to Abou ‪#‎Diaby‬ who rejected it stating that he doesn't wish to eat up a spot at ‪#‎Arsenal‬ football club anymore, he was grateful for the support (even though he stopped taking wages a year back) and now wishes to return home to play at a lower level and finish his career.

                  Ogroman respekt za ovog covjeka, kakva steta sto nije imao srece, a veliki igrac je mogao postati.



                  Mec protiv Liverpoola

                  https://vimeo.com/48900778


                  I samo za mog dobrog Gojka, da se vidi da i igraci "koji se guze na sredini terena" imaju svoje kompilacije

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ne znam brate kako mozes da izjavis da je prevara, lik stvorio najvise gol sansi u ligi, a nije igrao 3 mjeseca.
                    Ma zajebavam se koji vama k...

                    Comment


                    • Diaby je bio nasljednik Vieire. Identicni su kad ih gledas. Isti nacin kretanja, isti nacin kontrole lopte, vic u igri, pregled, brzina, fizicka snaga, cak i slicne, ako ne i iste fizicke proporcije. Steta, uzasno mi ga je zao. No opet da ga nisu ozljede sjebale sigurno bi digao sidro u onom periodu kad su nas napustali top igraci jer bi se razvio u world class igracinu.

                      Vidim zadnjih dana se jako spominje da ce ako Cech dode k nama u suprotnom smjeru Walcott. Ne znam dal bi mogao podnjet da nas lik napusti. Theo je dusa Arsenala.

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Vidim zadnjih dana se jako spominje da ce ako Cech dode k nama u suprotnom smjeru Walcott. Ne znam dal bi mogao podnjet da nas lik napusti. Theo je dusa Arsenala.
                        Nema od toga nista, Walcott ne ide iz Arsenala ovog ljeta 100%. Cak i ako ne produzi ugovor, nece ga prodati Wenger, nema potrebe uopce za tim, a pokazao je kakav moze igrac da bude u zadnje 2 tekme sezone, tako da sigurno ce ugovor biti rijesen do sredine jula.

                        Ceh ce doci ovamo za razumnu cifru od 10 miliona funti i imat cemo strasne golmane. Ospina rezerva i Ceh golmancina.

                        A i Gojko bolan, baci koju analizu ovog ljetnog transfer perioda, sta bi bilo dobro za nas, sta bi bilo lose i tako to. Jebo Ozila sad, kad pocne sezona podjebavat cemo se ponovo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Evo izgleda i Kasiljas resio da napusti Madrid, mozda se Venger okrene njemu...
                          A možda da vi uparite golmane Barse i Rreala
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Originally posted by Dejan78 View Post
                            A možda da vi uparite has beene Barse i Rreala
                            Popravio sam ti

                            Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nema od toga nista, Walcott ne ide iz Arsenala ovog ljeta 100%. Cak i ako ne produzi ugovor, nece ga prodati Wenger, nema potrebe uopce za tim, a pokazao je kakav moze igrac da bude u zadnje 2 tekme sezone, tako da sigurno ce ugovor biti rijesen do sredine jula.
                            Nadam se. Ne bi prezivio da mi najdrazi igrac kluba ode. Theo je legenda. Nikad s njim problema, miran momak, pametan, lijepo se izrazava u intervjuima. Momak moze bit uzor mladim talentima.
                            Last edited by Henryj; 10-06-15, 19:44.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nema od toga nista, Walcott ne ide iz Arsenala ovog ljeta 100%. Cak i ako ne produzi ugovor, nece ga prodati Wenger, nema potrebe uopce za tim, a pokazao je kakav moze igrac da bude u zadnje 2 tekme sezone, tako da sigurno ce ugovor biti rijesen do sredine jula.

                              Ceh ce doci ovamo za razumnu cifru od 10 miliona funti i imat cemo strasne golmane. Ospina rezerva i Ceh golmancina.

                              A i Gojko bolan, baci koju analizu ovog ljetnog transfer perioda, sta bi bilo dobro za nas, sta bi bilo lose i tako to. Jebo Ozila sad, kad pocne sezona podjebavat cemo se ponovo
                              Ako Kasiljas napušta Real ja bih probao prvo njega dovesti pre Čeha, ipak je ovaj bio 10 godina u Čelziju.

                              Štoper Humels, ali teško će to ići. Dovesti bar Dragovića iz Kijeva da se bori za mesto sa Perom i Paulistom. Bekovi ne trebaju.

                              Zadnji vezni Pogba, ali to je naučna fantastika, realnija opcija je Šnajderlin, ali šuška se da će on u Man. Utd. ili Gundogan, a najrealnija Kondogbia po meni i najbolja ako ne računamo Pogbu. Ali već vidim da će doći onaj Poljak iz Sevilje.

                              Ofanzivni vezni najmanje trebaju, ali ako bi se mogao dovesti Fekir, ne treba propustiti. Draksler ne bi bio pojačanje, već gomilanje igrača, kao i Karasko iz Monaka. Džekson Martinez je blizu tridesete, a cenim da bi bio skup.

                              Napadači ovim redom: Benzema, Kavani, Iguain, bilo ko samo nekog dovesti, tu najviše gori po meni pored golmana, više nego DC i DM. Ja bi prvo doveo Lakazeta jer je mlad, ali on valjda ide u PSŽ.

                              Love ima, ali malo robe u ponudi, šta dovesti da bude pojačanje, a ne gomilanje igrača!?

                              Comment


                              • 70 milijuna funti ce bit dostupno za potrosit kako je pisano nedavno. Arsene ce jamacno dobar posao napravit s tom lovom. Nije on LVG da treba 350 milja u dva roka i jos mu malo.

                                Comment

                                Working...
                                X