Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno je trebalo očistiti roster, verujem na leto da i Venger pali sve se nekako crta jedino ako izbori LS do kraja pa opet bude dobio šansu, ali i vrabcima na grani je jasno da sa njim kao trenerom nece biti pomaka.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Auba nije otputovao sa timom na mec u Berlin...I izgleda da moze i Ziru biti ukljucen u transfer u sta sumnjam

      Dortmund sporting director Michael Zorc confirms Arsenal target Aubameyang is not in squad for Hertha Berlin

      "We felt that he is not at 100% with his mind focused. We'll see if this will help him. It's a difficult situation."
      sigpic

      Comment


      • Last edited by krele90; 18-01-18, 18:03.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • BREAKING: Arsenal and Pierre-Emerick Aubameyang have agreed on a 3-and-a-half year contract with a €10m-a-year wage. (Source: @DiMarzio)

            Comment


            • Može Mkhitaryan! Dobar posao ako se mene pita, ako cemo izvuci keš + igrača kao što je Mkhitaryan za Alexisa, super.

              A što se tiče ulupavanja novca u Aubameyanga, ne znam šta bi rekao, šta planira sa njim...

              Comment


              • Tražim li mnogo, o presvjetli Arsene?

                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Nzonzi nije vise opcija, kod starog trenera je bio nezadovoljan, sad igra standardno.Na leto nam treba na toj poziciji ozbiljna investicija. Bez GK, DF, DM nemamo sta da pričamo.

                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                  Comment


                  • Xhaka je bolji od Nzonzia. I gdje je tu Aubameyang?

                    Comment


                    • Meni se tu ne svidja sto nema igraca koji moze napraviti visak lise Lakazeta i eventualno Vilsira. Nesto slicno kao Totenhem, samo sto su oni mnogooo podmazana masina.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Mozda i jeste bolji ali je nekonstantan a igra na previse osetljivom mestu, jedna njegova greska moze da nas kosta 3 boda... Napadački je solidan, ima dobar pas i top u levoj nozi. Prijalo bi njemu malo da iskulira nekad na klupi.
                        Ajmo završavajte Aubu! Samo se bojim da nam se neko ne uključi sad u trku za njega.

                        Ja nas vidim ovako u ostatku sezone.




                        Last edited by krele90; 19-01-18, 12:01.

                        Comment


                        • Svaka logika je igrati sa dvojicom napadaca, ako dodje Obamejang. Na 10 Ozil i iza Vilser, Remzi i dmf.

                          Comment


                          • Može i tako. U svakom slučaju klasični defanzivni veznjak je neophodan.

                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Jack i Remzi mogu lepo da funkcionišu na sredini, ali ako iza njih ima neko odgovoran da ih pokrije. Istrpeti Dzaku do kraja sezone, pa tražiti nekog ozbiljnog igrača tu. Dzaka može da ostane za rotaciju.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Posto nemamo krštenog DM mislim da najbolje izgledamo nazad sa tri štopera barem kad smo u punom sastavu, fora sa lacom i aubom je da se bez problema mogu izvlačiti nazad da prime loptu ili na krilo obojica imaju nevidjeno dobro kretanje.

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X