Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • lol lol lol kakvo preterivanje gde su ti tekstovi da se i mi upoznamo sa tim GOT zapletima u Čelziju

      Mou zločinac "veliki raskol" "nema reč u ovom transferu"

      moram da priznam da mi je jako interesantno kad nam neko ovako poetički zavlači

      btw za egomanijak se slažem al ostalo nema veze sa vezom,nit Mou nešto brani samo je izjavio pod kojim uslovima je to moguće a to što Vi il TI kako ti je volja preterujete i hejtate lika u to neću da zalazim,jer da je nešto loše napravio il izjavio sam bih da nagrdio jer ne mogu da ga smislim poslednjih 6 meseci al ovo je sasvim razuman i opravdan stav

      samo nemoj da očekuješ da ti prećutim i predjem preko toga
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Ne znam u cemu je problem. Geoff je najprovjereniji insider na twitteru, poslije nega ide ovaj Dean. Geoff sve sto je rekao ispostavilo se tacno, a prvo sjecanje mi je Cazorlin transfer, jer sam mekad u to vrijeme napravio twitter.

        Stoga ne izmisljam ja ovo da Mou ne dozvoljava, nego to kaze najpovjerljiviji insider na twitteru.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jose is working against it.
          vidim ovog tvog glavnog insajdera,da to ima neke osnove,objavio bih ja još kad,ovo je hvatanje za slamku i preuveličavanje

          i sve mi je jasno kad izbacuje ovakve stvari

          Last edited by saburo sakai; 16-06-15, 11:28.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ne znam brate u cemu je problem. Lik kad objavi nesto vezano za transfere ne lupa gluposti. Kada se sprda, sprdat ce se. Zivi mi bili pa vidjeli jel Geoff nastavlja sa svojom tacnoscu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Hoće li doći još neko osim Čeha?

              Comment


              • ne kažem da to nije tačno,lepo sam napisao gore
                je ali preteruje

                vi poslednjih 10 godina imate golmane tipa almunija,ovaj poljak sa cigaretom,fabijanski itd... napkon dodje neko ko je bolji od njih Ospina pa se sad i on pljuje i veliča Čeh i pazi sad naleti se na prvu prepreku ka realizaciji transfera i onda je jelte Mou odma za sve kriv

                pa čekaj sad,šta ste vi radili poslednjih 10 godina i sad je kriv Murinjo što traži da se pošteno plati,tj traži igrača
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Cekaj ko je ovdje lud?

                  Trazi covjek igraca koji em vrijedi vise od Ceha, em je sulud zahtjev. Arsenal je spreman da plati razumnu valuaciju, ali ne da se mjenja. Dobit cete kes koliko je i cijena, a samo budala bi zamjenila igraca.

                  To trazenje igraca je samo podjebavanje, sto PSGu nisu trazili Ibrahimovica kad kad je najludji.

                  Nema ovdje pretjerivanja Mou ne moze da smisli wengera, isto kao sto Wenger ne moze da smisli njega.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • zašto bi tražio od PSG igrača,pa PSG nije član prema i nije podjebavanje,baš naprotiv,Venger koristi situaciju da se Čehu ne ide iz Londona i sad pokušava da uzme Čeha ispod cene
                    Last edited by saburo sakai; 16-06-15, 11:58.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • A koja je to cijena?

                      Jel pise gore da ce se match valuation, jer je dogovoreno sa Peterom, isti slucaj kao i sa Sanchezom prosle sezone.

                      Cim je Gazidis javno rekao da se na tome radi to je blizu gotovog, tako da bez brige.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • nema cene,bez trampeUuz doplatu Čelzija)dati Čeha Arsenalu samo za novac(10-11M funti) je poklon,kradja,kako god i iz mog ugla posle onog višegodišnjeg forsiranja Toresa verovatno jedan od najgorih poteza kluba,uprave
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Vidim podgreva se atmosfera pred sledecu sezonu, jos ako dodje do ovog transfera pogotovo
                          Ne vredi Cech da trune na klupi sad su mu najbolje golmanske godine a to ce mu Venger i omoguciti cak nece morati ni da se seli
                          Kao sto ce Mou od Falkao da napravi ponovo Tigra
                          Last edited by krele90; 16-06-15, 12:15.

                          Comment


                          • Pa nece biti trampe sigurno, u to sam siguran. 10-15m funti cifra ce biti isplacena i eto Ceha u Arsenal.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • nema podgrejane atmosfere ,naći će se rešenje jer nigde kod nas nisam video da je neko nešto loše napisao za Čeha,ne računajući navijače koji su podeljeni

                              čak je i ovaj trener golmana pričao normalno o Čehu i manje više nešto se i ne posvećuje tolko pažnja ovom transferu jer se klub još od decembra sprema za njegov odlazak ,nit će nas nešto to tolko da pogodi kad je Kurtoa prvi golman,nema smisla da Čeh ostaje i bori se za nešto što ne može da promeni kad je njegova saga u Čelziju završena

                              a ako pogledate paradu(a nećete ) videli li bi da mu niko ništa ne zamera,niti igrači niti navijači koji ga podržavaju(ponovo kažem,sve zavisi od indivudue) ,čak je i ovaj sa Chelsea tv izjavio da je to teška odluka za klub ali jbg moralo je da se preseče jer je nerealno očekivati da ti top golman greje klupu i tad se niko nije javio da nešto komentariše nego tek kad su Murinja pitali i to mislim da su ga 5 x pitali dok nisu dobili neki odgovor koji bi mogli da iskarikiraju i naprave šou od njega
                              Last edited by saburo sakai; 16-06-15, 12:47.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment




                              • Golmanske necu keljit jer su ogavni i bilo bi mi mucno da ih jos jednom vidim.

                                Inace trebalo bi Bilicu uletit i ponudit Podolskog za neku sicu ak hoce

                                Comment

                                Working...
                                X