Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas nailazim na vest za Griezmana. Navodno je Atletico vec potpisao Vietta iz Villareala, tako da odlazak Grizmana/Mandze nije nemoguc.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Grizmana su povezivali i sa Čelsijem pre neki dan klauzula mu je 45 miliona čini mi se po meni bi to bio dobar transfer treba nam jedna ubica na levoj strani da ga uparimo sa Aleksisom.Što se Manžuke tiče solidan backup napadač dobar bi bio i kao rotacija sa Žiruom samo ne znam kakva je njemu cena .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Gang nek je Mandzo dobar, a Giroud je drvo

        Olivier izmislio fudbal za njega
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Gang nek je Mandzo dobar, a Giroud je drvo

          Olivier izmislio fudbal za njega
          Rekao sam da je backup napadač tvom manekenu , pročitaj malo bolje sledeći put
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • My bad

            Inace jebo Mandzu, daj da Giroud bude nekome rotacija
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              My bad

              Inace jebo Mandzu, daj da Giroud bude nekome rotacija
              Ne verujem da si ovo napisao. Respect!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • kakav mandzo,kakav žiru

                volkot se konvertuje u CF monstruma

                http://www.bbc.com/sport/0/football/32677236
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Volim ja Girouda, a Walcott mi je najdrazi igrac, ali jebiga kako ucim vise o biznisu svaki dan, posebno o HR-u (Human Resources) shvatam da ti trebaju najbolji da ti i ovi malo losiji budu bolji.

                  Vidimo ove sezone dasao Welbeck i Alexis i evo kako se to odrazilo na Girouda, fenomenalna sezona iako nije igrao 3 mjeseca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Wengerica je davno izjavio kako Volkota ne želi da stavlja kao napadača zbog njegove fizičke građe tojest visine i kilaže , voli profa da ima grdosije u napadu poput Žirua,Anrija,Welbeka itd.
                    Last edited by Lord Gangarić; 10-05-15, 15:50.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ovaj interviju Wengera je klasicno ono daj da ga nafuram da potpise ugovor, pa nek se pokaze ponovo kao prije 2 godine. Ono sto je on igrao kada je igrao za ugovor je bilo bolesno, kako je golove davao i namjestao drugima, bolest.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ne znam jesi li gledao Fekira,ali evo uzimam da jesi i pitam te gdje bi on igrao u Arsenalu?
                        Levo krilo. Ide Teo po meni, sada mu Venger samo priprema teren da opljacka Siti.

                        Comment


                        • Originally posted by Princara View Post
                          Levo krilo. Ide Teo po meni, sada mu Venger samo priprema teren da opljacka Siti.
                          Gdje ce igrati u tom slucaju Sanchez jer ne vjerujem da je Fekir spreman odmah na klupu da sjedne
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Gdje ce igrati u tom slucaju Sanchez jer ne vjerujem da je Fekir spreman odmah na klupu da sjedne
                            Sancez desno, tu je i najjaci, Ozil desetka. Cak mozda ponovo krene Venger da gura Sanceza u vrh napada da bi napravio i za Santija mesto u prvoj postavi, posto je znacajno uskladio svoju igru sa igrom Arsenala.

                            Comment


                            • Originally posted by Princara View Post
                              Sancez desno, tu je i najjaci, Ozil desetka. Cak mozda ponovo krene Venger da gura Sanceza u vrh napada da bi napravio i za Santija mesto u prvoj postavi, posto je znacajno uskladio svoju igru sa igrom Arsenala.
                              Sanchez bi bio najjaci kao SS,na desnom krilu on je predaleko od gola dok sa lijevog barem konstantno moze da se izvlaci na sut.Evo Fekir potvrdio ostanak jer ovaj lik sto je objavio zna Francuze dosta dobro
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Sanchez bi bio najjaci kao SS,na desnom krilu on je predaleko od gola dok sa lijevog barem konstantno moze da se izvlaci na sut.Evo Fekir potvrdio ostanak jer ovaj lik sto je objavio zna Francuze dosta dobro
                                Moze i po desnoj da bude blizu gola kada imas masinu Belerina na desnom beku.

                                Comment

                                Working...
                                X