Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od koga? Nejmar/Mbape?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      A napred recimo

      Miki - Ibrahimovic - Nejmar/Mbape

      Nejmar bi bio ozbiljna stvar, nece se desiti. Mbape je strasan ali mu je rano jos uvijek.

      Originally posted by Erik View Post
      Izvor iz kreveta
      sigpic

      Comment


      • Inace i protiv Borusije Fabinjo lagano bio najbolji na terenu. Jednostavno sve od njega krece, diktira tempo, promasio je penal posle 15 uzastopno datih.
        sigpic

        Comment


        • Realnog napadaca!? Da nije Ikaradi
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Lukaku ili Beloti za 100 mil. Ne vidim nikog drugog.

            Aguero???
            sigpic

            Comment


            • Uzeo bih ja Agera odma, ali nema sanse da se desi, nikad ga Siti ne bi prodao Junajtedu. Ibrahimovic i Agero, savrsen spoj naprijed.
              sigpic

              Comment


              • Nesto mislim da ce ga uzeti Colo ako ode u Inter...

                Lakazet?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment




                • sigpic

                  Comment


                  • Pa Lakazet valjda ide kod Coloa.

                    Kazem ti Konte i Mo ce lepo podeliti Belotija i Romelua, 100%.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mogu obojica, radije bih Belotija, ali moze i Lukaku, iako ima par otvorenih pitanja kod njega, prvi dodir, pas, sebicnost.
                      sigpic

                      Comment


                      • hmm mroram da kazem, Morata?!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Meni se Lukaku uopste ne svidja i kako stvari stoje on ce vrv biti early bloomer early decliner. Belotija iskreno osim klipova nisam gledao, osim sto deluje da mu fizicki niko ne moze nista + igra glavom kao Birof i Salas zajedno, nisam mnogo toga uocio (ogradjujem se, samo uzorci sa YT-a).

                          Meni bi Kejn bio savrsen ali znamo da je nerealan...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam da li se secas ali ti si prvi bio protiv Kejna?

                            Mislim, iskreno ja bih radije Kejna nego Lukakua. Mnogo korisniji covek.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Tenk je Lukaku, zna da je povuce, ne moze mu se nista kad se okrene ledjima, jak finiser, ali je meni Beloti bolji, on bi mi svakako bio prvi pik od napadaca. Mada volim i Kejna ali on nema sanse da dodje. Obamejang se moze juriti, on mi je isto top.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Ne znam da li se secas ali ti si prvi bio protiv Kejna?

                                Mislim, iskreno ja bih radije Kejna nego Lukakua. Mnogo korisniji covek.
                                Pogresio sam za Kejna, sta da ti kazem. Nisam mu verovao nista ali mi nije problem da priznam gresku.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X