Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam utisak da samo dolazite ovde da bi hejtovali.
    sigpic

    Comment


    • Ja sam taj utisak stekao jos pre par godina za 90% tema na forumu.

      Comment


      • Jedno je da se hejta, drugo je kad pricamo realne stvari.

        Ovo su realne stvari: Postali smo predmet sprdacina u celom fudbalskom svetu, igra nam na nista ne lici u drugoj polusezoni, Murinjo prvi put u njegovoj karijeri nema jasan plan za tim, odnosno sta zeli da njegov tim igra, svako igra za sebe, bonus je to sto je postao najveca kukavica medju trenerima.

        Ovo nije hejt, ovo su fakti.
        Last edited by Ser Gagi; 14-04-17, 10:27.

        Comment


        • Postali smo sprdnja od kad je Fergi otisao.
          sigpic

          Comment


          • Sada smo dostigli kulminaciju. Doveli jednog od najboljih trenera sveta, Ibra kralja, Pogba najskuplji igrac planete, Miki najbolji asistent Bundeslige.

            I sta je rekao Zoze, idemo na titulu u PL.

            Comment


            • Ma pet godina se raspadamo i sada kao odmah titula, pa nije Murinjo madjionicar, treba ga pustiti 3-4godine nista necemo izgubiti sa njim, jedino Mancinija da dovedu on jos nije bio xD
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Pa nisam ja to rekao, on je rekao

                Nema on nikakav plan i viziju za ovaj Junajted. Ajde da vidimo dali ce na ljeto dovesti neki igrac planski. Dakle zamena za Kerika, ubojito krilo, napadac i levi bek ako ne racuna na Soua. Prioriteti.

                Comment


                • A sta ce drugo da kaze kada je samo jednog igraca platio 100 miliona, a isti taj igraci nije ni sjenka onog igraca dok je igrao za Juve, ali nije ni on najveci problem Uniteda.

                  Problem je sto je Mou postao ziheras i cim povede ide da zatvara utakmicu, protiv jebenog Anderlechta on zatvara utakmicu i naravno prima gol. Moglo je sinoc sve da bude rijeseno, da revans bude cista formalnost.

                  Comment


                  • Barem je jasno da je rano za Tielemansa, mrdnuo nije pored Kerika i Pogbe, nema on sto da trazi jos uvijek u ozbiljnom klubu. Neka ostane u Belgiji, Sances se najstrasnije zajebao, i ovaj ce ode li.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zanimljivo da na osnovu jedne pogledane utakmice donosis zakljucak da on nema sta da trazi u ozbiljnom klubu.

                      Comment


                      • Pa nema, ako Kerik od 35 godina ga dominira na vr' gasa, a covjek nikad nije bio fizikalac i brz igrac, sta on moze da uradi u ozbiljnom klubu? Bukvalno je igrao momak od 20 godina sa djetetom od pet, to je ta neka razlika. Nista, nejak je, treba tu barem jos tri godine krvavog rada i da pomisli neko da se osloni na njega od ozbiljnijih klubova. Sances je barem fizicka zvijer, pa smo vidjeli kako mu ide. Alonso, Vidal i Tijago su svjetlosnim godinama udaljeni od njega.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kerik izdominirao u dodavanju Pogbi i Valensiji. I pravljenju faulova na 20m od gola.

                          Surova dominacija.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Mou zivi u nekom svom svetu, kao da misli da imamo Interovu odbranu ili onaj stari Celzijev vezni sa onakvom odbranom pa da mozemo ceo dan da odolevamo napadima. Mi smo primili gol u 90% slucajeva kad je ovako zatvarao utakmicu. U par navrata umesto da je punio odbranu stoperima i zadnjim veznim, ubacio je sveza krila, dokrajcio protivnike na kontru i te meceve smo dobili, taman sam tad pomislio da se opametio al sam pogresno procenio.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ne znam sta si gledao, ali ono, daleko najbolji igrac na terenu juce. Prekinuo je brdo pasova. Dao dvije vrhunske duge lopte za Rasforda i Ibrahimovica i nijednom nije dozvolio da Balji i Roho budu izlozeni.

                              It has been this way throughout the campaign. In the 25 games he has started since Mourinho's appointment, United have only lost once. In the 27 games he has not started, they have lost six. Their win percentage drops from 64 per cent to 56 per cent when Carrick is not in the team. It's no coincidence and Mourinho knows it.
                              Srecom potpisuje novi ugovor, bez premca broj jedan od svih veznih u klubu. Kad bi svi bili iole na njegovom nivou dje bi nam bio kraj.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                bez premca broj jedan od svih veznih u klubu
                                Tuzno i istinito.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X