Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da, ako Kosta ode Beloti ce kod Kontea, to je valjda jasno. Tek im se onda nista nece moci.
    sigpic

    Comment


    • I dalje on ima neke sitne stvari koje mora da promeni kod fizikalija. Ali je opasan.

      Realno bi radije dao za njega 100ku nego za Lukakua.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Beloti zato sto svaki gol proslavlja kao da mu je prvi i poslednji u karijeri, zato sto je prepun energije, i zato sto ima poremecen Dzokerovski kez i stalno se smije
        sigpic

        Comment


        • Smej'o se i Marsijal prošle sezone, pa kad ga je sutnula ona njegova, više se ne kezi.

          Ne znam za vas, ali pre se znalo da je neko vrhunski napadač i da će biti dobar. Sve ove trenutne koje dovedes i masno platiš mogu biti dobri sezonu ili dve, a mogu biti i veliki flop. Sledeće godine onda ideš na kocku, pa ga čekaš, a posle dve godine opet moraš da grunes velike pare i tako u krug.

          Ja se nadam da skauting mreža radi dobro i da se pokupi neki klinja da se razvija u pogonu, jer bi mi draže bilo on da igra kroz 3-4 godine u prvom timu nego da kupimo mačku u džaku, koji će biti debelo plaćen, koji će morati da se prilagodi PL-u i timu.


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Pa realniji je Levandovski nego Kejn.

            Bicijeva nerealna lista zelja:

            Levandovski, Aleksis, Buskec, Miler, Kros, Roben, Marcelo, Modric, Pepe, Ramos, Verati, Radja, Vidal, Markizio, Hamsik, Maskerano, Dibala, Kjelini, Bonuci, Godin, Rakitic, Nejmar.

            Dovesti jednog sa ove liste i ima da pevam. Sve sto se placa 40+ miliona a nije sa ove liste je bacanje para. Tu je i lista squad igraca za rotaciju:

            Kvardado, Kedira, Kazemiro, Dani Alves, Ibora, Cabi Prieto, Stindl, Lassana...

            Nisam razmisljao ko bi se tacno uklopio u koju formaciju, al jasni su kriterijumi. Lukaku je enigma, moze li ili ne moze da napreduje. Vladana je povukao hajp oko Belotija, seti se Imobilea.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • E al pominjete Belotijevo majstorstvo udarcima glavom, a setite se diskusije ko u nasem timu zna da centrira
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Pa Kedira je bolji igrac od Hamsika

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  E al pominjete Belotijevo majstorstvo udarcima glavom, a setite se diskusije ko u nasem timu zna da centrira
                  Mihajlovića u paketu i riješen problem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Pa realniji je Levandovski nego Kejn.

                    Bicijeva nerealna lista zelja:

                    Levandovski, Aleksis, Buskec, Miler, Kros, Roben, Marcelo, Modric, Pepe, Ramos, Verati, Radja, Vidal, Markizio, Hamsik, Maskerano, Dibala, Kjelini, Bonuci, Godin, Rakitic, Nejmar.

                    Dovesti jednog sa ove liste i ima da pevam. Sve sto se placa 40+ miliona a nije sa ove liste je bacanje para. Tu je i lista squad igraca za rotaciju:

                    Kvardado, Kedira, Kazemiro, Dani Alves, Ibora, Cabi Prieto, Stindl, Lassana...

                    Nisam razmisljao ko bi se tacno uklopio u koju formaciju, al jasni su kriterijumi. Lukaku je enigma, moze li ili ne moze da napreduje. Vladana je povukao hajp oko Belotija, seti se Imobilea.
                    Odusevio si me sa Klaudijom Mackom Markizijom, ali moram priznati da je on trenutno u trazenju forme i ako je klasa veznjak. Dugo bio povredjen i sada mu je malo teze da uleti u ovu Maksovu prvu jedanaestoricu.
                    Faca, klasa, KRALJ!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Kedira je isto bio povredjen, pa evo sad lepo djuska ;)


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Bicinjo, sta ce ti Miler? i Rakitic? A nema Kokea, Karaska?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Gledam ovaj Derbi della MadeInChina, razbija Perisic opasno.

                          60 mil je rekao bih sica, do 80 mislim da moramo biti spremni da damo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Gledam ovaj Derbi della MadeInChina, razbija Perisic opasno.

                            60 mil je rekao bih sica, do 80 mislim da moramo biti spremni da damo.
                            Kazem ja...
                            sigpic

                            Comment


                            • ^^

                              Ne znam dali si ironican, jer ne gledam utakmicu. Video sam sada samo drugi gol, napravio ga Ivan lepo.

                              Comment


                              • Prvo sam bio ironican i onda je odlicno odigrao kod drugog i onda ne znam ni sam u kakvom sam tonu napisao
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X