Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Sjajno


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

    Comment


    • Manchester United under Marouane Fellaini's captaincy:

      100% win ratio
      100% clean sheet record
      Avg 3 goals per game

      Captain. Leader. Legend

      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Na današnji dan pre 10g Mančester Junajted deklasirao Romu sa 7 : 1. Kerik i Ronaldo bili dvostruki strelci, po jednom se u listu pisali Smit, Runi i Evra.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Na današnji dan pre 10g Mančester Junajted deklasirao Romu sa 7 : 1. Kerik i Ronaldo bili dvostruki strelci, po jednom se u listu pisali Smit, Runi i Evra.
          Last edited by miloolja; 10-04-17, 11:09.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ubise nas remiji

            P21
            W11
            D10
            L0
            F33
            A12
            Pts 43/63
            sigpic

            Comment


            • Man Utd captain win percentages:

              Neville - 55%
              Rooney - 56%
              Keane - 61%
              Vidic - 63%
              Fellaini - 100%


              sigpic

              Comment


              • Ducker says we'll sell Januzaj this summer, with PSG, Monaco, Marseille, Lyon, Inter, AC Milan, Juventus, Roma and Napoli all interested to some degree.

                Ducker adds that there could be interest from other English clubs as well, but Januzaj is thought to prefer a move abroad.
                Bice i povratna klauzula, to je vazno.
                sigpic

                Comment


                • Sa Januzajom ista situacija kao sa Depajom. Nema nista od njega dok mu se ne lupi samar i dok ne krene nizbrdo.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Steta za obojicu, ali je veca za Adnana, Depaj ce uraditi vise u karijeri vjerovatno, ali Januzaj ima bas specijalan talenat i mogao bi biti masivan kad bi imao pravi stav.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Voleo bih ja Sergeja. Bas bas, kao sto sam hteo i Grujana..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Mertens nema sta da trazi u PL kao usamljeni napadac, ali kao krilo kapiram da bi bio ok. Juce je Zlatan bio lazna devetka npr, dosta luta Zoze.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Voleo bih ja Sergeja. Bas bas, kao sto sam hteo i Grujana..
                            +1.

                            Iako mislim da nije on bas neki nivo, ali mi bi bilo nekako kul.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mertens kao krilo je 3x upgrade na ovo sto sada imamo, bas pun pogodak, samo da dodje. Duplo bolji izbor od Perisica.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Insinje pre Mertensa svakad, svakad.

                                Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X