Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Robena!

    Comment


    • Sky in Italy: Chelsea also interested in signing Ivan Perisic from Inter Milan.
      ....
      sigpic

      Comment


      • Pa Lemar/Insinje/Mertens svakako bolja opcija nego Perisic.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Sta skacete kada nije parafiran transfer, neka dodje i onda cemo raspravljati.
          Prije mjesec-dva dana ista prica oko Perisica, pa evo sada i za mjesec dana mozda dodje i ponovo ista prica.
          Onda razbacivanje sa desetinama imena svi kao info sa tvitera, provjereni tviteraski izvori.

          PS Kada potpise neko posaljite privatnu, zvanican transfer je bitan.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Pa Lemar/Insinje/Mertens svakako bolja opcija nego Perisic.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
            Martens vrijedi 100miliona, Insinje je prosjecan igrac.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Jel zabranjeno diskutovati?

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Pa i ne bas, Lemar svakako mislim da nije na tom nivou jos uvijek iako ima odlicnu sezonu i tek treba da pruzi najbolje stvari, ali on ne treba jos da ide iz Francuske i Monaka, mislim imao si Ben Arfu suvog prosjeka u PL koji je bio najbolji igrac Lige 1. Tu treba sacekati, nije Lemar ni blizu talentovan kao Mbape ili Dembele pa da budes siguran da je odma spsoban da igra u ozbiljnijoj ligi na najvecem nivou. Insinje je odlican igrac ali ni blizu fizicki nije jak kao Ivan niti moze da igra takvu defanzivu. Mertens nije krilo, on moze da igra na krilu kao i svi nasi ofanzivci, ali on nije krilo.

                Meni samo nije jasno cemu osporavanje Perisica, covjek je sjajan krilni igrac. Sjajan krilni igrac koji ne vrijedi 60 miliona eura doduse. Brzina, prodornost, potez i disciplina, sta ces vise? Pa SAF je doveo Janga i pravio je razliku, meni je Perisic izmislio fudbal za Janga.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Reus je izgleda pokidao ligamente juce.

                  A trebao je da ide iz Borusije ove godine.


                  60 milki Perkan, a Grizman 80.

                  Pre bih uzeo Robena u kolicima nego Perisica.

                  Mareza komotno.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Marez je bolikurac, covjek ove sezone potrcao nije za igracem, potpuno nevjerovatno nesto. Nema taj sta da trazi kod Murinja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako zasto? Zato sto za 60milki imas 10 boljih opcija.. Samo ce idiot dati tolike pare za Perisica. A nije da ce praviti toliku razliku na terenu. Jednostavno nije.

                      Evo ti jednostavan primer, Marsijal koji nije krilo, kada je u formi na krilu ili Perisic kada je u formi na krilu?! Meni je to veoma jasan odgovor.

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Marez je bolikurac, covjek ove sezone potrcao nije za igracem, potpuno nevjerovatno nesto. Nema taj sta da trazi kod Murinja.
                      Ali je neko ko pravi razliku napred.

                      U ostalom igrac kao Kante resava problem njihove lose defanzive.

                      I to ti je cinjenica u ovogodisnjem Celziju i proslogodisnjem.
                      Last edited by l1m4r; 28-05-17, 12:05.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Samo Martijal nije u formi dugo, dugo. I ko zna kad ce biti i ko zna oce li biti kod Murinja i koliko jos. A ti dobro znas da ja Tojnija obozavam. Perisic pravi razliku na terenu, i to pravi strahovitu razliku. Nesto sto mi nemamo cijele sezone, da neko napravi razliku po krilu. Imamo samo desno i uglavnom zbog Valensije, lijeva strana nam ne postoji.

                        Pa evo nabroji mi koje su to bolje opcije? Bejl, Sancez, Nejmar, Mane, Roben i Riberi su nemoguci. Imas izbor bukvalno od pet igraca ili nekog klinca. Ja violim Rojsa ali dovoditi Rojsa da lezi u bolnici je suludo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jebes vise Marsijala trebaju se poklopiti zvijezde u vasioni da bi on mogao da pruzi dobru igru, stalno neka pizdarija sa njim.
                          Sa Perisicem imaces prodornog igraca koji igra po cijeloj strani.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Burazeru, nama je Esli Jang "pravio" razliku na terenu.

                            Toliko o tome sta je za nas razlika na terenu.

                            Bezi Mandusicu, nisi ozbiljan.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • A Perisic je Gigs za njega
                              sigpic

                              Comment


                              • Ti si Limarcino kao ozbiljan, Ibra ti donjeo tri trofeja i LS i pljujes ga, ti si olicenje ozbiljnosti.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X