Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kiza95 View Post
    Nisam navijač Junajteda, ali reših da okačim zato što znam da neko od vas obožava Kerika.
    Kako molim?! :vinjaksmajli:

    Dajer 50m..

    Pu pu is sotone..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Daj Marli ne vadi se sad, znamo svi koliko obožavaš majstora Kerika

      Čak ti je on učinio čast i istetovirao tvoj nickname na ruci, to je za divljenje.

      Comment


      • Aleksoni, nemoj Ronija da stavljam na avatar!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • U paralelnom univerzumu, Wenger nudi 180m i 350k sedmicno platu za Ronalda
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • I dalje vjerujem da ce ostati iako Perez ne voli kad ga magarci neko i posebno da Mendes ima moc, ali ispod 200 ga nece prodati garantovano i to funti.
              sigpic

              Comment


              • Dali ste za Ronalda nazad u Mufc, za i zasto, ne i zasto ne?

                Ja sam za, jednostavno ga volim i omiljeni mi je igrac, iako to mozda ne bi bilo dobro na dugorocne staze.

                Ali lagano moze da ode u PSG i da se posprda sa ligom, terorise odbrane, napravi rekorde kao niko i nikad do sad i onda da pali za Kina/Amerika.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Pocelo je. Samo sam cekao

                  Nece on nidje.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • I ja mislim da nece nigdje na kraju, da ce potpisati novi ugovor oko sredine avgusta, iako previse ozbiljnih izvora javilo da ide.

                    Diskutujemo bici, nista lose

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Citao sam sad nesto, Inter trazo 12 miliona za Banegu, pa to treba da se uzme, makar i za klupu, rotacija teska. Kradja u ovom trzistu.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Bici zajebi to, ovo preozbiljno deluje

                        Ja ga ne vidim nigde drugde osim kod kuće, pa to bio Sporting ili Manchester

                        Comment


                        • pa kad bi dosao kod nas, mogao bi samo dobro da donese. pa da ga prodamo kinezima za neke velike pare xD

                          Comment


                          • Osvojena Primera i odbranjena LS i sigurno ce rasprodati tim, Bejl i Ronaldo dolaze kod nas, pored Morate koji je vec odradjen.
                            Ajde tviterasi smirite se, poceli ste se gubiti, a jun nije gotov.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • CR zna da su mu kod nas vrata širom otvorena. Da ga ovde neće pljuvati dežurni hejteri posle svakog lošijeg poteza već će naići samo na podršku i ljubav. Zato Ronaldo bez premišljanja i nazad na Teatar Snova da pravimo velike stvari.

                              Comment


                              • Da dolazi kao Ibra po isteku ugovora bez razmisljanja da, ali za cifru od 150-200 miliona za igraca sa 32 godine neka hvala.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X