Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne pricamo da su Hames i Mata skoro pa identicni igraci, sa tim da je Hames tehnicki bolji ali isto spor, nedinamican, sa par poteza vise nego sto treba...

    Ovo mi i dalje nelogicno jer on izgleda kao potpuno neMuov igrac. Mada kao sto kaze Akan selekcija je u kranju ruku bizarna, tako da bi se Hames samo uklopio u to ludillo.

    Da ne pricam i da mi je cudno sto bi ga Klop hteo isto...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Da ne pricamo da su Hames i Mata skoro pa identicni igraci, sa tim da je Hames tehnicki bolji ali isto spor, nedinamican, sa par poteza vise nego sto treba...

      Ovo mi i dalje nelogicno jer on izgleda kao potpuno neMuov igrac. Mada kao sto kaze Akan selekcija je u kranju ruku bizarna, tako da bi se Hames samo uklopio u to ludillo.

      Da ne pricam i da mi je cudno sto bi ga Klop hteo isto...
      Tip igraca, da, sllican. Ali moze li se uopste porediti Matino zalaganje na terenu, prisutnost i liderstvo sa Hamesovim?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Slican tip igraca. Mata je u prednosti jer se vise zalaga zadnjih 2-3 sezona, ali meni je Hames klasa iznad Mate. Naravno, nije Mata nikakov problem, vec sto su nam rotacija Lingard, Jang i slicni njima. Daj da dovedemo mi Hamesa/Grizmana, pa neka bude Mata ili Marsijal rotacija.

        Comment


        • Bernardo Silva uvijek prije Dzejmsa.

          Beloti uvijek prije Ikardija. Beloti masina, moze sam sve, on i Zlatan i mirni sto se napada tice.
          sigpic

          Comment


          • José Mourinho: "In the way we play at Old Trafford, I think 'Chicharito' would have 20 goals easy, even coming from the bench." #mufc
            José Mourinho: "He is the guy that naturally the ball comes here, rebound here, rebounds there, boom - goal." #mufc
            José Mourinho: "If the goalkeeper saves it, he goes there, boom - goal. If the cross is coming he anticipates the first post header - goal."
            O ovome razmišljam već duže vrijeme, posebno zbog toga koliko mu dobro ide (ili mu je bar išlo do skoro) u Leverkuzenu.

            Možda ga i proba dovesti na ljeto.

            Comment


            • Icardi je bolja verzija Cicarita inace.

              Slazem se sa Murinja u ovome.



              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Ma kakav Cicarito ne zajebavajte, Murinjo je puka'
                sigpic

                Comment


                • Ferguson ga je znao koristiti i bio je fantastican u svom poslu-davajne golova. A sada stvaramo bar duplo vise sansi, verujem da bi se on snasao na sve one lopte u 16.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Uz Matu mi idu mnoge stvari ali liderstvo nije jedna od njih.

                    Nevezano za Dzejmsa,ja ga licno ne bih doveo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Uz Matu mi idu mnoge stvari ali liderstvo nije jedna od njih.

                      Nevezano za Dzejmsa,ja ga licno ne bih doveo.
                      Ne pricam o liderstvu na koje verovatno ti mislis. Mata je momak koji uvek gura kad ne ide, uvek pokusava, uvek trazi loptu i cesto postize bitne golove. Vodi igrom.

                      Hamesa obozavam, ali ga ne bih voleo u svom timu. Moze za neku manju cifru da bude dobra rotacija ali Perez drka na njega, proslo leto je trazio 70 milki.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Bolje Hamesa za 70m nego Perisica za 60m...

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Bolje Hamesa za 70m nego Perisica za 60m...
                          Dobro, mislim da je bolje dovesti bilo koga nego Perisica
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Ne pricam o liderstvu na koje verovatno ti mislis. Mata je momak koji uvek gura kad ne ide, uvek pokusava, uvek trazi loptu i cesto postize bitne golove. Vodi igrom.
                            Jel ti to pricas o Huanu Manuelu Mati?

                            Mora da neko zivi u paralelnom univerzumu jer ne znam o kom igracu pricas. Mata vodi igrom? Postize bitne golove? Uvek trazi loptu?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Jel ti to pricas o Huanu Manuelu Mati?

                              Mora da neko zivi u paralelnom univerzumu jer ne znam o kom igracu pricas. Mata vodi igrom? Postize bitne golove? Uvek trazi loptu?
                              Mata igrač za Male utakmice


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • I bas takav igrac nam treba jer da smo dobijali "male utakmice" sad bi pricali o borbi za titulu a ne Top 4.

                                Comment

                                Working...
                                X